Vojenská přehlídka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cecetka
Echt Kelišová 7638 příspěvků 28.10.18 15:23
Vojenská přehlídka

Tak jsme to v TV skoukli. Vsichni zucastneni si zaslouzi uctu, prece jen je to stalo namahu a cas se secvicit a v dnesnim pocasi zadna slast. Nam doma v teple bylo dobre.
Nicmene jsem z toho nejaka rozcarovana. Mam pocit, jakoby to reziser a kameramani nedokazali spravne podchytit. Anebo je to chyba organizace cele akce? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32550 příspěvků 28.10.18 15:28
@cecetka píše:
Tak jsme to v TV skoukli. Vsichni zucastneni si zaslouzi uctu, prece jen je to stalo namahu a cas se secvicit a v dnesnim pocasi zadna slast. Nam doma v teple bylo dobre.
Nicmene jsem z toho nejaka rozcarovana. Mam pocit, jakoby to reziser a kameramani nedokazali spravne podchytit. Anebo je to chyba organizace cele akce? :nevim:

Přesně to samé jsme říkali s mužem doma,třeba techniku hasičů co se běžně nevidí neukázali a přitom tam byla :nevim:

Taara69
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 15:29

Taky jsem si doma říkali, že skáče od jednoho k druhému a je to takové zmatené. Kdyby stáli pod tribunou a brali to chronologicky, bylo by to, myslím, lepší.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25505 příspěvků 28.10.18 16:03

Viděla jsem na počítači taky. Asi to není úplně lehké, dokázat to zabrat tak, aby byli všichni spokojení :nevim:

vokishka
Extra třída :D 13207 příspěvků 28.10.18 16:11
@jenny.fields píše:
Viděla jsem na počítači taky. Asi to není úplně lehké, dokázat to zabrat tak, aby byli všichni spokojení :nevim:

tak kdyby to brali z jednoho místa, u tribuny, tak bychom viděli všechno. Takhle mluvili o něčem, na obrazovce přitom něco jiného. Navíc se ta jedna kamera pořád sekala.

Taara69
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 16:15

@vokishka - přesně tak, navíc mohli klidně nechat ten původní komentář z trïbuny a bylo by to vyladěný.

Prof. Farnsworth
Kelišová 5694 příspěvků 28.10.18 16:21

Pěkný to bylo. Škoda že nezabrali pořádně třeba zástupce armád spojenců - byli tam Slováci, Italové, Francouzi, USA. A třeba vůbec nekomentovali to, že armádní psovodi šli s černými páskami na rukávech jako symbolu jejich padlého kolegy (to z přenosu vidět nebylo - viděl jsem to až na fotkách).

Jogrr
Závislačka 4449 příspěvků 28.10.18 16:36

Jedna kamera se sekala, ale hasicska technika videt byla a pomerne dobre.
Paradni prehlidka, ucta k organizatorum a ucastnikum :palec:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32550 příspěvků 28.10.18 17:03
@Jogrr píše:
Jedna kamera se sekala, ale hasicska technika videt byla a pomerne dobre.
Paradni prehlidka, ucta k organizatorum a ucastnikum :palec:

vidět ano ,ale vynechali třeba unikátní jeřáb Hidrokon ,největší sací bagr na povodně a jiné …

migmina
Kecalka 157 příspěvků 28.10.18 18:17

Devcata na jakem programu to davali?dekuji

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32550 příspěvků 28.10.18 18:19

@migmina čt24

Jogrr
Závislačka 4449 příspěvků 28.10.18 18:19

@migmina ct24 jsme sledovali

migmina
Kecalka 157 příspěvků 28.10.18 18:27

@Tom-Jerry @Jogrr dekuju koukneme

aiwwa
Neúnavná pisatelka 19630 příspěvků 28.10.18 18:29

Komentář byl otřesný, měli nechat komentář z tribuny. Kamera se jim jaksi sekala. Ale vzhledem k počasí i přímému přenosu budiž jim to odpuštěno.

Jogrr
Závislačka 4449 příspěvků 28.10.18 18:29
@Tom-Jerry píše:
vidět ano ,ale vynechali třeba unikátní jeřáb Hidrokon ,největší sací bagr na povodně a jiné …

Tak takhle specialne to neumim posoudit, mne a prckovi stacila cervena auta, vojaci, tanky, psi a kone ;)
Ale uz jsem si Hidrokon vygooglovala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >