Po porodu se ze mě stal nervák, co s tím?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 23:37
Výbušnost, nervak

Prosim devcata o radu.. Uz si vazne nevím rady.. Byla jsem opravdu klidný člověk.. Trpela jsem sice úzkostí casto ale byla jsem klidna.. Po porodu malickeho co ve me nechaly tampon nerozjelo se mi mlicko ale rozjely se mi nechutný stavy tak od te doby je ze me nervak.. Jsem oskliva ale malemu je 11M a ja furt rvu a občas ho placnu pres plenku malinko.. a vecer lezim a brecim a omlouvam ss mu když spinka.. Jsem velice nevyrovnana a výbušna prijdu si nekdy zrala na bohnice.. Existuji nejaky bylinky co opravdu pomahaji co neco.. Ne antidepresiva… Dekuji mnohokrat :srdce: PS:omlouvam se ze anonym.. Stydím se za to

Reakce:
Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 08.11.18 00:26

Nech si zkontrolvat krev, můžeš mít nějakou nerovnováhu, jinak hořčík a béčko, tím nic nezkazíš

marin
Echt Kelišová 9373 příspěvků 08.11.18 07:45

Může to být poporodní deprese. Málo se o tom mluví, ale je to dost časté. Nestyď se, protože není za co. Zkusila bych vyhledat odborníka, když už jsi úzkostí trpěla i před porodem.

pannda
Kelišová 6709 příspěvků 33 inzerátů 08.11.18 08:10

Vztek je taky z jater

Lokinka91
Nováček 6 příspěvků 08.11.18 09:41
@marin píše:
Může to být poporodní deprese. Málo se o tom mluví, ale je to dost časté. Nestyď se, protože není za co. Zkusila bych vyhledat odborníka, když už jsi úzkostí trpěla i před porodem.

Dekuji za tvou zpravu.. Ale psycholog me vyslechl a rekl ze jsem normalne a kdyz to prijde ten stav at si rikam ze mam tezkou ruku a jsem na plazi a to nepomaha :D… Jinak uz na ne ted moc netrpim az na tu vybusnoust a vynervovanost.. Jinak jsem urcite si myslim hodny objetavy clovek.. Ale nechapu se… ????

Lokinka91
Nováček 6 příspěvků 08.11.18 09:41
@Kfětoslava píše:
Nech si zkontrolvat krev, můžeš mít nějakou nerovnováhu, jinak hořčík a béčko, tím nic nezkazíš

Ano zavolam si Dr dekuji❤️

Lokinka91
Nováček 6 příspěvků 08.11.18 09:42
@pannda píše:
Vztek je taky z jater

Ze bych mela špatná játra? To si myslím ze ne ale necham se zrejmne poradne vysetrit

Lokinka91
Nováček 6 příspěvků 05.01.19 15:18
Těhotenský test

Prosím Vás sestra si delala těhotenský test první ji vyšel takto jak je na fotce a clear blue negativní poradte
 Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >