Přechozené vztahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:17
Prechozeny vztahy

Ahoj,

jsme spolu s partnerem 6 let, je nám 30. Máme se rádi. Moc. Sex je ok i když uz to není jak dřív. A já se hrozne bojím ze místo svatby budeme řešit rozchod. Nevim proč ale asi mam okolo sebe moc lidi kteří mají tzv prechozene vztahy. Partner navíc pracuje ve velké agentuře a o zájem žen nemá teda vůbec nouzi, dokonce vim ze s nim jedna flirtuje.

Verim mu ale tak nějak si říkám proč se nerozhoupe a nevezmeme se. A nejsem ten typ co do toho chlapa dotlačí, nechci ani naznačovat ze me to štve. A ze se vdávat chci ví.

Mam strach ze jsme se poznali brzy a ze mi ho vyfoukne nějaká nová se kterou bude mít pak do roka dite :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10244 příspěvků 03.02.19 21:21

No tak mu naznač, že už bys chtěla dítě, nebo se vdát… vy jste o tom spolu nemluvili, o budoucnosti, o plánech, o horizontu takových těch „velkých věcí“?

flybe
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 03.02.19 21:21

Mate urcite nejake spolecne zname, tak bych pozadala nekoho, at se ho zepta bokem. Ja bych urcite se zeptala naprimo.Deti kdy chcete? Asi i dle toho se to odviji ne?

mrav
Generální žvanilka 23102 příspěvků 03.02.19 21:22

Až ti ho vyfoukne, tak mi napiš. To dítě budeš mít hned. :mrgreen: :mavam:

carola
Kelišová 7258 příspěvků 03.02.19 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj,

jsme spolu s partnerem 6 let, je nám 30. Máme se rádi. Moc. Sex je ok i když uz to není jak dřív. A já se hrozne bojím ze místo svatby budeme řešit rozchod. Nevim proč ale asi mam okolo sebe moc lidi kteří mají tzv prechozene vztahy. Partner navíc pracuje ve velké agentuře a o zájem žen nemá teda vůbec nouzi, dokonce vim ze s nim jedna flirtuje.

Verim mu ale tak nějak si říkám proč se nerozhoupe a nevezmeme se. A nejsem ten typ co do toho chlapa dotlačí, nechci ani naznačovat ze me to štve. A ze se vdávat chci ví.

Mam strach ze jsme se poznali brzy a ze mi ho vyfoukne nějaká nová se kterou bude mít pak do roka dite :zed:

Já bych taky neměla problém se ho napřímo zeptat. V tom věku bych nechtěla jen tak žít a čekat,až se vztah někema pohne. Pokud by nám bylo fajn a 6 let už je nějaká doba,tak bych si tyhle věci chtěla vyjasnit.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 03.02.19 21:23

a proč si s ním o tom normálně nepopovídáš?

Russet
Extra třída :D 14015 příspěvků 03.02.19 21:24
@Anonymní píše:
Ahoj,

Mam strach ze jsme se poznali brzy a ze mi ho vyfoukne nějaká nová se kterou bude mít pak do roka dite :zed:

Rozchod může být i dva roky po svatbě. Neřeš dopředu něco, co může přijít tak jako tak. Můžeš mu říct, že je čas na svatbu a dítě. Ale když nebude chtít, nedonutíš ho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:28

Já děti tedy ještě určitě nechci:) a on vůbec. Do budoucna ano, ale ani jeden se na to necitime a děti nás zatím děsí. To byla nadsázka, ale tak stává se to ze chlap odejde z mnihaleteho vztahu a pak najednou chce vše hned.

Bavíme se, ale když se zeptám jestli se někdy vezmeme tak řekne ze jasně a poměrně rychle zmeni tema. A já taková nejsem no. Jsou mi ty debaty i nepříjemné, bojis se ze bude mít pocit ze ho někam tlacim. A pak ocení usmevavou kolegyni, něco nového, já jsem uz okoukana :zed: ale vim ze me miluje. Teda myslím si to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:31

Jeho nejlepší kamarád je ženatý, s manželkou je 12 let, je mu 33. Zenatej je 4 roky. Z toho 2roky žijí oddělené protože ona chce děti a on vůbec, dokonce možná nikdy. Ona je chce okamžitě. Mají se strašně rádi ale prý nefunguji jako partneři, představa sexu je prý uz z obou stran vyloučena. Ona snad uz někoho i ma a on taky ale nic vážného.

A já se bojím ze to je podobný scénář. Oni byli nádherný par a jak to dopadlo. Potkat se ve 30ti tak jsou spolu a vsadim se ze by i on chtěl děti.

carola
Kelišová 7258 příspěvků 03.02.19 21:38

Co se má stát,se stejně stane. Netrap se něčím,co stejně neovlivníš. Pokud je vám spolu fajn,tak si to užívej a netrap se. I kdybyste se teď vzali,tak ani papír ti nepojistí,že spolu zůstanete navěky.

Russet
Extra třída :D 14015 příspěvků 03.02.19 21:39
@Anonymní píše:
Já děti tedy ještě určitě nechci:) a on vůbec. Do budoucna ano, ale ani jeden se na to necitime a děti nás zatím děsí. To byla nadsázka, ale tak stává se to ze chlap odejde z mnihaleteho vztahu a pak najednou chce vše hned.Bavíme se, ale když se zeptám jestli se někdy vezmeme tak řekne ze jasně a poměrně rychle zmeni tema. A já taková nejsem no. Jsou mi ty debaty i nepříjemné, bojis se ze bude mít pocit ze ho někam tlacim. A pak ocení usmevavou kolegyni, něco nového, já jsem uz okoukana :zed: ale vim ze me miluje. Teda myslím si to.

Ale to neovlivníš, jestli se nezakouká jinde. Jsou tu i tací bouráci, co si hledají náhradu během těhotenství své partnerky.

Radím neřešit. Stát se může lecos. Nějaký chlap ti začne nadbíhat, slibovat ti dětičky a svatbu a kdo ví…třeba tě oblbne taky :nevim:

Užij si ten „svobodný“ čas, buď s ním, ono se to nějak vyvrbí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:40

My spolu jsme 14 let. Brali jsme se po skoro 8 letech. K tematu svatba jsme normalne dospeli az tak, ze se nam zalibilo datum, ktere se neopakuje :mrgreen: a tak se rothodli vzit. Dite jsme meli o dalsi 3 roky pozdeji, planovane. Ted planujeme druhe. My se neprechodili :nevim: ale kazdopadne o svatbe a diteti jsme se normalne bavili predem bez nejakeho studu nebo nuceni do neceho. Ve 30-ti bych to probrala otevrene. Brali jsme se, kdyz me bylo 29 a jemu 32.

hanyketty
Kecalka 168 příspěvků 03.02.19 21:44

My…dvanáct let spolu, on dítě nechtěl. Bohužel utrpěla důvěra takže jsme se rozešli a on měl do roka mimčo. To jen pro představu… A ano byl to přechozený vztah, nikdy předtím bych nevěřila, že něco takovýho může nastat.

Hroznej puberťák
Kelišová 6104 příspěvků 03.02.19 21:45
@Anonymní píše:
Já děti tedy ještě určitě nechci:) a on vůbec. Do budoucna ano, ale ani jeden se na to necitime a děti nás zatím děsí. To byla nadsázka, ale tak stává se to ze chlap odejde z mnihaleteho vztahu a pak najednou chce vše hned.Bavíme se, ale když se zeptám jestli se někdy vezmeme tak řekne ze jasně a poměrně rychle zmeni tema. A já taková nejsem no. Jsou mi ty debaty i nepříjemné, bojis se ze bude mít pocit ze ho někam tlacim. A pak ocení usmevavou kolegyni, něco nového, já jsem uz okoukana :zed: ale vim ze me miluje. Teda myslím si to.

Je vám 30, ale děti vás „děsí“ a možná „do budoucna“ :roll: No, v takové situaci si snad radši i přej, ať ti ho nějaká vyfoukne. Radši dřív než později. Protože tady to tak akorát spěje k tomu, že až ti potáhne na 40 a najednou se ti rozbuší biologické hodiny, dotyčný tě přechozenou pošle do kšá, mimíska si pořídí s mladší, a na tebe zbude akorát pokus o zoufalej lov na poslední chvíli nebo rezignace a pořízení gaučovýho čokla…

Hroznej puberťák
Kelišová 6104 příspěvků 03.02.19 21:47
@hanyketty píše:
My…dvanáct let spolu, on dítě nechtěl. Bohužel utrpěla důvěra takže jsme se rozešli a on měl do roka mimčo. To jen pro představu… A ano byl to přechozený vztah, nikdy předtím bych nevěřila, že něco takovýho může nastat.

Jo, úplně přesně o tomhle píšu :palec: A nechápu, jak někdo může nevěřit, že něco takovýho může nastat, vždyť takovej příběh je snad to nejotřepanější klišé, kterých je na každým rohu tucet :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >