Výhra na googlu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
11662
3.12.21 05:09

Směle do foto nedej na ně normálně ten telefon zavidej. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21471
3.12.21 05:21
@werajsik píše:
HeleHele, ale vždyť je úplně jedno jak to fyzicky vypadá či nevypadá. :zed: :zed: :roll: Prostě je to phishing/spam. Co na tom nechápeš? :nevim: :roll:
Ale jestli máš pocit, že si tu vymýšlíme a jen ti nepřejeme výhru, tak s chutí do toho :palec: :pankac:

A pak nam muze napsat, jak je spokojena s novym mobilem :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11662
3.12.21 05:31
@cecetka píše:
A pak nam muze napsat, jak je spokojena s novym mobilem :mrgreen: :zed: :zed: :zed:

Nedávno mě několik lidí posílalo neskysl že jsem vyhrála 50 tis od České pošty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16430
3.12.21 06:50

@Domácípuťka skvělé, gratuluji. Jaké soutěže ses zúčastnila, že se na tebe usmálo štěstí? Hádám, že žádné. Je úžasné, že dělají soutěže i pro lidi, co soutěžit nechtějí. Aspoň mají stejnou šanci vyhrát všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
3.12.21 07:15
@ludmilaadamkova píše:
Směle do foto nedej na ně normálně ten telefon zavidej. :lol:

Teď jsi na to kápla. 😂 :mrgreen:
To víš, že jako majitelka usmoleného Huawei, jsem jen závistivá mrcha, která by nepřekousla fakt, že někdo ZADARMO získal „jablíčko“ :mrgreen: v hodnotě X desítek tisíc :palec: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8201
3.12.21 07:17

@Parninas Teď chodí sms od INFO SMS, žemáte výhru na ALZA.CZ, a odkaz, kam se k výhře přihlásit.
Jsou podvodné, Alza se od toho s upozorněním na stránkách distancuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11662
3.12.21 07:33
@werajsik píše:
Teď jsi na to kápla. 😂 :mrgreen:
To víš, že jako majitelka usmoleného Huawei, jsem jen závistivá mrcha, která by nepřekousla fakt, že někdo ZADARMO získal „jablíčko“ :mrgreen: v hodnotě X desítek tisíc :palec: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :jazyk:

Já mám xiomi :lol: ale tvrdila jsem že mám Samsung až muž sestry mě vyvedl z omylu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.12.21 13:52

Děkuji za odpověďi a končím konverzaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie