Reklama

Tipy na eshopy bez poštovného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6387 příspěvků 23.04.18 07:58
tipy na eshopy bez postovneho

Krásné ráno, holky hoďte prosím tipy na eshopy typu Ali, www.Wish.cz , www.nakupzahubicku.cz , www.postovnezdarma.cz , www.3slevy.cz a pod :), je to můj relax prohlížet a sem tam člověk uloví za pár kaček super věci :mrgreen: :mrgreen:, děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 23.04.18 08:14

Všechny tyhle obchody prodávají věci z Aliexpressu za dvojnásobné ceny i víc. Takže zas až tak úplně bez poštovného to neni :mrgreen:

brumi
Kelišová 6387 příspěvků 23.04.18 08:23

@AnastazieB ani bych neřekla, takhle mám plno bižu za pár kaček třeba naušnice za 5kč, řetízek za 10,nedávno jsem udělala nákup za 100,. ale více než 18 položek takže super :)

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 23.04.18 08:39

Připadá mi to jako ksunty..nakupovala bych bizu z číny..to beztak za týden rezne :roll: jediné co tak oblečení na miminka..protože materiál dobrý a za pár korun což je ideo když miminko z toho za 14 dní vyroste :lol:

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 23.04.18 08:45

@brumi
A to si dáš fakt do ucha naušnici za 5Kč kdo ví odkud? Já bych měla strach… :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 23.04.18 08:52

Na wish se většinou poštovné plati, ty ostatní prodávají věci z aliexPress za jednou tak vysokou cenu… Nicméně je to Čína takže ty věci jsou na pár použití, super že máš náušnice za chvíli Kč ale vezmes si je tak 2× a jsou hnusný

brumi
Kelišová 6387 příspěvků 23.04.18 09:10

@AnoSte @hehehe zatím teda musím holky klepat ale mám je už nějaký ten týden nosím nonstop třeba i několik dní s koupáním mytí vlasů a stále jako nové, no a když třeba po půl roe už začně barva mizet mám lak na nehty a ze starýh úplně nové :D :D, ale nemyslím jen bižu, hodně ulítávám i na různé deko do bytu, různé vychytávky a tak :), každej máme svůj relax ;) a zda se bojím dát do uší a proč? vezmu slivovici a je vydezinfikováno :)

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 23.04.18 09:14

@brumi
Tak o tu dezinfekci ani nejde, jde spíš o materiál, ze kterého jsou naušnice vyrobeny. Nemusí být úplně zdraví neškodný. :think:

brumi
Kelišová 6387 příspěvků 23.04.18 09:19

@hehehe tak to nemáš jistotu ani u nás na tržnici, pepco a pod…a na to aby jsem si udělala nějakou zásobku ať nenosím furt jen to stejné prostě není nu…

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 23.04.18 09:28

@brumi
No na tržnici ani v Pepcu bych si naušnice taky nekoupila, to je pravda. Ale třeba v řetězci typu CA, tam už ano a není to nic drahého. Přece nepotřebuješ mít 15 karcinogenních naušnic, nestačí ti třeba jen 5 a kvalitnějších? Nebo třeba troje stříbrné? Vždyť malé vkusné stříbrné naušnice stojí třeba kolem 250, 300Kč… A nevypadáš v tom jak blb. :oops:

brumi
Kelišová 6387 příspěvků 23.04.18 11:36

@hehehe asi jsme každá jiný typ člověka, ač mi je 30 jsem hodně extravagantní a od toho se takys odvíjí veškeré doplňky a pod, mě opravdu troje štříbrné náušničky nestací :D mám ráda barevné tvarované divoké, stejně jako účesy jednu chvíli růžové pak zas modré, je to prostě o člověku a jeho stylu :). A nechci tady řešit proč jak a kvalitu ale ptala jsem se na odkazy :)

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 11:58

@brumi Já svého času nejvíce nakupovala na www.aliexpress.com … akorát to dodání není hned no :)

Jinak jsem tam kupovala i bižu a při dobrém skladování vydržela dlouho, i třeba dva, tři roky :nevim: proč občasně nenosit, když to člověku nedělá problém. Někdo na to alergický je, jiný ne. Já s tím také problém neměla. A o tom, co člověk dostává nebo nedostává do těla by se dalo diskutovat o všem, nejen u toho, z jakého je bižu materiálu, ale například i jídlo, které si koupíme v supermarketu, pití, pracího prášku, nádobí, no zkrátka ze všeho… asi nikdo tady si myslím nežije 100% bio co si sám vypěstuje a po domácku udělá :palec: :kytka:

brumi
Kelišová 6387 příspěvků 23.04.18 12:10

@Kuliočka :palec: úplně mi mluvíš z duše :D, právě na tom Ali je ta dodací doba hooodně blbá, u těch ostatníh mám většinou do 2 týdnu max vše doma, a přesně jak říkáš když se o to člověk stará tak i bižu vydrží pěkně dlouho, jsem ten typ že raději za pár kaček ale více věcí než dvě tři za velké peníze, a mám to tak i s botky, než jedny značkovky raději si koupím čtvery za pár kaček, někdy vydrží jednu sezonu někdy i více ale mě to vyhovuje :). A naví mě v tom i docela utvrdil jeden super nákup, prej kvalitní značka jašně půl mateřské padlo za boty a boty vydržely 2 měsíce reklamace hm ještě lkepší prý špatné nošení :lol: :lol: a boty z pepca už mám 2 roky litám v nich s děckama a drží bez problému :D :D

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 13:53

@brumi mám stejnou zkušenost, jsem si vždycky říkala, že pak teda asi v těch drahejch obchodech neumím nakupovat nebo nevím :nevim: :lol: je jasný, že každýmu vyhovuje něco jinýho. A navíc, co si budeme povídat… když někde zničím botky za pár korun, mávnu nad tím rukou, ale botky za tisíce, to mě fakt naštve :lol: a jak ty říkáš, mě to baví taky střídat. Takže tak :palec: Jinak jestli se ti nechce čekat, nezkoušela sis třeba vyrobit nějakou tu bižu doma sama? Mě to bavilo a ještě jsem měla originály a v podstatě taky za pár kaček :)

brumi
Kelišová 6387 příspěvků 23.04.18 14:47

@Kuliočka jasne že ju, však už mám taky naobjednáno spoustu materiálu k výrobě :D :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama