Airydress, Airyclothes e-shop

427
15.1.21 20:20

Airydress, Airyclothes e-shop

Ženský, máte někdo dobrou zkušenost s e-shopem Airydress, nebo Airyclothes? Věděla jsem, že je to dovoz z Číny, ale až po objednávce i zaplacení jsem se dostala k blbým recenzním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57886
15.1.21 20:45

@hanisv obrázky krásný, přijde hadr
Zkusila jsem objednat jednou a nikdy víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
15.1.21 20:47

@Petra Z děkuju za info. No nalítla jsem to je jasný. Budu ráda, když vůbec něco přijde a unosím to alespoň k táboráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
15.1.21 21:52

Přesně, bohužel…I já naletěla, jsem neskutečnej blb :zed: Po 2 měsících od objednání a zaplacení mi přišly 3 hadry :lol: Recenze jsem také četla až po… No nic, poučení pro příště, že :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57886
15.1.21 21:52

@hanisv nebo na maškarní :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
15.1.21 22:08

@ivculka přesně tak. Stávají se horší věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
15.1.21 22:10

@Petra Z uvidíme, co vyhraje. Jestli táborák, nebo maškarní. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.1.21 06:14

EHM..

Objednala jsem si min. týden a dlouho jsem váhala jestli se mi to chce vůbec platit. To poštovné je neskutečné. Ale v rámci zoufalství kvůli zavřeným obchodům jsem si řekla - co už :lol:
A teprve včera koukám na recenze a málem mě z toho slezly i nehty na nohách :poblion: Na jiných stránkách se stížnost i jsem dokonce viděla i fotky toho, co si dámy objednali VS toho, co jim fakt přišlo.
Prosím, že se někdy najde i výjimka a přišel vám někomu hezký kousek :D :D :D :D řekněte že ano!!! Nebo si to asi hodím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5815
22.1.21 07:44
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5815
22.1.21 07:45

Nejak neumim vlozit. Kamaradce prisly saty vyse na obrazku.Pry jiny mazerial i barvy nez cekala, velikost sedi, v lete snad vezme na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.1.21 10:27

@Konnny mám objednané 2 svetříky, 1 mikinu a 2× boty. Třesu se hrůzou už teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5815
22.1.21 11:20
@L. J píše:
@Konnny mám objednané 2 svetříky, 1 mikinu a 2× boty. Třesu se hrůzou už teď.

Chápu :mrgreen:, kdyztak pak schvalne napis co dorazilo.
Na druhou stranu ted jsem objednavala boty z ecca za skoro 4000 a musela jsem vratit, pak mikinu za tisicovku z mall.cz a svetr ze Zootu, taky ne levny a prisly priserny, slovy priserny hadry, uplna drzost.Taky jsem vracela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
22.1.21 11:53

@Konnny tam je výhoda toho, že nepřijdete o peníze. U Airy dost často čtu, že na reklamaci obchod nereagoval a lidi nedostali ani jiné oblečení, ani peníze. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
22.1.21 13:46

@L. J hoď sem potom foto :lol:
Já to unosím na zahradu a 1 triko už letělo…to fakt ani na tu zahradu nejde. Nepříjemný materiál a střih, který přidává 100kg :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.1.21 13:48

@Konnny včera mi přišel mail s infem, že je zboží ODESLÁNO (konečně), ale po tom co čtu mám strach, jestli ho vůbec někdy dostanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat