Život s cukrovkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
štáva
Stálice 64 příspěvků 05.02.19 16:24
zivot s cukrovkou

Ahoj zije nekdo s cukrovkou chtela bych o tom hodit rec

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
xjuklickova
Kelišová 5248 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 16:26

Obklopuje me z nekolika ruznych stran, bude ti to stacit?

tininas
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 05.02.19 16:31
@štáva píše:
Ahoj zije nekdo s cukrovkou chtela bych o tom hodit rec

Ahoj.

Asi by bylo dobré napsat i kterého typu - jednička, dvojka či těhotenská? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 16:33

@štáva a jsi na lécích nebo na inzulínu?
Já jí mám, smiřovala jsem se s tím tak skoro rok a půl v sobě, veřejně to ví jen opravdu pár lidí.jsem na lécích zatím.

Krychle
Stálice 59 příspěvků 05.02.19 16:42

mám jí, ale moc to nedávám, psychicky :-/

Markéta80
Hvězda diskuse 42093 příspěvků 05.02.19 16:55

žiji s ní dlouho, teda ona se mnou :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 16:58

Taky ji mám a celkem v poho.

Krychle
Stálice 59 příspěvků 05.02.19 17:07

jak dlouho ji máte? I nebo II? zvládáte mít dlouhý cukr v normě? díky :-/

Lenka_Hal
Kelišová 7014 příspěvků 05.02.19 17:11

@Krychle Ja se tak kvuli jednomu panovi, se kterym jsem chodila po horach, seznamila s nizkosacharidovou dietou. Jemu diagnostikovali TII, nejake ty leky, atd…koupil si knizku, neco jako Reverse diabetes a zacal…v te dobe uz byl zcela bez leku a cukr uplne v norme. Krome te diety si pridal prave i ten pohyb. Pamatuju, jak jsem na nej zirala, ze i treba „blby“ mleko nemuze. Ted uz tak jim taky :D

Krychle
Stálice 59 příspěvků 05.02.19 17:14
@Lenka_Hal píše:
@Krychle Ja se tak kvuli jednomu panovi, se kterym jsem chodila po horach, seznamila s nizkosacharidovou dietou. Jemu diagnostikovali TII, nejake ty leky, atd…koupil si knizku, neco jako Reverse diabetes a zacal…v te dobe uz byl zcela bez leku a cukr uplne v norme. Krome te diety si pridal prave i ten pohyb. Pamatuju, jak jsem na nej zirala, ze i treba „blby“ mleko nemuze. Ted uz tak jim taky :D

aha, a můžeš napsat aspon pár věcí z té diety, o co jde

xjuklickova
Kelišová 5248 příspěvků 1 inzerát 05.02.19 17:18

@Krychle omezeni sacharidu, skoro na minimum, sacharidy pouze ze zeleniny, zadne bezne prilohy, jako testoviny, ryze, knedliky z mouky. Zadne moucne pecivo, lusteniny. Jedeme v tom také

Lenka_Hal
Kelišová 7014 příspěvků 05.02.19 17:24

@Krychle Tak proste ty sacharidy nejis. Zadna mouka, pecivo, testoviny, ovoce jen minimalne a neco. Misto toho vic zeleniny, hodne vajicek, syru, seminek, orechu.

Markéta80
Hvězda diskuse 42093 příspěvků 05.02.19 17:36

@Lenka_Hal tohle až řeknu doktorce na dia tak aby to s ní nekleplo. Ale mam v plánu to říct ve chvíli pokud řekne že výsledky lepší a pochválí mne jak je vidět že držím tu redukční dietu :mrgreen: :mrgreen:

Lenka_Hal
Kelišová 7014 příspěvků 05.02.19 17:43

@Markéta80 Zrovna posloucham tohle: https://www.youtube.com/watch?…
Mluvi tam i o dnesni medicine versus chronicke nemoce jako diabetes a LC.

Lenka_Hal
Kelišová 7014 příspěvků 05.02.19 17:44

@Markéta80 A neboj se ji, stuj si za svym. :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >