Vojačky a děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 11:04
Vojačky a děti

Dobrý den, jsem u vojáku již několik let, mám skoro 3 letou holčičku, která ted začala navštěvovat školku a já musím odjet skoro na 3.měsíce na konec republiky-v neděli se jede na základnu a v pátek se vrací. Mám z toho hrůzu, že jí uvidím jen o víkendu i ona mě. Vubec nevím jak to zvládnu. Věděla jsem, že mě tohle může potkat, ale chtěla bych se zeptat jestli je tady maminka, která musela taky něco takového absolvovat.Jak to zvládla ona a jak to zvládlo dítě? Děkuji

Reakce:
Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 27.09.18 11:47

Tak na vikendy to jeste jde, hlavne ze nejedes na misi na 3 mesice v kuse…pokud ma kolem sebe mala babicky, dedecky, tety a tatinka, co se o ni postaraji a, budou se ji venovat, tak to mozna zvladne lip jak ty, vetsinou se styska vic nam maminam nez detem…chodi uz do skolky? Je zvykla byt bez tebe par dni nebo jsi jeste od ni nebyla pryc ani na vikend treba? Ja mam chlapa u zalozaku…takze jsem spis v te opacne situaci, ze parkrat do roka jede na par dni na cvičení a ja jsem s detma sama…pro ty chlapy je to spis odpocinek a příjemná zmena, jinak by to dobrovolne asi nedelali…ted budou cvicit 10 dni na nejakou prehlidku k 28.rijnu, to bude taky pryc celou dobu, a vem si, co chlapu se taky vraci domu jen na vikendy a jeste ani ne vsechny treba…hlavne si to nevycitej nebo to z tebe mala vyciti, ze jsi z toho nestastna, a ponese to o to hůř… :think: Meho muze taky jednu dobu hlidala babicka pres tyden, aby si jeho mama mohla dodelat skolu a viděl oba rodice jen o víkendech…byl mu teprve rok…

Angel-X
Kecalka 222 příspěvků 27.09.18 11:56

Zdravim..a nevztahuje se na to stejný paragraf zakoniku prace jako na normalniho zaměstnance? §240 a nasledujici?
 http://www.pracepropravniky.cz/…-uplne-zneni

Natt00
Stálice 72 příspěvků 27.09.18 12:23

Ahoj, vsak kdyz s tim nesouhlasis, tak te vyslat nemuzou.
Tehotna vojakyne a vojakyne pecujici o dite mladsi osmi let muze byt odvelena do jineho mista sluzebniho zarazeni, prelozena a vyslana na sluzebni cestu nad zakladni dobu sluzby jen s jejim souhlasem. 221/1999 Sb. par. 41

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >