Po porodu se ze mě stal nervák, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 23:37
Výbušnost, nervak

Prosim devcata o radu.. Uz si vazne nevím rady.. Byla jsem opravdu klidný člověk.. Trpela jsem sice úzkostí casto ale byla jsem klidna.. Po porodu malickeho co ve me nechaly tampon nerozjelo se mi mlicko ale rozjely se mi nechutný stavy tak od te doby je ze me nervak.. Jsem oskliva ale malemu je 11M a ja furt rvu a občas ho placnu pres plenku malinko.. a vecer lezim a brecim a omlouvam ss mu když spinka.. Jsem velice nevyrovnana a výbušna prijdu si nekdy zrala na bohnice.. Existuji nejaky bylinky co opravdu pomahaji co neco.. Ne antidepresiva… Dekuji mnohokrat :srdce: PS:omlouvam se ze anonym.. Stydím se za to

Reakce:

Uživatel je onlineKfětoslava
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 08.11.18 00:26

Nech si zkontrolvat krev, můžeš mít nějakou nerovnováhu, jinak hořčík a béčko, tím nic nezkazíš

marin
Echt Kelišová 9143 příspěvků 08.11.18 07:45

Může to být poporodní deprese. Málo se o tom mluví, ale je to dost časté. Nestyď se, protože není za co. Zkusila bych vyhledat odborníka, když už jsi úzkostí trpěla i před porodem.

pannda
Kelišová 6581 příspěvků 35 inzerátů 08.11.18 08:10

Vztek je taky z jater

Lokinka91
Nováček 5 příspěvků 08.11.18 09:41
@marin píše:
Může to být poporodní deprese. Málo se o tom mluví, ale je to dost časté. Nestyď se, protože není za co. Zkusila bych vyhledat odborníka, když už jsi úzkostí trpěla i před porodem.

Dekuji za tvou zpravu.. Ale psycholog me vyslechl a rekl ze jsem normalne a kdyz to prijde ten stav at si rikam ze mam tezkou ruku a jsem na plazi a to nepomaha :D… Jinak uz na ne ted moc netrpim az na tu vybusnoust a vynervovanost.. Jinak jsem urcite si myslim hodny objetavy clovek.. Ale nechapu se… ????

Lokinka91
Nováček 5 příspěvků 08.11.18 09:41
@Kfětoslava píše:
Nech si zkontrolvat krev, můžeš mít nějakou nerovnováhu, jinak hořčík a béčko, tím nic nezkazíš

Ano zavolam si Dr dekuji❤️

Lokinka91
Nováček 5 příspěvků 08.11.18 09:42
@pannda píše:
Vztek je taky z jater

Ze bych mela špatná játra? To si myslím ze ne ale necham se zrejmne poradne vysetrit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >