Výklad snu - plivu zuby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lejla77
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 01.12.11 20:14
Výklad snu - plivu zuby

Měla jsem sen, že plivu všechny zuby (docela dlouho jsem je plivala do umyvadla, bylo jich hodně), ale když jsem se podívala do zrcadla, tak jsem je měla normálně v puse, akorát křivější. V tom snu jsem věděla, že se mi to zdá, a snažila se probudit, nešlo to… Rozumíte tomu někdo? Co by to mohlo znamenat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
S.maya
Závislačka 4453 příspěvků 01.12.11 20:35

Tak padání zubů znamená podle výkladu snáře smrt. Já si snář nepročítám, ale toto je jediná věc, co z něj znám. Padání nebo plivání zubů se mi zdálo několikrát, ale nikdy nikdo neumřel.

Já také, když mám sen, tak někdy vím, že to je sen. :-)

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 01.12.11 20:47

Ahojky…když mě se zdá,že plivu zuby tak jsem pak nemocná…težší forma chřipky nebo angíny…
ve výkladu to znamená umrtí v rodině…jenže to už bych byla sirotek :lol: ;)…nevím jestli jsem poradila :nevim:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 01.12.11 20:48

Zub (Zuby) - ztráta ať už nám zuby vypadávají či se drolí, je to velmi častý a poněkud znepokojující sen. Obvykle symbolizuje strach ze stárnutí a oslabení moci, síly nebo sexuální přitažlivosti, strach ze změny a ztráty moci.

Zub (Zuby) - ztratiti neštěstí

Zub (Zuby) - ztratit je upozorňuje na potíže při zařizování důležitých věcí

Zub (Zuby) - zlaté zuby věští bohatství a dostatek

Zub (Zuby) - zlaté Nechlub se svými úspěchy!

Zub (Zuby) - z úst vypadnout viděti smrt

Zub (Zuby) - vytrhnouti Zlí lidé chtějí tě zničit.

Zub (Zuby) - vyžraný viděti nemoc

Zub (Zuby) - vypadnouti - jde-li o velice silný až mrazivý sen, dovíš se o úmrtí nebo jiné velké ztrátě.

Zub (Zuby) - vypadlý smrt, konec

Zub (Zuby) - vypadávající přináší nemoc nebo zevní zábrany

Zub (Zuby) - vylomený zub věští ztrátu zdraví

Zub (Zuby) - vidět zubaře při práci přítel vám pomůže z prekérní situace

Zub (Zuby) - vidět u druhých špatné nebo uvolněné přináší nevýhodnou známost nebo vztah

Zub (Zuby) - vidět pěkné zuby u druhých příslib zámožných přátel nebo známých

Zub (Zuby) - vidět párátko příslib finanční úlevy

Zub (Zuby) - vidět falešné zuby u druhých varování před nějakým podvodníkem

Zub (Zuby) - trpět bolestí zubů nečekané výdaje způsobí vaší pokladně velkou újmu

Zub (Zuby) - trhat zuby znamená těžkou nemoc která ti způsobí mnoho finančních potíží

Zub (Zuby) - sám si vytrhnout znamená falešnou spekulaci

Zub (Zuby) - sám mít falešné zuby dosáhnete zdánlivého zisku

Zub (Zuby) - přerostlé Nedej se špatně ovlivňovat!

Zub (Zuby) - používat párátko budete se muset vypořádat s velmi neutěšenou finanční situací

Zub (Zuby) - pokryté zubním kamenem zvěstují chvilkovou zdravotní indispozici

Zub (Zuby) - plombovati Tvé obchody budou dík tvému společenskému nadání podporovány.

Zub (Zuby) - špičák zlomený přítel onemocní

Zub (Zuby) - pěkné bílé míti stálé zdraví

Zub (Zuby) - špatné zuby naznačují vážná neštěstí, těžkou nemoc nebo naprostý neúspěch všech plánů a záměrů

Zub (Zuby) - špatné Nedostatky zdraví se bohužel poznají teprve tehdy, až je pozdě.

Zub (Zuby) - někomu druhému vytrhnout budete těžit z tísnivé situace druhého

Zub (Zuby) - nechat si zaplombovat ukazuje na finanční potíže, protože vytloukáte klín klínem

Zub (Zuby) - nechat si vytrhnout budete vtaženi do trablů druhého

Zub (Zuby) - nechat si plombovat zuby znamená drobné starosti a trápení kvůli ztrátě cenných předmětů

Zub (Zuby) - mít vybité zuby předznamenává náhlé neštěstí v rodině, stejně tak je předzvěstí smrti nebo vážné nemoci

Zub (Zuby) - mít umělé zuby znamená nepříjemné trápení. které budeš muset zvládnout sám

Zub (Zuby) - mít pěkné příslib mnoha výhod pro nejbližší dobu

Zub (Zuby) - mít špatné nebo uvolněné ukazuje na hmotné ztráty

Zub (Zuby) - krásný a běloskvoucí příbuzenstvo zbohatne

Zub (Zuby) - jinému trhati krádež, nebo nečisté myšleky vůči někomu.

Zub (Zuby) - hořejší stolička značí děti, chlapce, dolejší dcery

Zub (Zuby) - falešné Svědomí ti ukáže pravou cestu

Zub (Zuby) - drkotající zuby věští neúspěchy a nepříjemně zprávu od vzdálených příbuzných

Zub (Zuby) - dostati Dostaneš dobrou odpověď, která tě rozveselí.

Zub (Zuby) - čistit si zuby znamená těžko boj o udržení svého majetku

Zub (Zuby) - být na vyšetření zubů znamená, že máš být rozvážnější při uzavírání nových obchodů

Zub (Zuby) - bolesti zubů jsou předpovědí úspěchu a štěstí v podnikání

Zub (Zuby) - bolavé míti starost

Zub (Zuby) - bílé starej se o své zdraví, bez něj se nebudeš cítit dobře!

Zub (Zuby) - bezvadně čisté zuby symbolizují splnění všech životních plánů a radost v manželském životě

Zub (Zuby) - Zub (Zuby) chápat jako sexuální symbol

Lejla77
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 01.12.11 20:56

ta smrt me taky napadla, akorat si rikam v tom mnozstvi, jake jsem plivala, to je pulka naseho mesta… :nevim:

no doufam, ze nas nic takovyho nepotka … bojim bojim… je to fakt neprijemny

babababa
Kecalka 378 příspěvků 01.12.11 21:33
Lejla77 píše:
ta smrt me taky napadla, akorat si rikam v tom mnozstvi, jake jsem plivala, to je pulka naseho mesta… :nevim:no doufam, ze nas nic takovyho nepotka … bojim bojim… je to fakt neprijemny

Neboj neboj!!!To se mi léta průběžně zdává.Padají mi zuby,plivu je.Když se vzbudím,tak jsem šťastná,že mám zuby pořád v hubě.Nikdo po těch snech nezemřel!!! :dance: :dance: :dance:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 01.12.11 21:36

Tak toto se mi zdálo taky několikrát, bylo to jak živý, no měla jsem hrůzu z toho, že budu bezzubá :lol: výklad jsem teda nikdy nečetla, takže docela koukám, co to je :(

sara1000
Kelišová 5638 příspěvků 01.12.11 21:38

Take se pridavam,mne se zase zuby v puse rozpadaji a droli a ja je plivu rozdrcene.Priznam se,ze po precteni ve snari,ze to znamena smrt,jsem ho vyhodila :)))
Ale nikdy se nic nestalo.
Napadlo me,ze se mi to zda,kdyz skripu zubama,to je totiz muj velky nocni zlozvyk (manzel rikal :) ).Tak treba take skripes a podvedome se ti tohle zda,i to je vysvetleni :)

Nutel
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 01.12.11 22:43

tak u mě snář bohužel „mluvil“ pravdu… před deseti lety se mi poprvé zdálo, že se mi zuby drolí a pořád jsem je plivala a plivala, bylo to nekonečný a za dva umřela mamka :,( :,( :,( holky, jsem určitě vyjimka :*

Pajik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.11 17:09
sara1000 píše:
Take se pridavam,mne se zase zuby v puse rozpadaji a droli a ja je plivu rozdrcene.Priznam se,ze po precteni ve snari,ze to znamena smrt,jsem ho vyhodila :)))

Tak to samý mám taky, je to hustý :evil: Dokonce v tom snu i „cítim“ ten hnusný tlak v puse. Takový jsem měla jako dítě a nosila rovnátka na noc. Vždycky po kontrole, když mi je o kousek roztáhli, mě přesně takhle bolela čelist.
Sen jak živý,fuj, i ten zvuk rozdrcených zubů, bléééé. To si po probuzení vždycky hodně oddychnu.

FifinaOfina
Stálice 69 příspěvků 04.01.12 10:03
O zubech se mi zdálo 2x

Stejný sen jako Vy jsem měla jednou a to mi za 2 dny na to umřela poslední babička :,( No a dnes se mi to zdálo znovu, ale tentokrát jsem zuby neplivala a viděla jsem, jak se mi přední zub vylomil a pak jsem ho držela v ruce. V tu chvíli jsem se probudila a docela vyděšená… 8o Bojím se, co to přinese… Mne se občas sny vyplní…

Natty88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.13 09:34

O těch zubech a smrti je to v celku pravda… ale většinou se říká, když to bolí i v tom snu, jakože ti vypadává zub a bolí tě to, tak někdo umře… Když to nebolí tak to může být ta nemoc, nebo strach z něčeho… Zrovna dnes se mi taky zdálo, že se mi odlomila půlka zubu, ale myslím si že to je u mě stres ze zkoušek na výšce, protože když některou nedám tak letím.

Jeyi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.13 06:01

Nejsi v tom sama. Take se mi to zdalo a o pul roku pozdeji se mi zabil bracha. Dnes v noci se mi to zdalo znovu. Po roce uz nechci neco podobneho zazit znovu. Doufam, ze to mam treba spojene s tim jak stale premyslim ze jdu ve stredu k zubaru a hrozne se bojim..

ježourek x.x.x
Kecalka 420 příspěvků 27.01.14 16:22

Oživuji toto téma, asi před 14 dny se mi zdál sen, kdy mi vypadlo asi 7 spodních zubů. Dočetla jsem se že by to mohlo znamenat smrt. Můj taťka je nemocný (rakovina),znamená to špatnou předpověď nebo se mi toto zdálo jen že mám o otce strach? Celkem mě to vyděsilo :(

indri
Kecalka 148 příspěvků 27.01.14 16:45

@ježourek x.x.x Ahoj, mě se takový sen taky zdál už víckrát, vypadávají mě zuby, plivu je, je to hnusný. Zatím se ale díky bohu nic nestalo.Tak nevím, jak to s tím výkladem snů je :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama