Výběr meteostanice

28051
27.2.21 17:35

výběr meteostanice

Ahoj, poraďte meteostanici. Chci, aby se dala nastavit dotykově, aby se daly připojit dvě čidla, na té krabičce od čidla musí být vidět ta teplota taky, ne jen v té základně. Od toho čidla aby byl drátek, který jde vystrčit třeba pod oknem ven. Co tak koukám, tak hromada čidel je bez možnosti vidět na něm teplotu. A nebo není vidět ten drátek, tak nevím, jestli se to nemusí celé přidělat třeba ven. Dík všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
27.2.21 18:42

Sice to úplně nesplňuje tvoje požadavky, ale zkus se kouknout na meteostanici Netatmo. Za mě top. A je fajn vidět na aplikaci v telefonu, kolik je venku stupňů na jižní, severní straně baráku, hluk atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28051
27.2.21 18:51
@summersun píše:
Sice to úplně nesplňuje tvoje požadavky, ale zkus se kouknout na meteostanici Netatmo. Za mě top. A je fajn vidět na aplikaci v telefonu, kolik je venku stupňů na jižní, severní straně baráku, hluk atd…

Dík, ale tolik do toho vrážet nemíním. Mně jde o to, aby když se vypotácím z postele a rozdělávám žaluzky, tak vidím, kolik tam je. A v kuchyni na to koukám pořád, mám to vedle kuchyňské linky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
2.3.21 08:54

@vokishka Já jsem před lety koupil tuhle:
https://www.alza.cz/…-d503711.htm?…

Není teda dotyková, ale to bych nebral jako důležitou funkci. Vzadu jsou tlačítka, stejně to jednou nastavíš a už to pak neřešíš. venkovní čidlo má krabičku s teplotou na displeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28051
2.3.21 08:58
@JoHoP píše:
@vokishka Já jsem před lety koupil tuhle:
https://www.alza.cz/…-d503711.htm?…Není teda dotyková, ale to bych nebral jako důležitou funkci. Vzadu jsou tlačítka, stejně to jednou nastavíš a už to pak neřešíš. venkovní čidlo má krabičku s teplotou na displeji.

No my ted máme právě zezadu tlačítka, nastavuje se při výměně baterek a manžel u toho vždy zuří, že se to špatně nastavuje :mrgreen: ale díky, kouknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat