Vrátí se..? A bude to dobře?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.6.22 19:34

Vrátí se..? A bude to dobře?

Dobrý večer,
zajímalo by mě, zda někdo řešil podobný problém a dopadl nakonec dobře.. S přítelem máme 6 ti letou holčičku, 13 let jsme byli spolu a vždy když byl nějaký problém, tak jsme se snažili ho řešit. Bohužel už je to půl roku, co máme „pauzu“ - přišel s tím on. Řekl, že nemá sílu řešit ty věčné rozpory a rozdílné názory na výchovu a že chce být chvíli sám, aby zjistil co chce. Malou miluje, ale mě řekl, že u mě neví, ale spíš, že mě nemiluje. Že jsme se hodně změnili, já že jsem víc pro rodinu, on prostě myslí, že nemá dost času sám pro sebe (přitom každý týden si chodil na pivo a výlet sám na kole na jeden den). Já ho brala i s chybami, on mě ne. Nevím co si počít, protože mě i dcerce je po něm smutno. Odstěhoval se a dceru každý týden 1× až 2× vídá. Pokaždé je mi z toho špatně, když ho vidím.. Chybí mi, nenávidím se za to, ale cítím, že patříme k sobě. Nevím, už co mám dělat, aby si uvědomil, že jsme přece rodina! A že život v osamění není zábava. Jinou nemá, co vím. Dokonce prohlásil, že už žádnou ženskou nechce dlouho vidět. Je docela rozporuplné, že mi také řekl, že pokud usoudí, že mu chybím, že až se vrátí, rozhodne se s námi být na pořád a mě si prý dokonce vezme! Ale to musí prý cítit, zatím je šťastný, že je sám. Tak jsem z toho celá vedle.

Samozřejmě jsem se snažila myslet hlavně na sebe.. Nějaká ta péče, cvičení, sport, zábava, kosmetika.. Ale k ničemu to není. Věnuji se dcerce, ale šťastná nejsem. Je mi všechno jedno a cítím se, jakoby mi někdo vyrval srdce z hrudi a já čekala, až mi ho vrátí. Kvůli dceři nebrečím, snažím se.. Neočerňuji ho, nechávám je se vídat.. Ale ve skrytu mám chuť s ním zatřást a zakřičet, ať se vzpamatuje! :,( Prosím Vás, je to nějaká krize? Vrátil se takto muž k některé z Vás a byli v tom děti? Fungovalo Vám to pak? Prosím anonym, občas sem chodí známí.. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2678
10.6.22 19:47

Moc mě to mrzí, ale pokud je pryč už půl roku, tak je malá pravděpodobnost, že se vrátí. A určitě bych vsázela na jinou nebo aspoň na lov a užívání svobody..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5815
10.6.22 19:48

Teda to je výdrž. Máte pořešený alimenty? To vídá je jako na pár hodin? Nebo ji má dva dny v týdnu? Nepočítala bych, že se vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34528
10.6.22 19:51

Ach, radu nemám, ale je to smutné a je mi tě líto, navíc je dost nefér, že tě tak jaksi udržuje ještě v jakési naději, že to bude dobré - to by se nemělo stávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19821
10.6.22 19:55

Po takhle dlouhé době se už asi nevrátí.
Být tebou tak se začnu chovat tak, zeuz je konec-alimenty, šteml že je holka v tvé péči…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8822
10.6.22 20:02

Jé já bych si taky chtěla upichnout dítě, a z nudy ho hodit na krk manželovi…a čau třeba za rok. :lol: Opravdu bys někoho takového chtěla zpět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8822
10.6.22 20:04
@stinga píše:
Ach, radu nemám, ale je to smutné a je mi tě líto, navíc je dost nefér, že tě tak jaksi udržuje ještě v jakési naději, že to bude dobré - to by se nemělo stávat

Tak v naději ji drží zcela logicky, aby si ona nikoho nehledala. Až ho přestane bavit život samotare. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
10.6.22 20:15

Půl roku je dlouhá doba. Moc nadějně to nevidím a že někoho nemá, protože tvrdí, že žádnou ženskou nechce dlouho ani vidět? Na to bych nevsázela, naopak, tohle chlapi tvrdí většinou, když někoho mají a snaží se to zakrýt. Takže třeba nemá, ale třeba má. A možna to byl zrovna důvod odchodu. Neznám moc chlapů, kteří by jen tak opustili pohodlí domova, kde máji full servis, i když jim vztah úplně nejlíp neklape. To si spíš jedou vlastní svět a ženu ignorují. Tady to smrdí jinou ženskou. Ale třeba se fakt pletu a kdo Ví, třeba se vše ještě otočí. Držím pěstí ať je brzy lépe ať to dopadne jakkoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14750
10.6.22 20:20

Pan asi nechce byt za spatnyho :lol: Hned zitra bych mu rekla, ze casu mel dost, ze je fajn, ze chce byt dobry tata, ale zacnou platit nove pravidla - asi bych navrhla stridavou peci..Pan by mel pochopit, ze dite neni na par hodin tydne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
10.6.22 20:27
:,(

Příspěvek upraven 10.06.22 v 20:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10899
10.6.22 20:28

Hezky to má zařízené, normálně bych na něj vyrukovala se střídavou péčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.22 20:28

Děkuji Vám všem za upřímnost! Nechci mít naději, že se vrátí, přála bych si prostě jít dál. Ale jakmile ho vidím když si jde pro malou, tak je mi zle. Když jsem se ho ptala, zda jsem byla tak šílená partnerka, že mě musel opustit, tak řekl že vůbec ne. Ale že prostě už byl unavenej že všech těch rozporů :? Pokud by si někoho našel, holky, možná bych byla i raději. Abych si mohla říct, ok, už mě opravdu nechce. Obrečela bych to a hotovo. Ale ono to tak asi není. Nevypadá úplně.. Šťastně.. Tak opravdu nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
24513
10.6.22 20:29

Jestli je půl roku pryč a je spokojený, tak to na velký návrat nevidím. Moc dobře ví, na co slyšíš, tak si nechává zadní vrátka. Co nejdřív bych mu oznámila definitivní konec bez možnosti návratu a přeložila návrh na úpravu styku a alimentů. Pak teprve uvidíš, za co tě má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.22 20:32

A ano, má jí jen 2× v týdnu. Jeden den všední den po školce a jeden den o víkendu. On jindy nemůže, je věčně v práci do večera..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.22 20:34
A ano, má jí jen 2× v týdnu. Jeden den všední den po školce a jeden den o víkendu. On jindy nemůže, je věčně v práci do večera..
@terien píše:
Jestli je půl roku pryč a je spokojený, tak to na velký návrat nevidím. Moc dobře ví, na co slyšíš, tak si nechává zadní vrátka. Co nejdřív bych mu oznámila definitivní konec bez možnosti návratu a přeložila návrh na úpravu styku a alimentů. Pak teprve uvidíš, za co tě má.

To asi není úplně špatný návrh :-) jen my nejsme sezdani. Tak nevím jak se tohle řeší.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat