Výměna manželek? Znáte někoho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 27.01.17 21:39
výměna manželek? znátě někoho?

Ahojky, poslední dobou dost koukám na seriál výměna manželek a tak mě zajímá jestli máte někoho z okolí, kdo tohle zažil a byl tam? jaké z toho má pocity a tak? jaký na to máte názor vy? koukáte na to? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19273 příspěvků 27.01.17 21:42

Neznam nikoho, prijde mi, ze nikdo normalni tam jit nemuze prihlasit, protoze vetsina si tam akorat udela ostudu a jdou tam jen takovy socialnejsi pripady kvuli penezum co dostanou.

Kelsey
Hvězda diskuse 44766 příspěvků 27.01.17 21:44

Jo ted nedavno tam byli dva sourozenci od nas ze skoly, bydli ve vedlejsi vesnici a sem dojíždí do skoly.
Ona ta nova rada prikrasli, sestriha, aby meli tutovku na divaky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 21:44

Znám dvě, jedna tam byla už dávno a jedna cigana nedávno, působila tam docela dobře protože k ní dali docela špindíru, ale skutečnost je jiná - anonym snad pochopitelný :) ještě by si mě našli :mrgreen:

vejilka
Závislačka 4595 příspěvků 27.01.17 21:56
@Anonymní píše:
Znám dvě, jedna tam byla už dávno a jedna cigana nedávno, působila tam docela dobře protože k ní dali docela špindíru, ale skutečnost je jiná - anonym snad pochopitelný :) ještě by si mě našli :mrgreen:

Jaký je to díl prosím?

smutná máma
Závislačka 4932 příspěvků 56 inzerátů 27.01.17 22:04

Znám holčinu ze včerejšího dílu. Bydlí u nás ve městě. Po dlouhé době tam byli slušní a tolerantní lidé, myslím tím oba páry. Toť otázka, kdyby takové díly byly všechny, kdo by se na to vlastně koukal :think: To by nebyla nova novou :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 22:07

Můj aktuální manžel tam byl s bývalou ženou. :mrgreen: Sranda, to zákulisí je dost zajímavé. Ale je přihlásila žena, nedlouho poté následoval rozvod protože to byla jedna z posledních kapek (ne, neudělala to z touhy zlepšit jejich vztah)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 22:09

Mluvila jsem cca před třemi lety s kameramanem, co to natáčel. Že když se tam nic neděje, tak štáb něco záměrně vyprovokuje. Bezna praxe je, že se tam ty nové dvojice spolu vyspí - samozřejmě ne vždy

terien
Echt Kelišová 8070 příspěvků 27.01.17 22:13
@Anonymní píše:
Mluvila jsem cca před třemi lety s kameramanem, co to natáčel. Že když se tam nic neděje, tak štáb něco záměrně vyprovokuje. Bezna praxe je, že se tam ty nové dvojice spolu vyspí - samozřejmě ne vždy

8o 8o cože co? Ani věřit se mi tomu nechce.

terien
Echt Kelišová 8070 příspěvků 27.01.17 22:13
@Anonymní píše:
Můj aktuální manžel tam byl s bývalou ženou. :mrgreen: Sranda, to zákulisí je dost zajímavé. Ale je přihlásila žena, nedlouho poté následoval rozvod protože to byla jedna z posledních kapek (ne, neudělala to z touhy zlepšit jejich vztah)

A jaký z toho má dnes dojem? Šel by do toho znovu?

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 27.01.17 22:18

Já si myslím, že za peníze jim trochu určí co mají dělat.. Nevím, teda Výměna, ale kamarádky sestřenice byla v Prostřenu a tam jim prý trochu radili, co mají říkat, při hodnocení a nebo jim říkali, co o nich řekli druzí.. aby prostě udělali dusno

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 22:18
@terien píše:
A jaký z toho má dnes dojem? Šel by do toho znovu?

Nešel, je to jedna z věcí které lituje. Hlavně jak se to pořád opakuje, přestože je to sedm let zpět tak to má skoro rok co rok na talíři.. :zed:
Hlavně, kvůli kamerám se musí NONSTOP svítit, mimo ložnice, kameraman je ubytován v bytě (aspoň u nich byl). Takže 5 tisíc z peněz šlo jenom do účtu za elektřinu… Jestliže je tam skrytá kamera, rodina o ní neví a nemůže odmítnout dané záběry zveřejnit.

A jo, jestliže se na druhé straně něco dozví, honem to poví i na straně první a čekají co se semele ;)

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 27.01.17 22:18
@Anonymní píše:
Můj aktuální manžel tam byl s bývalou ženou. :mrgreen: Sranda, to zákulisí je dost zajímavé. Ale je přihlásila žena, nedlouho poté následoval rozvod protože to byla jedna z posledních kapek (ne, neudělala to z touhy zlepšit jejich vztah)

Uka, kterej díl to byl, prosím, prosím :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 22:19
@Amys píše:
Uka, kterej díl to byl, prosím, prosím :mrgreen:

Nikdy :mrgreen:

Amys
Generální žvanilka 20729 příspěvků 27.01.17 22:20
@Anonymní píše:
Nikdy :mrgreen:

Však jsi tu anonymní, nedělej Zagorku :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >