Vyfocení osoby zdálky nepozorovaně, je to možné?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 13:47
Vyfocení osoby zdálky

Mám možná zvláštní dotaz, ale chtěla bych se zeptat na jednu věc. Je možné vyfotit nepozorovaně člověka? Mám použít zrcadlovku nebo mobil? Budu ráda za jakékoliv tipy. :) Prosím anonym.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinePremek_Orac
Závislačka 4684 příspěvků 06.02.19 13:55

Foit záměrně cizího člověka bez jeho souhlasu považuji za dosti neslušné, bez ohledu na úmysly, které tě k tomu vedou.
Promiň.

xammy
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 06.02.19 14:07

Fakt divný dotaz.. Tak prostě dělej, že si hraješ s mobilem, když to bude bez blesku, tak to nepozná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:13
@xammy píše:
Fakt divný dotaz.. Tak prostě dělej, že si hraješ s mobilem, když to bude bez blesku, tak to nepozná.

Ale pozná to. Proto musím zdálky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:14
@Premek_Orac píše:
Foit záměrně cizího člověka bez jeho souhlasu považuji za dosti neslušné, bez ohledu na úmysly, které tě k tomu vedou.
Promiň.

Ano, vím, že je to neslušné.

xammy
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 06.02.19 14:16
@Anonymní píše:
Ale pozná to. Proto musím zdálky.

Zdálky to nepozná, samozřejmě jsem nemyslela mu dát mobil před obličej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:21
@xammy píše:
Zdálky to nepozná, samozřejmě jsem nemyslela mu dát mobil před obličej.

Aha. Spíš mi šlo o to, jestli nebude lepší zrcadlovka? Ale můžu to vlastně zkusit nanečisto a tak se připravit.

xammy
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 06.02.19 14:24

Když tě uvidí nebo zahledne s fotakem, bude to jasný, s mobilem budeš víc nenápadná.

lampicka11
Závislačka 3547 příspěvků 5 inzerátů 06.02.19 14:25
@Anonymní píše:
Aha. Spíš mi šlo o to, jestli nebude lepší zrcadlovka? Ale můžu to vlastně zkusit nanečisto a tak se připravit.

Jasně, nastav si ISO na…nebo víš co? Dej si facku a jdi dělat něco užitečného. Kdyby mě někdo fotil nenápadně tak mu to zrcadlovku rozslapu… Další troll

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:30
@xammy píše:
Když tě uvidí nebo zahledne s fotakem, bude to jasný, s mobilem budeš víc nenápadná.

Dobře. To máš pravdu. Díky.

Hanka1
Extra třída :D 13979 příspěvků 06.02.19 14:42

Manzelova milenka? Tak si dej bacha at ti nerozbije hubu…Nebylo by lepsi najmout si rovnou soukrome ocko? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 14:50
@Hanka1 píše:
Manzelova milenka? Tak si dej bacha at ti nerozbije hubu…Nebylo by lepsi najmout si rovnou soukrome ocko? :mrgreen:

Není to manželova milenka. Chci si vyfotit mého milence. A proč? Protože to bude má jediná památka na něho.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 7192 příspěvků 06.02.19 15:19
@Anonymní píše:
Není to manželova milenka. Chci si vyfotit mého milence. A proč? Protože to bude má jediná památka na něho.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 15:25
@lachtanice86 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To není k smíchu. Spíš k pláči. :D

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25868 příspěvků 06.02.19 16:30

Najmi si detektiva, ty mají výbavu a i schopnosti. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >