Vyhřezlá bederní plotýnka

Anonymní
12.12.19 08:48

Vyhrezla bederní plotenka

Ahoj všem v pondělí mi neurolog diagnostikovat vyhrezlou bederní plotenku, jsem v domácím léčení, beru prášky gordius300mg a diclofenac duo, ještě mi předepsal algifenovi kapky. Už sem si včera myslela, že bude lépe, ale večer mě dost silně chytla křeč do stehna a noha střílela bolestmi až do lýtka. Neurolog mi napsal do zprávy při zhoršení stavu, nelepšení prosím dle spádu k hospitalizaci. I když bych řekla, že o proti minulimu týdnu je bolest lepší, ale stejně to pořád bolí jak čert. Nevím vůbec teď jak mám postupovat dále, jestli počkat jestli se to nezlepší a nebo jet do nemocnice a taky nevím jestli se tam mám dopravit sama a nebo volat sanitku a jestli mi stačí to co mám napsaný od neurolozky aby mě hospitalizovali.moc děkuji za odpovědi. Také bych byla ráda kdyby mi někdo kdo měl plotynku vyhrezlou napsal své zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
127
12.12.19 09:25

Stejný problém měla mamča, nejdřív klasicky dostala analgetika, což nic nevyřešilo, tak nakonec ji hospitalizovali a neurolog jí s pomocí CT (možná se pletu v názvu technologie, ale prostě pomocí nějaké zobrazovací metody ) přesně do místa výhřezu píchnul nějaké speciální analgetikum a pomohlo to, měla už pak od toho pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 12:10

@prokopa Moc děkuji za odpověď. Zítra mam volat na neurologii jestli se můj stav zlepšil a uvidím jakou léčbu mi dal doporučí. Už mě bolí i záda jak se nemůžu kvůli ty noze pořádně narovnat. Můžu se jen zeptat jak dlouho maminka marodila? Ještě mě čekají rehabilitace, ale to jsem objednaná až na leden.

• Citovat
  • Nahlásit
2946
12.12.19 13:15

@prokopa Ano, opichy se delaji pod CT ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat