Výčitky, že jsem neodobrala pupečníkovou krev

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1156
7.7.18 12:37

Hormony v 6nedělí jsou sviňa, já brečela pořád, že došly rohlíky, že jsem spálila řízky.. A s tebou to holka pořádně mává. Možná už to je na doktora.

Příspěvek upraven 07.07.18 v 12:39

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21732
7.7.18 12:38

@Tulipanik uvidíš, že bude všechno v pohodě! popovídáš si s nezaujatým člověkem a to určitě pomůže!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.7.18 12:40

@anahita ja viem ze to je na psychiatra. Pojdem.
@nozu dakujem, dufam. Pondelok sa objednam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.7.18 12:43

@Doe_Jane ano ona nechala mojmu bratovi ako 1.v meste pred 15 rokmi.

Nieste najhorsie. Nechcela som sa vas dotknut.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.7.18 12:45

@nozu ja viem. Ale ona je dokonala podla seba. To ona nikdy nepochopi ze aj ona sa vie mylit a ublizovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1406
7.7.18 12:45

Tvoje matka je pěkná kr… Takto té nesmyslné stresovat když už se to stejné nedá odebrat (btw. Já o tom neuvažovala vůbec) tak proč to vůbec vytahuje :(( zkus poprosit manžela jestli by ji trosku nesrovnal nebo s ní teď prerus kontakt a buďte vklidu jen a manželem a malou!!! P.s. snad se mateřstvím od mamky odstrihnes a budeš si žít vlastní život a ne co ti ona řekne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.7.18 12:46

@alialiali bohuzial staviame dom a budeme byvat u mojej matky este asi tristvrte roka…ale rozmyslam ze sa na to vyseriem a pojdeme do podnajmu. Konecne som bola stastna chvilu po porode a bola v pohode a potom toto…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
7.7.18 12:51

@Tulipanik najdi si pomoc a to rychle. Tohle je opravdu mimo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.7.18 12:52

@alialiali jasne. Ja si nenecham kecat do nicoho v zivote, aj ked som citliva a uzkostliva mam svoju hlavu. Ale ublizi to cesrtvej matke ke ti niekto vynada ako si to mohla urobit…

A vdaka za podporu vsetkym.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1406
7.7.18 12:54

@Tulipanik aha tak to je pěkné blbá situace :( tak ať si s ní promluví manžel trosku rázněji že kvůli jejím blbým řečem ještě přijdeš o mlíko :( jinak si opravdu musíš říkat že máš strašné štěstí že je dcera zdravá a užívat si ji a ne trápit se něčím co bys s největší pravděpodobností ani nevyužila… Ale asi to dělají i ty hormony že v tom vidíš takove trápení ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
7.7.18 12:57
@Tulipanik píše:
@Doe_Jane ano ona nechala mojmu bratovi ako 1.v meste pred 15 rokmi.Nieste najhorsie. Nechcela som sa vas dotknut.

ber to tak, že tím jak teď vyšiluješ, tomu dítěti škodíš daleko víc než když jsi neodebrala pupečníkovou krev

  • Citovat
  • Upravit
2595
7.7.18 12:58

Myslím, že ty jsi svou malou nezradila, ale poněkud zrazuje tvoje máma tebe, pokud s tebou po porodu jedná takhle. Hladina „šťastných“ hormonů se po porodu postupně až čtyřistanásobně sníží - to je příroda. Mě rozbrečelo i když jsem dostala na křižovatce zadarmo noviny.. Drž se, bude líp. Ženská po porodu by měla být považovaná za chráněný druh, tak ještě že máš muže. A nic si nevyčítej - musíš být silná pro dceru a tohle tě oslabuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.7.18 12:59

@alialiali pokusim sa. Mama si to uvedomila co mi urobila a zrazu zmenila retoriku a postoj ale tak niektore veci sa nedaju vratit spat. Veru musim byt vdacna ze ju vobec mam, keby mi na moj podnet nespravia geneticke testy na trombofilny stav vsetko by mohlo byt inak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3204
7.7.18 13:00

@Tulipanik potěš koště mít takovou matku! Mě ani nenapadlo uvažovat nad nějakou pupečníkovou krví a rodila jsem SC…no a necítím se jako nejhorší matka na světě, protože mi nikdo kalcky pod nohy nehází. Nebreč nad nesmysly vypuštěné z úst své skvělé mamky a soustřeď se na své miminko. ono nepotřebuje nějakou krev, ale hlavně TEBE!!! :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
7.7.18 13:01

@Doe_Jane ja viem. Preto pojdem radsej psychologovi. Pritom malicka je dokonala, kludne stastne dieta.
@mokkk dakujem za podporu. Mas pravdu. A to s tymi hormonmi stesti som netusila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková