Veselé zážitky s hyperaktivními dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 14:36
Veselé zážitky s hyperaktivními dětmi

Pojďte se podpořit a podělit o veselé zážitky s hyperaktivními dětmi. Někdy toho je až moc a člověka nejvíc potěší a pobaví cizí neštěstí.
Já mám hned několik veselých zážitků z pátečního dne. Byli jsme v nákupním centru a šli jsme na wc, syna nemůžu nechat samotného ani přede dveřmi, tak musí do kabinky se mnou. Došel si na wc, potřebovala jsem taky, začala jsem se svlékat a synek zahlásil „3,2,1 a můžeme jít“ a otevřel dveře, tam samozřejmě velká fronta :lol:
Pak jsme procházeli obchodem, syn celou dobu poskakoval, vrčel, zpíval, že už jsme ho ani nevnímali. Najednou zastavil, udělal „píp, píp, píp“ a začal couvat, samozřejmě to napálil do lidí, co šli za námi. Naštěstí pán měl smysl pro humor a smál se tomu.
Večer jsem ho uložila, doufala jsem, že už spí, tak jsem potichu odešla. Šla jsem se vykoupat, a když jsem se vracela, tak na chodbě před koupelnou se plazila deka sem a tam. Prý byl tajný agent a hlídal, aby mě nikdo nerušil :lol: Bylo by to krásné, ale ne v půl jedenácté večer.
Jaké veselé zážitky máte vy?

Reakce:
Uživatel je onlineladucha
Generální žvanilka 22064 příspěvků 03.02.19 14:56

Syn si jednou, v tepláčcích s laclem, triku a hlavně papučkách vlez do záchodu a spláchl.
Pak taky seděl na skříni a „slaňoval“ plyšového krtka. Nebo ho na akci u sousedů některé z dětí pustilo ven a on došel až před dům. To zase pro změnu jen v punčocháčíčch, venku plno sněhu. Naštěstí ho zábly nohy, tak to dal hlasitě najevo 8o :mrgreen:
Jednou byl s kamarády venku a večer mi říkal, že se šel dívat na pole na „kombaje“ a došel až do nějaké vesnice. Tam ho naštěstí odchytila nějaká paní a poslala ho zpátky k městu. Nebo si přistavil kolo k žebříku, vylezl na střechu samoobsluhy, jenže mu to kolo spadlo a on se bál dolů. Naštěstí kamarádka poznala jeho kolo a volala mi, že ho jdou s manželem sundat, ať si pro něho přijdu 8o
Se divím, že se dožil dospělosti 8)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >