Vyléčil někdo bradavici PROPOLISEM?

Anonymní
19.3.21 20:39

Vyléčil někdo bradavici PROPOLISEM?

Ahoj, omlouvám se za anonymitu. Dostala jsem surový propolis od včelaře. Už 4.den ráno promnu kousek v prstech a přelepím tím celou bradavici. Ta začala bělat. Prosím vás, nevím zda to dělám správně. Je tu někdo kdo má s tím zkušenosti a úspěšně ji vyléčil pomocí surového propolisu? Jak dlouho to může trvat?
Mám bradavici u nehtu a tak se jí snažím zbavit přirodně, neboť leptání v tomto místě bolí. Vodičky a masti od kožní nepomáhají. :nevim: Díky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
722
19.3.21 20:55
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonymitu. Dostala jsem surový propolis od včelaře. Už 4.den ráno promnu kousek v prstech a přelepím tím celou bradavici. Ta začala bělat. Prosím vás, nevím zda to dělám správně. Je tu někdo kdo má s tím zkušenosti a úspěšně ji vyléčil pomocí surového propolisu? Jak dlouho to může trvat?
Mám bradavici u nehtu a tak se jí snažím zbavit přirodně, neboť leptání v tomto místě bolí. Vodičky a masti od kožní nepomáhají. :nevim: Díky :palec:

Anooo, ja 😀
Ale uz je to hodne let zpatky, nevim, jak dlouho to trvalo.
Kazdopadne sem se tak zbavila asi ctyr bradavicek na ruce a uz se nikdy neobjevily.
Po jinych “pripravcich” se prave vzdycky vratily nebo rozlezly. Puvodne jsem mela totiz jen jednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
885
19.3.21 21:12

Já sem se zbavila na pate bananovou slupkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.21 21:12

Ahoj,
Mam výbornou zkušenost s dračí krví,
Dcera měla ošklivou bradavici.
Začala jsem ji to kapat dracakem a na noc vždy prelepit a na náplast dracak.
Začala černat odumirat a pak si ji dcerka ve chvilce nudy zmackla ona se uvolnila a dcerka ji vysprtla.
A znova už se jí neobjevila je to půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12457
19.3.21 21:16

Syn mel dlouhodobe bradavice na nohou, nejaky cas na ruce, pak nekolik mesicu molusky… Na bradavice nedam dopustit na cesnek nalozeny v octu, par dnu na noc prilepit a bradavice byla pryc, nekdy uz se nevratila a nekdy bylo nutne zopakovat, ale max 1krat. Dceri pod nehtem jsme ale znicili Kolodiem (to byla snad jedina bradavice, na kterou melo nejaky efekt :think: ). Propolis jsme zkouseli neuspesne na molusky a na ty pomohlo 3 mesice brat hlivu + horske slunicko. Hliva se pry obecne doporucuje uzivat v pripade bradavice. Kazdopadne preji hodne uspechu v boji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1054
19.3.21 21:26

Já ustřihla nůžtičkama na nehty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
19.3.21 23:46
@Anonymní píše:
Mám bradavici u nehtu a tak se jí snažím zbavit přirodně, neboť leptání v tomto místě bolí. Vodičky a masti od kožní nepomáhají. :nevim: Díky :palec:
L já plátkem česneku, přiložila jsem 4× vypadla i s kořínky
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.3.21 23:46

@Hobitka a jak nakladate? Normálně plátky česneku do octa, nechat třeba 24h louhovat a pak na noc plátek přilepit náplasti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12457
19.3.21 23:56
@Ughg píše:
@Hobitka a jak nakladate? Normálně plátky česneku do octa, nechat třeba 24h louhovat a pak na noc plátek přilepit náplasti?

Presne, v nalezenem navodu bylo louhovat tyden, ale normalne jsem prikladala asi po 2 dnech, tenky platek, skladovala jsem to v zavrene sklenicce v lednici. Nevoni, ale uplny zazrak, dcera mela bradavici na koleni, likvidovali jsme ji neuspesne snad dva roky (porad se vracela) a po cesneku uz je od lonskeho unora bez bradavice, tak myslim, ze uz se to nevrati, kluk ty same problemy mel zase s temi bradavicemi typickymi pro chodidla, porad se vracely… a pak mel jeste uplne jiny typ bradavice na dlani a vsechno zmizelo. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
20.3.21 00:00

@Hobitka super, moc děkuji. Vyzkouším to. Už rok valcim s bradavici na ruce. Vždycky lítám na vypalování, pak je chvíli klid a po pár týdnech vyrazí znova. Tohle by mohlo pomoct :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12457
20.3.21 00:02

@Ughg Drzim palce, ja nasypala takovych penez do nejakych preparatu, drahych per na bradavice s buhvicim, kolodium, s 1 bradavici kozni… A pak to vylecim na pockani za 5.50 Kc :zed: :zed: :zed: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
20.3.21 23:21

Používala jsem surovou cibuli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu