Výběr kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  06.04.03 20:57
Vyber kocarku

Ahoj,

s manzelem vybirame kocarek, meme dva favority. Jednim je Danny sport, druhym je kocarek firmy Inglesina typ Magnum. Oba kocarky maji sva plusy i minusy, mne osobne se mozna vice zamlouva Inglesina. Nekde jsem ale cetla, ze tento kocarek je vinikajici jako hluboky, ale jeho sportovni verze neni prilis stabilni. Prosila bych maminky, ktere maji zkusenosti nebo znaji tyto kocarky o nazory a rady. Predem moc dekuji, mejte se moc hezky Renata

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  06.04.03 21:07
Vyber kocarku

Velmi se omlouvam, tento prispevek jsem poslala omylem do teto sekce POROD. Preposlala jsem to spravne do VYBAVICKA PRO MIMINKO, Renata

favorini
Nováček 1 příspěvek 07.11.12 15:30
recenze na kočárek Valco Sporťák Matrix

Nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto kočárkem???

Oz
Echt Kelišová 9305 příspěvků 24.06.13 13:08

Ahoj holky, nechci zakládat novou diskuzi, když je jich tu tolik. Rozkoukávám se po kočárku a byla bych moc ráda, kdybyste mně poradily nebo nasměrovaly. Mám nějaké požadavky, co by měl mít, ale asi budu muset ustoupit :mrgreen:

• cena do 12 tisíc za dvojkombinaci, vajíčko nepotřebuju
  • taška na rukojeť
  • vhodný i do terénu
  • sportovní nástavba po i po směru jízdy
  • sportovní nástvaba nastavitelná hodně do lehu a polohovací nožky
  • popruh, který vede mezi nožičkama a je připnutý na madle, aby se prcek nemusel pořád poutat

a tak celkově aby byl příjemný na užívání, např. střecha, která se dá sklopit dopředu proti slunci
Máte někdo takový zázrak doma? :)

Lejaa
Echt Kelišová 8956 příspěvků 24.06.13 13:24

@Oz Ahoj, my pořídili tento.:-) Je moc hezkej, pevnej, a dobře se s ním jede. Doporučuju.. Myslím, že nesplňuje úplně všechno co jsi napsala, ale je dobrej:-)

http://dorjan.cz/…cka-1-5.html

Mají i jiné vzory, ale nám se líbily kočičky:-))

Lejaa
Echt Kelišová 8956 příspěvků 24.06.13 13:25

@Oz
Jo dá se koupit bez té autosedačky. To je pak cca o 2000 míň.. Takže nějakých 7000 za dvoukombinaci, to jde ne?:-)

Olion
Závislačka 2692 příspěvků 24.06.13 13:31

http://www.brumla-detem.cz/…modry/p-4476

DaiquiriQ
Kelišová 6299 příspěvků 25.06.13 09:13

První kočár jsme měli Dorjan Danny Sport Prestige, dá se koupit jako 2 i 3-kombinace a spokojenost, teď jsme kupovali nový kočárek pro druhé dítě a to JOOLZ day white…

Oz
Echt Kelišová 9305 příspěvků 25.06.13 11:06

Holky, díky za reakce. A co říkáte na značku Hartan? Kdo to dělá a jak se osvědčila? Hartan Racer GT

Petra H.
Závislačka 2598 příspěvků 25.06.13 18:44

@Oz ja teda teprv vybiram ale urco to bude z taka, koukni treba na tenhle…http://w­ww.kocarky-tako.cz/kocar­ky/kocarky-fast-rider/ a nebo pak se mi od nich libi natalia a kiddy

Oz
Echt Kelišová 9305 příspěvků 25.06.13 18:50

@Petra H. právě na tako jsem neslyšela moc pozitivní ohlasy, abc design viper 4S má prý malý sporťák… já se picnu :zed:

Petra H.
Závislačka 2598 příspěvků 25.06.13 18:53

@Oz no je to tezky vybrat neco :zed:

Oz
Echt Kelišová 9305 příspěvků 26.06.13 09:21

Já už jsem myslela, že mám vybráno, líbil se mi prampol solam, ale zase nevím :zed: bydlíme daleko od města, takže asi budu vozit dýl, než do roka a potřebuju, aby ten spoťák nebyl malý. To asi vylučuje ABC Design viper 4S, a ten se mi tááák líbil a není polský :roll:
Měla jsem pro prnvího quinny speedi a to polohování zad mně strašně vydilo, že bylo plynulé, takže na popruh, to už nechci nikdy víc.

Petra H.
Závislačka 2598 příspěvků 26.06.13 10:49

@Oz a co treba Dorjan?

Lejaa
Echt Kelišová 8956 příspěvků 26.06.13 11:14
@Petra H. píše:
@Oz a co treba Dorjan?

Jo, zkus kouknout na Dorjany:-) Ten náš (první odkaz od tvého dotazu) je super:-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama