Vykašlal se mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.19 01:50
Vykašlal se mě

Ahoj holky, mam dlouholetý vztah, posledni měsíc mám velmi náročný, čekají mě Mgr zkoušky, děda mi umírá a jsem na tom zle zdravotně, asi tě stresu. S přítelem máme byt, kde jsem zůstala a on jel na víkend k rodičům. Teď p půlnoci na mě padla hrozna deprese, jen jsem seděla a klepala se na posteli. Nebyla jsem ničeho schopna. Volala jsem přítelovi, řekl ať to vydržím. Pak jsem ještě psala a napsal mi to samé s tím, že je půlnoc, a měla jsem si to rozmyslet dřív. Čekala jsem podporu, že přijede. Sedím tu úplně v háji a jsem mu ukradená. Je prostě zasadovy a nikam nepojede. Je to podle vás už na rozchod? Má to ode mě 20 min autem, já auto nemám..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 05.05.19 02:10

Rozchod to nebude, jen je nezkusenej, nezchopnej a linej ti pomoct a chovat se jako opravdovej chlap. Muj by jel i 100km taxikem kdybych to nevydrzela a potrebovala ho. Ten tvuj jel za rodicema na noc proc? To neumi jet na kafe a domu? Jo, pokud tam neco kutej nebo slavili a tobe se nechtelo jet, to chapu, jinak ale ne. Mel prijet kdyz ti je na ho*no. Klasickej cech, co mysli jen na sebe

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1988 příspěvků 05.05.19 03:28

A bude Ti bez nej lip? :think:

blumen
Hvězda diskuse 49850 příspěvků 05.05.19 06:39

Asi jel po dlouhe dobe domu, ne? Nemohla jsi jet s nim? O pulnoci bych se taky nikam nehrnula a necekala bych, ze muj prijede a jsme spolu dlouho. Pokud to ted nezvladas, zvazila bych navstevu doktorky a nejake leky na zklidneni.

Malaga
Nadpozemská drbna 25757 příspěvků 05.05.19 06:53

Jsi přecitlivělá. Hrotíš to. Tohle mi jako důvod k rozchodu nepřijde. Naopak myslím si, že v životě vás můžou potkat náročnější situace a ty to budeš vždy řešit rozchodem? :think:

pikola
Generální žvanilka 20893 příspěvků 05.05.19 06:57

Vyšiluješ takhle často a pak vyhrožuješ rozchodem.kdyz nepřijede? On je asi zvyklý a tak ne vždy poletí na zavolání. Ono občas stačí se z toho vyspat.

nakreslenypanacek
Povídálka 18 příspěvků 05.05.19 07:00

Já nechápu, jak někdo může partnerovi napsat, že si to měl rozmyslet dřív, když je mu velice špatně… Já bych za ním prostě jela, protože bych mu chtěla pomoct, aby mu bylo lépe, být s ním… Napadá mě, proč vůbec odjížděl, když ses asi necítila dobře ani před tou půlnoční krizí… Proč jste prostě radši nebyli spolu.

blumen
Hvězda diskuse 49850 příspěvků 05.05.19 07:04

@nakreslenypanacek to on nemuze ani odjet a byt s ni porad az do doma, nez udela statnice nebo deda zemre? A kdyz zemre, tak s ni byt porad, nez se vzpamatuje? Treba se ji ptal predtim nez odjel, zda to zvladne a mela si to rozmyslet a jet s nim, co my vime presne…

nakreslenypanacek
Povídálka 18 příspěvků 05.05.19 07:11

Může. Já bych ale raději zůstala s partnerem, kdybych viděla, že je mu špatně. Byla by to má priorita.

Cenarius
Kecalka 343 příspěvků 05.05.19 07:14

@nakreslenypanacek nevis jak dlouho to trva. To by jsi s nim byla zavrena treba x mesicu a nehla se nikam ani na krok? Treba si potreboval provetrat hlavu a taky si odpocinout od ni.

pikola
Generální žvanilka 20893 příspěvků 05.05.19 07:15

@nakreslenypanacek
Co t víš jak to bylo po jednom výkřiků do tmy kdy ona už se nejspíš ani neozve

mrav
Nadpozemská drbna 27983 příspěvků 05.05.19 07:16

Ahoj. Pokud by ti nebylo líp, zajdi si v pondělí za psychiatrem pro léky na uklidnění. Není to žádná ostuda. Chápu tě - někdy je toho na člověka opravdu hodně a může se stát, že tyto stavy přijdou. :mavam:

cecetka
Echt Kelišová 8223 příspěvků 05.05.19 07:16

Pokud jsi psychicky labilni, tak vyhledej odbornou pomoc. Prestan hystercit, jinak o chlapa prijdes. Jak myslis, ze chlapa dlouho bavi vysilujici zenska? :nevim:

nakreslenypanacek
Povídálka 18 příspěvků 05.05.19 07:19

Udělala bych velice hodně, kdyby si to situace žádala.

samá práce
Závislačka 2780 příspěvků 05.05.19 07:20

Zase tak špatně na tom jsi nebyla, když jsi stačila vlést na emimino a napsat sem a zcela duševně v pořádku, když jsi navíc našla butonek „anonymně“. Holt si budeš muset najít někoho jiného, kdo bude snášet zbytečné rozmary. Taky by jsi si měla uvědomit, že mohl mít pivo či skleničku vína, když poseděl s rodiči a nechtěl riskovat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama