Vrácení z shein

16.1.21 21:29

Vrácení z shein

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo z Vás nemá zkušenosti s vrácení zboží na Shein. Za jak dlouho Vám vrátí peníze, jak probíhá proces vrácení a hlavně - kolik stojí poštovné za vrácení, tuto informaci jsem nemohla nikde dohledat, tak mi snad někdo z Vás pomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1833
16.1.21 21:57

Tak poštovné bude stát podle ceníku pošty. Tak si najeď na jejich stránky a podle velikosti balíku najdeš cenu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 10:47

Shein vrácení

Ahoj, je tu někdo, kdo už vracel zboží ze shein? Respektivě self-sending, protože jiná možnost tam nebyla… chtějí vyplnit zadaný “upload return receipt” shipping company a tracking number ale vůbec netuším, kde to najít:( myslela jsem si, že pošlou na email “label” ten lístek co přilepíte na krabici a odešlete ale nic mi nepřišlo. A pochybuji, že se někdo ty věci koupí. Moc prosím o pomoc, klidně i na email (***)

edit admin: odstraněn e-mail - napište do SZ

• Citovat
  • Nahlásit
8
1.3.21 10:12

Ahoj,

Tak ja sa podelim o moje skusenosti s vracenim zbozi do Shein. Informacie na stranke mi prisli ako nedostatocne a sposob vratenia tiez podozrivy. Kazdopadne som bola sama zvedava, ako to funguje a sla som do toho s tym, ze mozno tie peniaze za postovne su vyhodene von oknom.
Vracala som zbozi v hodnote 570,– CZK - za postovne doporucene (aby som mala cislo zasielky) som zaplatila 321,– CZK :zed: Balicek som posielala 12. Unora a do dnesneho dna nebol dodany -je len v zemi urcenia. No, predpokladam, ze to bola strata casu a penazi - ale ak sa nieco zmeni urcite Vas budem informovat.
Takze ak mi tie peniaze nepridu na ucet - tak principialne toto bol moj prvy a posledny nakup zo Sheinu. Inac rychlost dodania bola super - saty fajn. niektore sadli krasne z 5 ks som 2 vracala. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.3.21 15:33

@Datlicek posielali ste balíček do Belgicka? A akou prepravnou spoločnosťou? Pochopila som správne, že poštovné za vrátenie tovaru shein neprepláca?
Vopred ďakujem za info!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.3.21 21:24

Ano, posielala som to do Belgicka cez Cesku Postu. Ospravedlnujem sa za neuplne info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.3.21 12:09

Shein vrácení

Ahoj, já jsem vracela také balíček. Cca 10 kousků s kamarádkou. Balík cca 2,1 kg asi za 560Kč. :pocitac: Balíček dorazil do warehouse ale zatím neprošel kontrolou, a čekám až zašlou peníze. Balík jsem posílala přes poštu, na balík napsat adresu, která je napsaná u “return order” plus se ma vyplnit “check return receipt, kam jsem psala tracking number z první objednávky. Balíček do Belgie došel cca za 5-6 dní a peníze mají přijít prý za týden… Ohledně zboží, co mi sedlo jsem moc spokojená ;) Ale přijde mi to na stránce dost složitě nebo spíše nedostatečně vysvětlené :zed:, zvlášt pro někoho, kdo třeba neumí dobře Anglicky. Doufám, že to někomu pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
3.3.21 15:07

@Adélashop Dik za info.

No mne tam
ten balik este stale nedorazil, tak dufam, ze jedneho pekneho dna ho tam budu mat :roll: Inac ten isty postup ako si opisala:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 14:37

Tak dávám update holky ;) peníze už z vrácení mám na účtě po asi 2 dnech, co přišel email, že vrácení bylo úspěšné. Doufám, že se Vám to taky podaří a vrátí peníze :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
dnes v 16:25

Ahoj holky prosím o radu. Mám doma 3 různé objednávky od Shein a ráda bych z každé něco vrátila, ideálně v jednom balíčku. Nevíte jak na to? V aplikaci mi to dovolí kliknout na return items u každé objednávky zvlášť. Nechce se mi platit poštovné za 3 různé balíčky… Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat