Výlety na kole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 23.04.18 18:29
vylety na kole

Zdravim mam takovy dotaz kam jezdite na kole? skym jezdite kolik prumerne ujedete za vylet km? znate nejake dobre cyklo trasy me osobne se libi okoli jeseniku krasna priroda. zajima me to jen tak ze zvedavosti jsem z Jihomoravskeho kraje tak pokud znate nekde tam pekne vylety napiste

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3535 příspěvků 23.04.18 18:46

Bydlíme kousek od řeky Sázavy, takže rádi jezdíme kolem ní - krásná rovinka, krásná příroda :). Průměrný výlet na kole tak 30 km, nechceme na tom kole zemřít :).

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 23.04.18 18:50

Sama nebo s partnerem.
cca 40 - 70 km podle času a terénu. Super jsou pro mě Jizerky a pak okolí Turnova, Malé Skály. Ale nejčastěji jezdím v dostupném okolí, tedy Středočeský kraj - tedy bohužel neporadím.

dedrichov
Závislačka 2851 příspěvků 23.04.18 18:50
@Paola21 píše:
Bydlíme kousek od řeky Sázavy, takže rádi jezdíme kolem ní - krásná rovinka, krásná příroda :). Průměrný výlet na kole tak 30 km, nechceme na tom kole zemřít :).

Je - rovinka. Prosím kde? Vyrazíme taky :lol:

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 23.04.18 18:52

Ja jsem treba s kamosem objel slezkou hartu to povazuji za asi nejkrasnejsi vylet na kole byl jsem tam poprve

jkra
Generální žvanilka 24857 příspěvků 23.04.18 19:04

O vikendu celodenni 80-100. Ted v sobotu 120.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 23.04.18 20:14
@dedrichov píše:
Je - rovinka. Prosím kde? Vyrazíme taky :lol:

Nejlepsi rovinkybe aut jsou natrebonsku.pak podel labe.

Jinak jeudim sama, s pritelem, detmi nebo bandou. 15-100 km. Nejlepsi mi prijdou brdy, sumava. Ale treba i body kousek za prahou na jih

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 23.04.18 20:15
@jkra píše:
O vikendu celodenni 80-100. Ted v sobotu 120.

Hezky. To takle na jare neusedim. Musim v kvetnu na dopracenakole.cz otlacit rozkrok a pak teprv tydle dalavy

jkra
Generální žvanilka 24857 příspěvků 23.04.18 20:25
@Lama Lama píše:
Hezky. To takle na jare neusedim. Musim v kvetnu na dopracenakole.cz otlacit rozkrok a pak teprv tydle dalavy

Mamcykosukni s vlozkou:). Nic me neboli.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 23.04.18 20:56
@jkra píše:
Mamcykosukni s vlozkou:). Nic me neboli.

vložku mám samo taky, ale to bych musela mít péřovej polštář mezi nohama.

dedrichov
Závislačka 2851 příspěvků 23.04.18 21:04
@Lama Lama píše:
Nejlepsi rovinkybe aut jsou natrebonsku.pak podel labe.Jinak jeudim sama, s pritelem, detmi nebo bandou. 15-100 km. Nejlepsi mi prijdou brdy, sumava. Ale treba i body kousek za prahou na jih

Jo jo, ale to chce na víc dnů vyrazit, ale určitě si někdy na ty rovinky u Nymburka taky vyrazíme :palec:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 23.04.18 21:05

Manžel od 150 km více :mrgreen:, já kolem 100 - 120 km Když spolu, tak se mi přizpůsobí, oba sportujeme spoustu let denně, takže fyzička je :oops: Jezdíme na silničkách, takže lehké jako pírko, jede to samo, na horáku je to jiná ;)
Manžel se sebere a je na kole celý den, většinou v Rakousku, kolem Dunaje (můžu doporučit s dětmi, je to fakt super cykloslezka, nenáročná, krásná příroda), když chce po rovince, ale jinak jezdí hodně kopce. Jezdí i na amatérské závody do Itálie a Rakouska, nevyhrává teda, ale když se vejde do první půlky (většinou o chlup), tak slaví :mrgreen:

Silničku bych doporučila, je to fajn, já kolo nesnášela, ale na ní mě to začalo bavit :dance: Po rovině to fakt jede, člověk si užije krásnou krajinu, třeba na Třeboňsku ujedete fakt kus a ani vám to nepřijde ;) i jako netrénovaný. Hodně udělá i kvalitní kolo…nevěřila jsem, že až tak moc…

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 23.04.18 21:07
@Lama Lama píše:
vložku mám samo taky, ale to bych musela mít péřovej polštář mezi nohama.

Chce to kvalitní… já mám kalhoty od Specilaized a Sportful a zadek tě nikdy nezačne nepříjemně bolet, v jiných kalhotech nesnesitelné, v těhle pohodička…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 23.04.18 21:12
@radkka píše:
Chce to kvalitní… já mám kalhoty od Specilaized a Sportful a zadek tě nikdy nezačne nepříjemně bolet, v jiných kalhotech nesnesitelné, v těhle pohodička…

mam. Mě fakt nic nepomůže, než si to vysedět. Duben květen je utrpení, pak už si zvyknu.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 23.04.18 21:33
@Lama Lama píše:
mam. Mě fakt nic nepomůže, než si to vysedět. Duben květen je utrpení, pak už si zvyknu.

Tak to mě mrzí… mně manžel koupil kaťata k narozeninám, abych nepindala, že mě bolí zadek :mrgreen: a fakt to funguje. Jako cítit to samozřejmě je, ale nepřejde to do té ukrutné, nesnesitelné bolesti. Jo a taky mám teda sedlo přesně na můj zadek (respektive přesně na sedací kosti se to měří), dámské, s gelovou výplní… to taky manžel, není blázen, ale v tomhle se vyžívá :roll: Kdybychom měli někdy existenční potíže, můžeme si otevřít prodejnu sportovního vybavení.
Ale musím uznat, že to fakt má efekt, takže jenom tip pro vášnivé sportovce :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >