Všem pripadam divna

102
21.8.21 23:11

Všem pripadam divna

Ahoj, jsem od roku 2017 na materske. Ted pred dvemi mesici jsem nastoupila do prace a na vse jsem prevazne sama, muz je hodne v praci nebo na vedlejšaku. Takze se synem vse delam ja, v domacnosti pracuju jen ja a ted do toho jeste prace.
Jsem stastna za tu praci, vypadnu od toho stereotypu doma a je mi tam fajn.
Ale. Podle mych kamaradu, znamych jsem divna. Protoze nemam potrebu chodit za zabavou po veceru. I kdyz je treba maly na vikrnd u tchyne, tak jsem doma, maximalne vyrazim po obchodech, ale to je stopka. Proste jsem hrozne rada sama, kort vecer. Mam rada takovou tu vecerni pohodu, kdy si vemu caj a knihu a jsem jen ja. A vsem to prijde. hrozne divne, ze ve 27 letech se nechodim bavit, nechodim na akce a radsi drepim doma. Driv jsem takova nebyla. Nevadili mi davy lidi, nevadil mi hluk, nevadili mi tlacenice, ale ted? Asi bych se zblaznila.
Tak si tak rikam, opravdu jsem divna, jak to o me rikaji ostatni nebo je na tom nekdo podobne. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LP4
103
21.8.21 23:15

@Veronnie děti nemám (jsem těhotná).. večerní zábavy mě přešly cca ve 20letech. Dnes je mi 26 a zůstalo to stále stejné :D
Asi je to o člověku a ještě když jsi na dost věcí sama..a taky každý relaxuje jinak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
21.8.21 23:16

Divna nejsi. Maji ti kamaradi deti? Snad kazdy, kdo je ma, musi chapat tu vecerni pohodu, kdyz deti usnou nebo jsou pres noc u babicky. Klidek a cas na knizku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 23:16

Já taky nikdy nebyla na tyhle noční výpravy. Raději večer zalezu a ráno jsem svěží a věnuji se svym koníčkům & sport, cestování atd. Jestli si o mě někdo myslí, že jsem divná, tak ať, nikoho se na názor neptám a neziju podle druhých.
Měla jsem jednu kolegyni, o něco málo mladší a ta mě každý den vítala větou tak co kam dnes vyrazíte na akci? Nebo kde je jaká akce. Takže jsem na slovo akce alergická.

• Citovat
  • Nahlásit
102
21.8.21 23:18
@hani28 píše:
Divna nejsi. Maji ti kamaradi deti? Snad kazdy, kdo je ma, musi chapat tu vecerni pohodu, kdyz deti usnou nebo jsou pres noc u babicky. Klidek a cas na knizku :D

Nene jsou bezdetný to bude asi tim no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
21.8.21 23:20

Je divne, ze si kvuli tomu ve 27 letech prijdes divna :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
21.8.21 23:21

Lidem přijde divné kde co. Dělej si, co ti vyhovuje a na nevyžádané názory se vykašli. Tím, že zůstaneš večer doma s knížkou nikomu neubližuješ, tak ti nemá kdo co vyčítat. Všichni nejsme stejní a je to jenom dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
21.8.21 23:23

No na nějaký akce mě užilo od 15ti do 20ti. Od té doby mám ráda pohodu. Dítě jsem měla až v 31ti. Divná si nepřijdu. Nemusím nikomu ani sobě nic dokazovat. Svůj život si žiji po svém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
103
21.8.21 23:27

Mě kolikrát přijdou divný spis ty kterým je přes 30, maji deti a po večerech lítají jak pubertaci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1599
21.8.21 23:56

Divna nejsi. Jsi sva. Jestli ti to vyhovuje, tak proc bys chodila ven jenom proto, ze kamaradi rikali.
Ja jsem opak. Ja rada chodim ven, zatancovat si a to je mi 40 plus. Manzel se mi smeje, ze jsem zase divna ja, ze chci chodit tancovat v mym veku. Asi prijdu nekomu divna zase ja, ale je mi to fuk. Mam rada lidi, rada se bavim. Alkohol nepotrebuju k zabave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13128
22.8.21 00:58

Koukám, že jsme tady divné všechny. Přidávám se k těm, co jsou večer raději doma s knihou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 01:00
@Veronnie píše:
Ahoj, jsem od roku 2017 na materske. Ted pred dvemi mesici jsem nastoupila do prace a na vse jsem prevazne sama, muz je hodne v praci nebo na vedlejšaku. Takze se synem vse delam ja, v domacnosti pracuju jen ja a ted do toho jeste prace.
Ale. Podle mych kamaradu, znamych jsem divna. Protoze nemam potrebu chodit za zabavou po veceru. I kdyz je treba maly na vikrnd u tchyne, tak jsem doma, maximalne vyrazim po obchodech, ale to je stopka. Proste jsem hrozne rada sama, kort vecer. Mam rada takovou tu vecerni pohodu, kdy si vemu caj a knihu a jsem jen ja. A vsem to prijde. hrozne divne, ze ve 27 letech se nechodim bavit, nechodim na akce a radsi drepim doma. Driv jsem takova nebyla. Nevadili mi davy lidi, nevadil mi hluk, nevadili mi tlacenice, ale ted? Asi bych se zblaznila.
Tak si tak rikam, opravdu jsem divna, jak to o me rikaji ostatni nebo je na tom nekdo podobne. 8)

Manžel musí být na vás pyšný!😁 👍

• Citovat
  • Nahlásit
17114
22.8.21 05:07
@eva valoi píše:
Koukám, že jsme tady divné všechny. Přidávám se k těm, co jsou večer raději doma s knihou.

Pridavam se do klubu divnych zen :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
22.8.21 05:58
@Veronnie píše:
Tak si tak rikam, opravdu jsem divna, jak to o me rikaji ostatni nebo je na tom nekdo podobne. 8)

Je mi 25 a jsem na tom stejně, mám sice 2 děti ale ani před nimi pro mě nebyla kdovíjaká zábava obrážení akcí a víkendy v lihu… taky mě považovali za divnou, teď jak mám děti tak to aspoň trochu chápou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21809
22.8.21 06:18

Divný je se na tohle ptát na internetu. To jsi nesvéprávná, že potřebuješ posvěcení cizích lidí ke svému životu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat