Vylití myšlenek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ucho13
Povídálka 20 příspěvků 27.02.18 10:59
Vylití myšlenek

Příspěvek upraven 25.03.18 v 21:24

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3842 příspěvků 27.02.18 11:05

Ja bych videla problem v tom, ze jste spolu od jeho 15 let a to byl fakt jeste dite. Nemohl se nikde vyradit s holkama a ted mu to chybi. Nevim, zda-li to ustojite, ty jsi ve výtahu ta starsi, vyspelejsi.

LaPaloma
Kecalka 466 příspěvků 27.02.18 11:05

Nedá. Když má brouka v hlavě tak velkého, že už o tom mluví nahlas, tak je lepší se pomalu začít připravovat, že toto není na věky.
Navíc - i podle mně je lepší mít více sex. partnerů než 1 či 2. Budete oba vědět, co je dobré a lepší a nejlepší.
To, že zamkl telefon, je jisté znamení a není to k přejití. Pustila bych se ho.
Proč to říkám - v mládí jsem přešla jistá varovná znamení a dodnes lituji. Můžu s mým manželem žít, ale něco se pokazilo ze začátku (ne přímo v tomto smyslu, jako u Tebe, ale kdo ví); a ten život si myslím, může být hezčí, když jsou některé věci jinak.
Dnes nerada vidím, že někdo dělá stejnou nebo podobnou chybu jako já.

Premek_Orac
Závislačka 3983 příspěvků 27.02.18 11:08

@Ucho13 Ahoj, myslím, že ti mnozí zde můžou závidět tvé mládí a nezkušenost, protože je vlastně hezký, jak citově lásku prožívají lidé jako ty.
Moje zkušenost je, že takové to příjemné napětí, jiskření, u každého vztahu časem projde proměnou, kdy už si přirozeně ti lidé nejsou tak vzácní, už o sobě nezjišťují při každém setkání nové a nové věci, což je často na vztazích to nejhezčí období.
Já jsem ve vztahu devět let, asi osm žijeme spolu. A ořád mě ten vztah baví. Každý den. Ikdyž třeba není co povídat nebo společně dělat, stačí mi spolu s ní jenom být a je mi hezky. Myslím, že je to dáno hlavně tím, že máme věci, které děláme společně, zároveň necháváme tomu druhému prostor pro jeho volnou zábavu či zájmy a chováme se k sobě tak, že si neděláme naschvály nebo věci, které by mohly tomu druhému ublížit.
Vztah se prostě časem mění. To neznamená, že by byl časem horší. Na tvém místě bych zkusil dát příteli více důvěry, některé věci s ním neprobírat, a jít po těch společných zážitcích.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5751 příspěvků 27.02.18 11:10

@Ucho13
S navracením jiskry neporadím, jen mi připadá, že na to abyste něco takového museli řešit, jste oba ještě opravdu hodně mladí.
Tvůj přítel je evidentně „nevybouřený“, ještě si nic neužil… Vážně chceš na něj po nocích čekat a přemýšlet, jestli Tě už podvedl a nebo je teprve na cestě s kamarády do bordelu?

Ucho13
Povídálka 20 příspěvků 27.02.18 11:14

Příspěvek upraven 25.03.18 v 21:25

LaPaloma
Kecalka 466 příspěvků 27.02.18 11:16

Premek Orac - Ty už mluvíš z pohledu vyzrálejšího muže než je přítel zakladatelky. Ona říká, že jí něco bezmyšlenkovitě odkyvuje a přemýšlí o moudrech jiných. Vypadá to u nich jinak než u Tebe.

dickys
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 27.02.18 11:18

Mně by tolik nevadilo, co kolegové říkají, ale že si to přítel tolik bere k srdci… Asi se s tím ztotožňuje bohužel. Pro některé lidi vztah od 15 let není holt ten poslední.

Ucho13
Povídálka 20 příspěvků 27.02.18 11:18

Příspěvek upraven 25.03.18 v 21:26

LaPaloma
Kecalka 466 příspěvků 27.02.18 11:20
@Ucho13 píše:
Já právě včera se ho narovinu zeptala … Já už před ním měla “dlouhý” vztah na svůj 14ti lety věk a taky jsme to ukončili díky věku.. já vím co chci od vztahu a od partnera.. on mi příjde že ne.. jsem fakt zmatená. Je to strašně hodný kluk, má fajn rodinu, je vychovány k tomu aby měl úctu k ženám.. jenže já nevím..

On je asi fajn, ale moc mladý. V 19 letech je kluk klukem, mužem bude až tak za 5 let a déle. Málo toho poznal, potřebuje zkušenosti. Potkali jste se moc brzy. Každý potřebuje zkušenosti, aby věděl, co chce. Doba je jiná, už to není o tom brát si prvního nebo druhého partnera.

Ucho13
Povídálka 20 příspěvků 27.02.18 11:20
:cert:

Příspěvek upraven 25.03.18 v 21:26

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 5751 příspěvků 27.02.18 11:23
@Ucho13 píše:
@ivašot.
On nikam nejde, protože ví že já bych šla též.. neudělal by to.. dříve než by tohle udělal tak by se semnou rozešel.. neumí mi lhát do oči.. vždy i když třeba za den za dva mi řekne pravdu.. nikdy jsem s nim neřešila že by mi lhal ve věcech kam jde a s kým.

a proč tedy řešíš, že si zamyká telefon?

Ucho13
Povídálka 20 příspěvků 27.02.18 11:24

Příspěvek upraven 25.03.18 v 21:27

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 27.02.18 11:25

@Ucho13 Dej mu volnost, proste mu dej vic prostoru, volneho casu, bez otazek a dozadovani, se jistych a konecnych odpovedi, na ktere nezna ted, logicky odpoved. Ono to nejak dopadne. Jestli spolu mate byt, budete…

Jde videt, ze te ma rad, je na tebe zvykly, je mu s tebou dobre. Zaroven by ale chtel, potreboval, jeste neco zazit… Ne kazdy je zraly na to, sotva se rozkouka, zit ve stalym, dospelackym vztahu hned, se vsi tou zodpovednosti a vyhlidkou toho konecneho, jedineho. Bez pocitu, ze o neco prisel… Nekdo to dokaze, ale ne vsichni. Je to mladej kluk, sotva konci stredni. Jeste nevi co chce, je na zacatku, podle mne je jeho chovani celkem normalni…

Příspěvek upraven 27.02.18 v 11:28

LaPaloma
Kecalka 466 příspěvků 27.02.18 11:26
@Ucho13 píše:
@ivašot.
Protože to prostě nikdy nedělal.. a já začala žarlit.. bude chyba prostě i ve mne.. kolikrát se návštve a řekne na a telefon mi dá.. já nevím.. vkládám asi moc úsilí do toho vztahu

Ten telefon může být od nevhodných zpráv a čísel vyčištěný. Já, kdybych měla něco v mobilu, tak to ihned mažu, aby na to nikdo nepřišel. A to správné tel. číslo bych si pamatovala. Má mladej mozek, zvládne to taky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama