Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Asi jedině ORL a nechat si udělat stěr
Jinak zkusit třeba streptokill do krku
Já tohle mám bohužel taky a jsem nosičem -koku různých, vždy mi na ORL udělali stěry a pokaždý tam nějaký byl, tak snad dopadneš dobře 👍 😊. Streptokill sintaky tedcstrikam a dnes jsem si koupila koloidní stříbro a dračí krev, protože už mě to v období nemoci chytá
.
Příspěvek upraven 10.11.24 v 07:35