VOZP Ústí nad Labem proplacení příspěvku na plavání
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
VOZP Ústí nad Labem proplacení příspěvku na plavání
Ahoj děvčata,
kdo jste u VOZP. Na začátku února jsem poslala doporučeně na pobočku v Ústí nad Labem vyplněný formulář na příspěvek,,plavání s dětmi " + potvrzení o zaplacení + oskenované kartičky pojišťovny moje a malýho. Bohužel do dnešního dne mi nebyly peníze zaslány ani mě nikdo neinformoval
jak dlouho vám trvalo, než vám byly peníze z Ústí odeslány??? U VOZP jsem již druhým rokem. Loni jsem příspěvek zasílala do pobočky v Plzni protože Plzeň se mnou uzavírala smlouvu. Peníze mi byly připsány hned ten týden, co jsem zaslala do Plzně potvrzení. Potom mi napsaly, že již patřím pod Ústí / protože bydlím v Kryrech /, že si mám příští rok vše vyřizovat tam a bohužel nic. Co by jste dělali??? do Ústí po 14 dnech marného telefonování NIC. Nikdo mi to nebere
přemýšlím, jestli to nemám zaslat zase do té Plzně s tím, že bych jim napsala, že už jsem to posílala do Ústí a do dneška se neozvaly
fakt nevím
a 1000,– mít a nemít. Děkuji za rady a po př. na jakou adresu jste to do toho Ústí poslaly. Díky
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
http://www.vozp.cz/…d-labem.html
Napište, nebo zavolejte. Telefonicky jsem s nimi už několik věcí řešila.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mohu se zeptat, jak se vše nakonec vyřešilo? Letos totiž řeším naprosto stejný problém (akorát tedy v Praze)
Žádost do VoZP odeslána začátkem února a peníze stále nikde, akorát si mě přehazují jako horký brambor a nikdo mi není schopen pořádně odpovědět - ani na emaily a ani telefonicky ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Peníze příšly asi týden nato, co jsem sem psala tento dotaz. Teď se mi narodil syn, tak jsem se děsila aby se vyřídilo rychle nahlášení na VOZP a posílala veš¨keré doklady - rodný list atd… zase do Ústí a tentokrát to bylo v pořádku do 14 dnů mi zaslaly pro malého kartičku. Tak asi buď předtím měly dovču nebo nevím ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Alčák1 Dekuju za odpoved. Evidentne je pro ne dle ruznych diskuzi unor problemovy mesic, protoze unorove platby jsou vzdycky zpozdene
Tak jen doufam, ze po mailove urgenci se taky dockam ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit