Pediatr - Dr. Hanzlíková - znáte prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Solni
Stálice 56 příspěvků 22.04.18 22:39
Pediatr - Dr. Hanzlikova - znate prosim ?

Ahojda, mate prosim zkusenost? Vybirame pediatra. Lokalita je Hradec. Dekuji :)

Reklama

Reakce:

Janakatabara
Stálice 97 příspěvků 22.04.18 23:09

Ano znám, chodím k ní s dcerou a mohu jen doporučit.

Solni
Stálice 56 příspěvků 23.04.18 21:52

@Janakatabara Ahojda, diky za prispevek :) Prosim, muzes byt treba i vice konkretni diky zkusenostem? Je prip. neco, co Ti vadi? Hledam v teto lokalite pediatra, pani doktorku neznam a nikde jsem zkusenosti nenasla..jak je asi vekove? Diky :)

Janakatabara
Stálice 97 příspěvků 23.04.18 22:14

Ahojda, dělala dříve v nemocnici, takže má rozhled, zbytečně neplaší, ale také nepodcení. Je jí cca 43 let, sama má 3 děti. Vybavení ordinace má standardní. Dá se s ní dohodnout, chápe spoustu stylů péče a výchovy dětí…jak to dnes je a toleruje to. Co by Tě zajímalo?

Solni
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 12:21

Ahojda. Asi povaha. Nemám ráda afekt. Jaká je sestřička? Viděla jsem fotky z webových stránek…sestřička vypadá dosti rázně :)

Janakatabara
Stálice 97 příspěvků 24.04.18 12:44

Sestřička je milá, jsou s dr. sehrané, ta je v pohodě…dr. možná trošičku afektovaná je (taky to nemám ráda), ale není to přes čáru a k těm dětem to asi i patří. Já sama jsem dětská sestra a trošku jsem dr. znala z nemocnice (nikdy jsme spolu nepracovali) a tak jsem k ní šla ráda, když jsme se přestěhovali do HK.

Solni
Stálice 56 příspěvků 24.04.18 13:56

@Janakatabara :), jé, ty jsi dětská sestřička, to je hezký. Dokázala by jsi prosím doporučit ještě i jiného pediatra ze zkušenosti? /v Hradci/, Kromě dr. Hanouska :) /tam jsem to zkoušela a už nebere…/

Janakatabara
Stálice 97 příspěvků 24.04.18 17:25

Doktor Dědek na PK 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama