Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Hormony v 6nedělí jsou sviňa, já brečela pořád, že došly rohlíky, že jsem spálila řízky.. A s tebou to holka pořádně mává. Možná už to je na doktora.
Příspěvek upraven 07.07.18 v 12:39
@Tulipanik uvidíš, že bude všechno v pohodě! popovídáš si s nezaujatým člověkem a to určitě pomůže!
@Doe_Jane ano ona nechala mojmu bratovi ako 1.v meste pred 15 rokmi.
Nieste najhorsie. Nechcela som sa vas dotknut.
@nozu ja viem. Ale ona je dokonala podla seba. To ona nikdy nepochopi ze aj ona sa vie mylit a ublizovat.
Tvoje matka je pěkná kr… Takto té nesmyslné stresovat když už se to stejné nedá odebrat (btw. Já o tom neuvažovala vůbec) tak proč to vůbec vytahuje
zkus poprosit manžela jestli by ji trosku nesrovnal nebo s ní teď prerus kontakt a buďte vklidu jen a manželem a malou!!! P.s. snad se mateřstvím od mamky odstrihnes a budeš si žít vlastní život a ne co ti ona řekne
@alialiali bohuzial staviame dom a budeme byvat u mojej matky este asi tristvrte roka…ale rozmyslam ze sa na to vyseriem a pojdeme do podnajmu. Konecne som bola stastna chvilu po porode a bola v pohode a potom toto…
@alialiali jasne. Ja si nenecham kecat do nicoho v zivote, aj ked som citliva a uzkostliva mam svoju hlavu. Ale ublizi to cesrtvej matke ke ti niekto vynada ako si to mohla urobit…
A vdaka za podporu vsetkym.
@Tulipanik aha tak to je pěkné blbá situace
tak ať si s ní promluví manžel trosku rázněji že kvůli jejím blbým řečem ještě přijdeš o mlíko
jinak si opravdu musíš říkat že máš strašné štěstí že je dcera zdravá a užívat si ji a ne trápit se něčím co bys s největší pravděpodobností ani nevyužila… Ale asi to dělají i ty hormony že v tom vidíš takove trápení ![]()
@Tulipanik píše:
@Doe_Jane ano ona nechala mojmu bratovi ako 1.v meste pred 15 rokmi.Nieste najhorsie. Nechcela som sa vas dotknut.
ber to tak, že tím jak teď vyšiluješ, tomu dítěti škodíš daleko víc než když jsi neodebrala pupečníkovou krev
Myslím, že ty jsi svou malou nezradila, ale poněkud zrazuje tvoje máma tebe, pokud s tebou po porodu jedná takhle. Hladina „šťastných“ hormonů se po porodu postupně až čtyřistanásobně sníží - to je příroda. Mě rozbrečelo i když jsem dostala na křižovatce zadarmo noviny.. Drž se, bude líp. Ženská po porodu by měla být považovaná za chráněný druh, tak ještě že máš muže. A nic si nevyčítej - musíš být silná pro dceru a tohle tě oslabuje.
@alialiali pokusim sa. Mama si to uvedomila co mi urobila a zrazu zmenila retoriku a postoj ale tak niektore veci sa nedaju vratit spat. Veru musim byt vdacna ze ju vobec mam, keby mi na moj podnet nespravia geneticke testy na trombofilny stav vsetko by mohlo byt inak.
@Tulipanik potěš koště mít takovou matku! Mě ani nenapadlo uvažovat nad nějakou pupečníkovou krví a rodila jsem SC…no a necítím se jako nejhorší matka na světě, protože mi nikdo kalcky pod nohy nehází. Nebreč nad nesmysly vypuštěné z úst své skvělé mamky a soustřeď se na své miminko. ono nepotřebuje nějakou krev, ale hlavně TEBE!!! ![]()
@Doe_Jane ja viem. Preto pojdem radsej psychologovi. Pritom malicka je dokonala, kludne stastne dieta.
@mokkk dakujem za podporu. Mas pravdu. A to s tymi hormonmi stesti som netusila…