Přítel mi kdeco vyčítá

Anonymní
11.8.20 20:24

Vyčetl mi ručník

Ahoj holky (a kluci), už jsem tu jednou řešila neshody s přítelem. Díky za rady.

Ale ještě bych chtěla vědět, jestli jsem opravdu takové pako anebo je to zas jeho manipulace.

Když jsem byla u něj, pořád něco vyčítal (koupil jsem ti sprcháč, proč jsi ho nepoužila a vzala sis můj, proč sis dala prádlo na pračku - v kuchyni je židle, proč sis nerozložila ručník na zemi v koupelně - ležel tam složený apod. ), pro mne fakt kraviny pod mojí rozlišovací schopností, i jsem mu to tak řekla. A on pořád. Dokonce jednou po mém odjezdu, jak se probral, tak nelenil a zavolal mi telefonem a za ten ručník vynadal.
Pak to byl on, kdo v sms napsal, zže je konec.
Teď pořád sms, že mě miluje. Tak jsem napsala, že co všechno se událo (bylo toho víc, některé i podstatné věci). A on mi teď odepsal, že už dlouho mám svoji pravdu a že se pak nedá nic dělat. Že jde o nepochopení a jak všechno zlo on bere na sebe.

Zase mám na sobě kýbl viny. Jsem fakt takové pako anebo on zas kope?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
745
11.8.20 20:28

Jsi. Už dávno bys jinak s ním nebyla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
11.8.20 20:29

Nekomunikuj s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19098
11.8.20 20:30

Ne on je divnej, bud rada ze ses ho zbavila. Snaží se te zdeptat, hodit to na tebe abys ho vzala zpatky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11873
11.8.20 20:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky (a kluci), už jsem tu jednou řešila neshody s přítelem. Díky za rady.

Ale ještě bych chtěla vědět, jestli jsem opravdu takové pako anebo je to zas jeho manipulace.

Když jsem byla u něj, pořád něco vyčítal (koupil jsem ti sprcháč, proč jsi ho nepoužila a vzala sis můj, proč sis dala prádlo na pračku - v kuchyni je židle, proč sis nerozložila ručník na zemi v koupelně - ležel tam složený apod. ), pro mne fakt kraviny pod mojí rozlišovací schopností, i jsem mu to tak řekla. A on pořád. Dokonce jednou po mém odjezdu, jak se probral, tak nelenil a zavolal mi telefonem a za ten ručník vynadal.
Pak to byl on, kdo v sms napsal, zže je konec.
Teď pořád sms, že mě miluje. Tak jsem napsala, že co všechno se událo (bylo toho víc, některé i podstatné věci). A on mi teď odepsal, že už dlouho mám svoji pravdu a že se pak nedá nic dělat. Že jde o nepochopení a jak všechno zlo on bere na sebe.

Zase mám na sobě kýbl viny. Jsem fakt takové pako anebo on zas kope?

Odpovedela sis sama.
Myslis, ze se v teto diskusi objevi jine prispevky nez v te predchozi? Zrejme trpis jistou formou masochismu, jinak si to neumim vysvetlit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5289
11.8.20 20:31

Řekla bych mu já mám také svou pravdu a to je že jsi totální ko.ot a touto větou s ním přerušila veškerou komunikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
11.8.20 20:34

Tohle je stejný bizar jako ten synek co chodil doma v botách s podpatkem a jecel na přítelkyni, ať si nedává štekle. Ne s tím ručníkem a sprchacem to je úlet, možná OCD? Působí to na mě (samozřejmě subjektivní pocit ala internet) že si neses v sobě nějaký pocit viny a proto o sobě takhle pochybujes..Zamyslel bych se nejen nad ním ale i nad sebou, proč tohle tolerujes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:34
@Leo44 píše:
Jsi. Už dávno bys jinak s ním nebyla :)

Já s ním už 2 měsíce nejsem a na jeho sms nereaguju. On se vždycky na pár dnů odmlčel a pak to zase jelo, jak mě miluje. Tak jsem mu napsala nyní mail, proč (protože se ptal ), jeho telefony neberu, dokonce se snažil navázat hovor jednou obchodní věcí, takže když jsem chtěla, aby mi podklady poslal mailem, tak napsal, že se ptal jen na MOŽNOST (!!!).
Snažím se nereagovat, telefony neberu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:35

Neurotik. Ručník, proboha! 🤦‍♀️

Já všude válím napůl posmrkaný papírový kapesníky a ramínka, ze kterých jsem sundala šaty a oblékla si je, zásadně věším na tyč sprchového koutu, takže si muž vždycky srazí hlavu. Když se jde sprchovat, vždycky zapomenu, že nesmím pouštět vodu v kuchyni, a začnu mýt nádobí (zatímco on v koupelně malebně ječí). Sušák na prádlo rozkládám do vchodu do koupelny (jinam se moc nevejde), takže se o něj třikrát denně přerazí. Jo a kdysi dávno jsem si (ještě jako single) koupila “blbou postel”, o jejíž ostré rohy má neustále omlácené nohy (protože neumí vybírat zatáčky).

On zas všude nechává válet hadrový kapesníky, zásadně po sobě neuklízí nádobí, když si vaří čaj, pravidelně poleje celou linku, špinavé ponožky, které ze sebe sundá, rozkládá po zemi vedle gauče jako vojáčky, v noci musí mít zásadně zavřené okno i v největším vedru a za živého boha ho nedokážu naučit aby špinavé prádlo házel do koše v koupelně.

To bychom se museli rovnou vzájemně zabít.

• Citovat
  • Nahlásit
5289
11.8.20 20:36
@Anonymní píše:
Já s ním už 2 měsíce nejsem a na jeho sms nereaguju. On se vždycky na pár dnů odmlčel a pak to zase jelo, jak mě miluje. Tak jsem mu napsala nyní mail, proč (protože se ptal ), jeho telefony neberu, dokonce se snažil navázat hovor jednou obchodní věcí, takže když jsem chtěla, aby mi podklady poslal mailem, tak napsal, že se ptal jen na MOŽNOST (!!!).

No tak vidíš jakej je to magor. Zablokovat. Všude. No jestli je to ještě navíc vytrvalej magor tak upřímnou soustrast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
11.8.20 20:37
@Anonymní píše:

Tak nejen OCD ale i manipulátor a stalker…Uz chybi jen sprosté anonymní SMS! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:37
@AloisR píše:
Tohle je stejný bizar jako ten synek co chodil doma v botách s podpatkem a jecel na přítelkyni, ať si nedává štekle. Ne s tím ručníkem a sprchacem to je úlet, možná OCD? Působí to na mě (samozřejmě subjektivní pocit ala internet) že si neses v sobě nějaký pocit viny a proto o sobě takhle pochybujes..Zamyslel bych se nejen nad ním ale i nad sebou, proč tohle tolerujes.

Jo, on je tak trochu pedant. Když jsem přišla o pár minut později, sice se krotil, ale bylo vidět, jak takto ne. Měla jsem kdysi jednoho známého, který byl také ze zpoždění o 1 minutu na mrtvici, tužky podskládané na stole podle velikosti, lžičky na okapávači přesně podle druhu a velikosti taky… prostě zajatec tohoto - spotřebovalo mu to hrozně času. A vyžadoval to i od ostatních. Strašný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:41

A ještě mi napsal, že to, co jsem mu napsala, že nemůže komentovat (no protože jsem tam napsala, že jsem u něj ztolerovala velké megaprůsery, které si nasekal předtím, než jsme se seznámili - a to je pravda a na to on nemůže nic říct).

• Citovat
  • Nahlásit
9380
11.8.20 21:07

Tak můj chlap je teda taky trochu podobnej, každej večer otevře myčku a přeskládá nádobí, třeba nahoře jak jsou příbory, tak dá nože vedle sebe, já to tam peru během dne tak jak mi to přijde pod ruku. Nacapkany mokrý louže v koupelně po zemi teda už nedělají ani deti, se naučily, to nesnáším i já :lol: no a ten sprcháč…možná nesnese, že pak vleze do sprchy a má ho prazdnej, tak ti pořídil vlastní :nevim: naházeny prádlo na pračce, to bych taky nechtela, v kuchyni na židli už vůbec :oops: :mrgreen: no možná jde spíš o tu formu, jakou to podava :nevim: je na tebe hrubej? Sprostej? (Předchozí diskuzi neznám)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4325
11.8.20 21:10
@Anonymní píše:
Jo, on je tak trochu pedant. Když jsem přišla o pár minut později, sice se krotil, ale bylo vidět, jak takto ne. Měla jsem kdysi jednoho známého, který byl také ze zpoždění o 1 minutu na mrtvici, tužky podskládané na stole podle velikosti, lžičky na okapávači přesně podle druhu a velikosti taky… prostě zajatec tohoto - spotřebovalo mu to hrozně času. A vyžadoval to i od ostatních. Strašný.

To ale není pedant. Pedant je úplně jiný člověk.
Tohle je psychopatické chování. :nevim:
Buď ráda, že jsi bez něj. Důvod, proč s ním nechceš být jsi mu sdělila, takže jsi se zachovala v tomhle ohledu správně. Ale hlavně se k němu nevracej.
A další rada: už si nevybírej takové magory. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama