Reklama

Výbava - kočárek i nosítko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 09:32
Výbava-kočárek i nositko

Ahoj holky, budu mít letní miminko tak se chci zeptat na zkusenosti, chci kočárek i nositko ( manduca) nebo šátek, ma to smysl kupovat dopředu nebo počkat? Manduca není levná záležitost, využiji ji v každém ročním období? říkám si že kočárek na procházky, nositko na venceni se psem.. děkuji za zkušenosti :mavam:

Nejnovější recenze z kategorie Výbava pro děti

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 03.02.17 09:38

Ahoj. Mame kočárek i manducu. Oboje hojně užívané na obě děti. V každém ročním období - mam nosici bundu ;)

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 03.02.17 09:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, budu mít letní miminko tak se chci zeptat na zkusenosti, chci kočárek i nositko ( manduca) nebo šátek, ma to smysl kupovat dopředu nebo počkat? Manduca není levná záležitost, využiji ji v každém ročním období? říkám si že kočárek na procházky, nositko na venceni se psem.. děkuji za zkušenosti :mavam:

Jestli ji využiješ celoročně, záleží jen na Tobě. Místo manducy jsem měla šátek a využívala jsem ho víc než kočár - hlavně teda u druhého dítěte. ;)

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 03.02.17 09:42

Vyuzijes oboje, kup driv, at si v klidu. Muzes pockat na nejakou akci.

Ja nositko pouzivala i na chate a na dovolenych. I treba po urazu, kdyz bylo diteti treba pridrzet obklad, nebo kdyz je boli brisko. I na usinani doma. Moje dite brzy sedelo a chodilo, tskze uspat v leze moc nehrozilo.

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 03.02.17 09:47

Ahoj, Manducu jsme používali, i když kočárek už stál na půdě (malý už se nechtěl vozit, ale někdy měl při cestě unavené nožky, nosítko jsem měla připravené v batohu), takže cca od 3 měsíců do 2 let.

Fiducia
Generální žvanilka 23588 příspěvků 03.02.17 09:48

Doporučuju šátek :kytka: Rozhodně je lepší vybrat a koupit dřív, může se hodit už v porodnici a první dny doma.
Nosila jsem dva roky za každého počasí. Dá se koupit nosící kapsa, nebo bunda. Šátek nebo nosítko není záležitost na dva měsíce a ani po intenzivním používání se nezničí, tudíž se pak dá dobře prodat.

niezabudka
Kecalka 165 příspěvků 03.02.17 09:50

Nosič je výborná pomoc aj vnútri, dá sa v ňom výborne uspávať a popri tom upratovať, variť… Neviem, či existuje dieťa, ktoré sa nerado nosí :) Ja mám ergonosič liliputi a využívať som ho začala najmä po tom, čo už nebolo treba používať vložku pre novorodencov, tá mi moc nesadla. Ale sú aj nosiče, ktoré sa dajú používať od narodenia. Možno by stálo za to počkať do narodenia a vyskúšať si naživo, čo vám bude vyhovovať.

cucik14
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 03.02.17 09:55

Jen pozor - Manduca není od narození a novo vložka se moc nedoporučuje. Jo a pokud trváš na Manduce, tak se hodně dělají padělky, pozor na to! My máme kočárek, šátek i KiBi, v šátku jsem syna nosila když byl miminko, tam se mu ale moc nelíbilo. Od 4.měsíce máme KiBi a spokojenost veliká, nosíme hlavně v něm, kočárek jen příležitostně.

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 03.02.17 09:59

Ja doplnim, ze mam Manduku a mimino jsem v ni v nouzi uspala i jako novorozence. Po usnuti jsem prendavala do postylky. Taky se mi zda, ze to ma dobry vliv na kycle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 10:04

Kupovala bych Manducu novou z internetového obchodu přímo Manduca ale netrvám na této značce tak mi klidně můžete doporučit i jiné nosítko popřípadě šátek :)a kočárek mě zaujal Gmini díky přijatelné cenně.

Lendeš
Kelišová 5151 příspěvků 03.02.17 10:33

Opravdu je u takového dotazu nutný anonym?

Doporučuju s koupí počkat až po narození. Některé obchody umožňují zapůjčení nosítka i šátku na zkoušku, takže si je můžeš týden až 10 dní vyzkoušet a pak až koupit. Ne každé dítě se chce nosit, syn třeba nechtěl být v baby vaku, šátku ani nosítku.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 03.02.17 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, budu mít letní miminko tak se chci zeptat na zkusenosti, chci kočárek i nositko ( manduca) nebo šátek, ma to smysl kupovat dopředu nebo počkat? Manduca není levná záležitost, využiji ji v každém ročním období? říkám si že kočárek na procházky, nositko na venceni se psem.. děkuji za zkušenosti :mavam:

určitě využiješ - měla jsem kočárek a šátek a např do lesa na procházky jsme využívala kočár, do mhd, na delší výlety do terénu a tak, jsem používala výhradně šátek. Nezahálelo ani jedno.. Jinak šátek jsme pořídili předem, nový, neměla jsem o tom moc potuchy, takže jsme brali obyč a nakonec ho využili 2 roky a to i na takové aktivity, jako cvičení s dětmi v šátku a pod.. a super.. ani jsem nevyměnila model..

Příspěvek upraven 03.02.17 v 11:27

elen-ka
Extra třída :D 11910 příspěvků 9 inzerátů 03.02.17 11:24
@Anonymní píše:

Měla jsem šátek i kočárek. Obojí jsem kupovala dopředu a s šátkem jsem dokonce ještě před porodem absolvovala kurz vázání šátku. Pak jsem na něj jěště šla i s mimčem, ale to jsem už měla plno dotazů na instruktora a nechala jsem si zkontrolovat mnou uvázaný způsob.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 03.02.17 11:29
@Anonymní píše:
Kupovala bych Manducu novou z internetového obchodu přímo Manduca ale netrvám na této značce tak mi klidně můžete doporučit i jiné nosítko popřípadě šátek :)a kočárek mě zaujal Gmini díky přijatelné cenně.

manduca není moc vhodná pro novoše.. v tomhle je ideální šátek - je univerzální.. ale - pokud máš FB, zabrus na Nosíme děti - tam najdeš regionální skupinu, u nich se zeptej na možnost zapůjčení, vyzkoušení, různých nosítek - podle toho pak pořídíš - nám třeba manduca nesedla vůbec.

Uživatel je onlinemission84
Kecalka 397 příspěvků 03.02.17 11:51

Šátek ani nosič bych nekupovala dopredu. Mam kamarádku ktera chtěla jen nosit tak si koupila šátek a kočár sme ji museli vnutit. Nakonec ten její chtěl byt jen v lkočárku a šátek nevyuzila. Půjčila bych si ho a uvidíš

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama