Reklama

Klienti mě obtěžují

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 08:51
Klienti mě obtěžují

Zdravím Vás, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s neodbytnými klienty, kteří vás obtěžují v době, kdy se prostě nepracuje…

Pracuji nějaký rok v hypotečním centru jedné banky a čím dál častěji se mi stává, že mí klienti nepíšou jen maily, což je ok, ale také sms, na whatsapp, sociální sítě, byť mám vše uzamčené a bez informací a volají. To vše ve večerních, nočních a víkendových časech. Píšou mnohdy naprosté blbosti a otázky, které mohou normálně počkat. Párkrát se mi stalo, že mi klient řekl, že mi chce prostě tykat, když spolu řešíme tak důležitou věc jako je hypotéka.

Nechci být nepříjemná, svou práci jsem vždy dělala s radostí a velmi rychle, aby byli všichni spokojeni, ale poslední dobou uvažuju, že právě kvůli narůstajícímu problému, se kterým se neumím nějak vypořádat skončím. Děje se to denně a není okamžiku, kdy vezmu večer do ruky telefon a nejsou tam hromady zpráv a zmeškaných hovorů. Manžel mi říká, ať to ignoruju, ale nemyslím už na nic jiného, jen “co zase chtějí…”.

Napadlo mě i pořízení pracovního čísla, ale mám těch klientů, co obtěžují tolik, že bych si s ničím nepomohla. Čerpáním hypotéky to totiž nekončí a oni se na mě obracejí s různými změnami, otázkami apod…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Peta02
Kecalka 335 příspěvků 26.09.18 08:55

Pracovala jsem v bance a jediným řešením bylo služební a soukromý tel zvlášť. Měla jsem to tak ale od začátku. V šest večer jsem tel vypnula a zapnula opět až po návratu do kanceláře. Jen asi dvakrát jsem dala své soukromé číslo, s jedním klientem jsme kamarádi dodnes a s ten druhy byl hrozne neodbytny a volal mi i během porodu… :P

markyska82
Závislačka 2588 příspěvků 40 inzerátů 26.09.18 09:04

Prostě mít szvlášť služební a zvlášť soukromý telefon. Služební zvedat pouze v pracovní době a rozhodně nedovolit tykání.To není na místě. Nesmíš si ty lidi tak pouštět do života a soukromí. Odděl práci od soukromí a hotovo. Lidi dneska nemají soudnost.Večer, v noci nebo o víkendu s nima stejně nic nevyřešíš. Tečka,hotovo. Buď rázná a na sms a telefony mimi pracovní dobu nereaguj.Pokud to zvedneš,tak se omluv,ale ať volají v časech k tomu určených. Hlavně si pořiď buď druhý telefon a číslo, nebo jen druhou sim kartu do duálního telefonu

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 26.09.18 09:05

Tyyyjo, to nemáš pracovní telefon? Jak je to možné? :-O Já si svůj volný čas dost bráním, se přiznám. Jasně, občas je třeba udělat něco navíc, to neřeším, ale tohle bych nedala. Asi bych vymyslela slušnou, zdvořilou formulaci, kterou bych sdělila klientům, že jsem k dispozici na tom a tom čísle / mailu v následujících hodinách. Psát někomu na sociální sítě a WhatsApp pracovní věci mi přijde tak nějak hrozně neslušný, uaaaaa!

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 26.09.18 09:08

Dávat klientům svoje soukromé číslo je blbost. Určitě si pořiď pracovní telefon, který jednoduše po konci prac.doby vypni. Klienti si zvykli, že reaguješ ve dne v noci, tak toho zneužívají.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 09:09

Když jsem nastoupila, rovnou mi dali vizitky s mým číslem a neřešila jsem to, protože jsem neměla žádné zkušenosti, jak to v tom oboru chodí. Jak jde doba dopředu, tak máme hromadu pracovních aplikací na mail, komunikaci apod, které nefungují na jiném telefonu, než iphonu a koupit si ho jen na práci + nové číslo + tarif + vizitky…tak mám po výplatě. Nikdo mi na to nepřispěje a hlavně co s těmi stovkami klientů, co to mé číslo mají…

Emimin7
Echt Kelišová 8758 příspěvků 26.09.18 09:12

Ja tedy delam podnikani, ale klienti mi take volaji porad a nekdy si chteji proste jen treba pokecat v 8 vecer. Obtezuje me to, ale je v mem zajmu jim vyhovet, takze jim vyhovim.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62907 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 09:15
@Anonymní píše:
Když jsem nastoupila, rovnou mi dali vizitky s mým číslem a neřešila jsem to, protože jsem neměla žádné zkušenosti, jak to v tom oboru chodí. Jak jde doba dopředu, tak máme hromadu pracovních aplikací na mail, komunikaci apod, které nefungují na jiném telefonu, než iphonu a koupit si ho jen na práci + nové číslo + tarif + vizitky…tak mám po výplatě. Nikdo mi na to nepřispěje a hlavně co s těmi stovkami klientů, co to mé číslo mají…

No, tak si prostě pořiď nové soukromé číslo, ne?

berusa.m
Závislačka 2728 příspěvků 26.09.18 09:19
@Anonymní píše:
Když jsem nastoupila, rovnou mi dali vizitky s mým číslem a neřešila jsem to, protože jsem neměla žádné zkušenosti, jak to v tom oboru chodí. Jak jde doba dopředu, tak máme hromadu pracovních aplikací na mail, komunikaci apod, které nefungují na jiném telefonu, než iphonu a koupit si ho jen na práci + nové číslo + tarif + vizitky…tak mám po výplatě. Nikdo mi na to nepřispěje a hlavně co s těmi stovkami klientů, co to mé číslo mají…

Tak si pořiď telefon za normální cenu na soukromé volání. A služební vypínej. Nebo se opravdu nauč neřešit tyto věci ve svém volnu. Já mám služební tel i pro soukromé účely, ale po 17. hod. už neznámé čísla a práci neberu. Jednou mi psal zákazník na Silvestra v 11 v noci pracovní dotaz. Mohla jsem odepsat, ale z principu jsem to nechala až na pracovní dobu po Novém roku.

meduzza
Echt Kelišová 8716 příspěvků 26.09.18 09:27
@Anonymní píše:

Taky bych si pořídila obyč soukrpmý. Z tohohle čísla už soukromé neuděláš, když ho všichni znají.

Uživatel je onlineJaja97
Povídálka 29 příspěvků 26.09.18 09:27

V tom pripade Ti nezbyde nic jineho, nez si poridit levnejsi druhy telefon pro soukrome telefonaty.

Klienty jsi si uz tak naucila, ze jses pro ne non stop k zastihnuti. Pokud Te to opravdu tak moc obtezuje a chces mit vecer klid, tak vypni mobil a v mailu si aktivuj automatickou odpoved (napr. na Vas mail rada odpovim v dobe od .. do.. hod.). ;)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 26.09.18 09:30
@Anonymní píše:

Si kup jinej tel. Treba za 5 tisic. Ted u vsech operatoru dostavas slevu na tel, kdyz si poridis novy cislo+tarif.
Nove cislo rozdej pratelum + rodine a iphone si nechavej v praci v supliku. :nevim:

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 26.09.18 09:34

Tak to zase nevím já, jak to v tom oboru chodí, ale nedá mi to - není zvláštní, že ti nedají telefon, když je to podstatná součást tvé práce? :think: Nerozumím tomu - mě by to dost štvalo. Moje soukromé číslo je moje soukromé číslo, když už nic. Ale pokud přes to nejede vlak a oni ti nic nedají, asi nezbývá, než využít rady ostatních, a koupit jinej levnější na soukromé účely :(

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 26.09.18 09:48
@Anonymní píše:
Zdravím Vás, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s neodbytnými klienty, kteří vás obtěžují v době, kdy se prostě nepracuje…

Pracuji nějaký rok v hypotečním centru jedné banky a čím dál častěji se mi stává, že mí klienti nepíšou jen maily, což je ok, ale také sms, na whatsapp, sociální sítě, byť mám vše uzamčené a bez informací a volají. To vše ve večerních, nočních a víkendových časech. Píšou mnohdy naprosté blbosti a otázky, které mohou normálně počkat. Párkrát se mi stalo, že mi klient řekl, že mi chce prostě tykat, když spolu řešíme tak důležitou věc jako je hypotéka.

Nechci být nepříjemná, svou práci jsem vždy dělala s radostí a velmi rychle, aby byli všichni spokojeni, ale poslední dobou uvažuju, že právě kvůli narůstajícímu problému, se kterým se neumím nějak vypořádat skončím. Děje se to denně a není okamžiku, kdy vezmu večer do ruky telefon a nejsou tam hromady zpráv a zmeškaných hovorů. Manžel mi říká, ať to ignoruju, ale nemyslím už na nic jiného, jen “co zase chtějí…”.

Napadlo mě i pořízení pracovního čísla, ale mám těch klientů, co obtěžují tolik, že bych si s ničím nepomohla. Čerpáním hypotéky to totiž nekončí a oni se na mě obracejí s různými změnami, otázkami apod…

Tento problém nechápu, nic ve zlém. Kdybych volala komukoliv z pracovní sféry o víkendy nebo v noci, 90% lidí by mi to nezvedlo. Zbytek by to zvedl jednou v domnění, že se něco děje, ale kdybych chtěla blbost, už by to příště nezvedli. Pořiď si dva telefony a pracovní prostě vypni, na whatsapp bych pracovně neodpověděla ani během pracovního dne. Jak sis své klienty naučila, takové je máš :nevim:

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 26.09.18 10:06

Co telefon :lol: Ten se da vypnout, ignorovat… ja jsem obvodacka a kdyz mi pacientka ve fronte v supermarketu na kase ukazuje jak se ji krasne hoji bercak (bercovy vred) , dalsi u uzeniny chce abych se ji podivala do krku a treti mi v sobotu odpoledne na puskovisti lici kde vsude ji picha a kde svedi, tak fakt nevim jak se zamaskovat … asi se budu muset odstehovat nekam do lesu… :cert:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >