Vrátil se někomu muž zpátky od milenky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 15:10
Vrátil se zpátky?

Ahoj, je tu někdo, komu se stalo, že vás partner opustil, našel si ihned někoho jiného, tvrdil jak to je úžasné, skvělé, vůbec ne takové jako s vámi a po case jste se k sobě vrátili? Další věc jak to probíhalo? Nějaký kontakt nebo vůbec nic?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 15:12

Nestalo a nechtěl bych to. Takovému člověku bych jednoduše už neuměl plně důvěřovat. Ono se říká, že tráva je jinde zelenější, ale pak taky onen člověk nemůže čekat že si může skákat z paloučku na palouček.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 26.03.19 15:16

Ty bys chtěla být s někým, kdo ti řekne že s jinou je to lepší než s tebou? 8o Proč? Kašli na něj a najdi si někoho pro koho budeš nejlepší ty ;)

Halamka
Závislačka 3983 příspěvků 26.03.19 15:30

Tak on se ti ještě chlubi, jakže ti ta druhá nesahá ani pod kotníky a ty bys ho vzala zpět? Trochu sebeúcty kočko.

Kačka999
Povídálka 19 příspěvků 26.03.19 15:39

Tak úplně ta stejná situace se mi kdysi taky stala. Byla jsem s přítelem 9 měsíců, než to skončilo, tak to bylo samý vyčítání každé blbosti, vytahování každé jedné chyby a dost často dělal to, že se urazil a šel do jiné místnosti, kde byl bůhví jakou dobu vždycky sám, po pár dnech byl samozřejmě konec a já pak zjistila, že zhruba dva týdny před tím, než jsme se rozešli chodil se mnou a ještě s nějakou svou kolegyní z práce zároveň a to byla zrovna ta, za kterou utekl. Potom všude samý příspěvky, jak nikdy nebyl šťastnější, že je úžasná, dokonalá, že už by nikdy v životě neměnil atd..a po měsíci se snažil být se mnou zase v kontaktu (to už spolu samozřejmě nebyli :D ), po pár dnech kdy jsme si kamarádsky psali jsme zašli ven na chvíli jen tak na pokec (přijel za mnou) a já se ho zeptala jestli nechce na kafe, protože venku bylo hnusně a byla zima, on samozřejmě souhlasil, pak chtěl obejmout, po dlouhým obejmutí mě políbil, hned jsme se spolu vyspali a od té doby jsme byli spolu další rok a půl, kdy si mi ze začátku na tu slečnu jen stěžoval, že to bylo příšerný, že s ní jen zkoušel zapomenout a tak.. :D ale znova bych na nic takovýho už nepřistoupila, v té době mi bylo 17 a byla jsem mladá a blbá, teď už bych s takovým člověkem vyrazila dveře :)

Paola21
Závislačka 3889 příspěvků 26.03.19 15:41

No to by se mohl vracet jak by chtěl, ale už by nepochodil. Trošku sebeúcty, ženy.

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 26.03.19 15:52

Jednou jsem tu chybu udělala a nikdy víc bych tohle neudělala. Rozbitý hrneček přeci taky nebude vypadat a fungovat jako nový i když se slepí. S někým kdo byl schopný odejít už bych být nemohla, protože by se mu nedalo věřit že to neudělá znovu ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 15:58

Choval by se někdo takhle kdyby byl doopravdy tak zamilovaný jak tvrdí? Že by to dával na obdiv, snažil by se vzbudit žárlivost a podobně? Ono to je docela složité, když jsme spolu začínali, šli jsme na to dost pomalu, s rodiči jsme se seznámili až po skoro 3 měsících a než jsem začali jeden u druhého spát, to taky nebylo hned. A teď hned po tom co se se mnou rozešel si začal “uzivat” s ní, hned jak spolu byli v kontaktu tak se hned seznámili s rodiči, spali u sebe, jezdí spolu na zápasy. Zároveň když potká mě chová se ke mně, jako kdyby se nic mezi námi nestalo. Já být jeho přítelkyni, rozhodně bych netrpěla aby se ke své ex choval pomalu jako k jeho nastávající. Záleží jestli ona o tom samozřejmě ví. Ale nemyslím si, že člověk co je podle slov tak zamilovaný by měl potřebu dělat tohle. Nebyli jsme spolu krátce, ale 3 roky. Rozchod proběhl před skoro 3 měsíci a stále mám ještě takové to nutkání chtit, aby se vrátil. Prostě nějak věřím, že to při jaké příležitosti jsme se potkali, co jsme spolu zažili, jak jsme si rozuměli, to tak prostě mělo být, jenom já potřebuji nějaký čas na sobě zapracovat a mít se více ráda a nedávat tu lásku do toho druhého. Jsem hodně citlivá, ale chápu že lidi se rozcházejí, jen nechápu že jeden se může trápit třeba rok a druhý už smáčí jinde :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 18:11

Víš, ono se to takhle těžko posuzuje od klávesnice z domu. Ale 3 roky není nic. Kašli na něj, nech to plavat, zkus být sama, nikoho nehledej.

Já vím moc dobře, jak moc si přeješ, aby se to vrátilo zpátky. My jsme byli s manželem spolu 20 let a odešel od nás. Bydlí sám, ale má milenku, s kterou má takový vztah - nevztah, nebydlí spolu, jen se navštěvují.
Teď bydlíme s dětmi sami asi měsíc a půl, předtím jsem se dva měsíce trápila, protože tvrdil, že má jenom nějakou krizi a „jen“ mě nemiluje.
Brečím pořád, pořád si přeju, aby se vrátil, drásá mě žárlivost, bezmoc, lítost a hrozně se to všechno ve mně pere. On je zamilovaný a já se trápím. A taky přemýšlím, proč mi to udělal. Proč to všechno tak pokazil. Navíc máme spolu barák, děti. 20 let je dost dlouho a dost nepochopitelně to po.sral. Já mu tak hrozně moc věřila.
Taky čekám, jestli se vrátí, ale upřímně? Nevím, jestli mu dokážu podruhé odpustit.
Nevím, jestli se vrátí a nevím, co vlastně chci. Bojím se samoty, jsem „stará“, miluju ho, jsem na něm závislá a moc to všechno bolí.

Podle tvého názvu by sis moc přála, aby se vrátil. Ale nehledej v žádném jeho gestu tvoje vytoužené přání. Trápíš se o to víc. Moc dobře vím, jak tě to bolí a jak moc chceš vrátit čas.
www.firstclass.cz - tohle mi pomáhá neskutečně moc. Sem tam se začtu, mám to i na FB, - www.facebook.com/FirstClass.cz/. Sanžím se najít pevnou půdu pod nohama.
Drž se :hug: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 10:45
@Anonymní píše:
Víš, ono se to takhle těžko posuzuje od klávesnice z domu. Ale 3 roky není nic. Kašli na něj, nech to plavat, zkus být sama, nikoho nehledej.

Já vím moc dobře, jak moc si přeješ, aby se to vrátilo zpátky. My jsme byli s manželem spolu 20 let a odešel od nás. Bydlí sám, ale má milenku, s kterou má takový vztah - nevztah, nebydlí spolu, jen se navštěvují.
Teď bydlíme s dětmi sami asi měsíc a půl, předtím jsem se dva měsíce trápila, protože tvrdil, že má jenom nějakou krizi a „jen“ mě nemiluje.
Brečím pořád, pořád si přeju, aby se vrátil, drásá mě žárlivost, bezmoc, lítost a hrozně se to všechno ve mně pere. On je zamilovaný a já se trápím. A taky přemýšlím, proč mi to udělal. Proč to všechno tak pokazil. Navíc máme spolu barák, děti. 20 let je dost dlouho a dost nepochopitelně to po.sral. Já mu tak hrozně moc věřila.
Taky čekám, jestli se vrátí, ale upřímně? Nevím, jestli mu dokážu podruhé odpustit.
Nevím, jestli se vrátí a nevím, co vlastně chci. Bojím se samoty, jsem „stará“, miluju ho, jsem na něm závislá a moc to všechno bolí.

Podle tvého názvu by sis moc přála, aby se vrátil. Ale nehledej v žádném jeho gestu tvoje vytoužené přání. Trápíš se o to víc. Moc dobře vím, jak tě to bolí a jak moc chceš vrátit čas.
www.firstclass.cz - tohle mi pomáhá neskutečně moc. Sem tam se začtu, mám to i na FB, - www.facebook.com/FirstClass.cz/. Sanžím se najít pevnou půdu pod nohama.
Drž se :hug: .

anonymní 2

Totéž se stalo mně před lety. Po 22 letech se odstěhoval a bydlel sám, ještě jako ženatý, dělal si co chtěl, milenky, když se cítil sám, tak přijel a vyčítal, jak já jsem hrozná a že on si musí sám vaři a nakupovat. jakmile si odfrknul, tak se zase odstěhoval. Tohle trvalo dva roky. Pak přišla další milenka, která vydržela 4 roky - nikdy spolu nebydleli, jen ji bral do společnosti, aby se měl čím chlubit, asi 6× se za tu dobu rozešli, hádali se, ona se vždycky připplazla zpátky. Pak přestaly výlety a jen za ním jezdila k němu, muselo být jen po jeho, ponižoval ji, její děti s ní nesměly, tak po jedné hádce, kdy jí vyčetl, že jela se svými dětmi bez jeho vědomí za jeho příbuznými, to rzolouskal definitivně.

A v jeho okolí je takových případů několik - chlapi bydlí sami a jen luskají prstem a ženské za nimi běhají. Mám dojem, že je to takový současný trend a chlapům vyhovuje. Mají klid, dělají si co chtějí, peníze jsou jen jejich a na rodinu většinou kašlou o alimenty se soudí. Maximálně si na víkend půjčí díztě a vykládají, jak jsou vzorní otcové. Hnus

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 10:57
@Anonymní píše:
anonymní 2

Totéž se stalo mně před lety. Po 22 letech se odstěhoval a bydlel sám, ještě jako ženatý, dělal si co chtěl, milenky, když se cítil sám, tak přijel a vyčítal, jak já jsem hrozná a že on si musí sám vaři a nakupovat. jakmile si odfrknul, tak se zase odstěhoval. Tohle trvalo dva roky. Pak přišla další milenka, která vydržela 4 roky - nikdy spolu nebydleli, jen ji bral do společnosti, aby se měl čím chlubit, asi 6× se za tu dobu rozešli, hádali se, ona se vždycky připplazla zpátky. Pak přestaly výlety a jen za ním jezdila k němu, muselo být jen po jeho, ponižoval ji, její děti s ní nesměly, tak po jedné hádce, kdy jí vyčetl, že jela se svými dětmi bez jeho vědomí za jeho příbuznými, to rzolouskal definitivně.

A v jeho okolí je takových případů několik - chlapi bydlí sami a jen luskají prstem a ženské za nimi běhají. Mám dojem, že je to takový současný trend a chlapům vyhovuje. Mají klid, dělají si co chtějí, peníze jsou jen jejich a na rodinu většinou kašlou o alimenty se soudí. Maximálně si na víkend půjčí díztě a vykládají, jak jsou vzorní otcové. Hnus

A jsou ty milenky vzdy o dost mladsi nez ty muzi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.19 13:17
@Anonymní píše:
A jsou ty milenky vzdy o dost mladsi nez ty muzi?

rozmezí 10-22 let

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 28.03.19 15:01

Pokud ten chlap za něco stojí, tak by milenka byla blbá, kdyby ho vracela :jazyk: :mrgreen: :mavam:

Bodlina
Kecalka 181 příspěvků 28.03.19 18:25
@Hroznej puberťák píše:
Pokud ten chlap za něco stojí, tak by milenka byla blbá, kdyby ho vracela :jazyk: :mrgreen: :mavam:

Kdyby měl milenku = nestojí za nic :* takže zpátky už bych ho nechtěla přece nejsem blbá :mavam:

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 28.03.19 20:27
@Bodlina píše:
Kdyby měl milenku = nestojí za nic :* takže zpátky už bych ho nechtěla přece nejsem blbá :mavam:

Pokus o odplatu dobrý, to nemohu říci :jazyk: :mrgreen:

Leda tak kulový, kdyby nestál za nic, nedokáže si najít milenku, to za prvé, kde je to mimo mísu, za druhé, pokud si chlap najde milenku, ke které se odchází, není to jen z nějakého sportu či rozmaru, ale zpravidla proto, že má doma otřesnou megeru, s kterou už se nedalo vydržet, jinak by neodešel. Sám většinou neodejde především kvůli dětem, ale když už to přestoupí určitou hranici… No a těch pár „úspěšných“ návratů? To leda když je tak nepoučitelnej trouba, že si našel megeru ještě horší :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama