Výměna skel do brýlí

Anonymní
23.1.21 11:49

Výměna skel do brýlí

Ahoj!!! Potrebuju pomoc, je mozny pridani vetsich dioptrickych skel do bryli? Nechci platit za nove bryle, kdyz tyhle mam necele 2 roky a potrebuju vetsi dioptrie, je to mozny? Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26354
23.1.21 11:53

Ano, je to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
23.1.21 11:54

Pokud to nejsou brýle ze supermarketu, tak většinou jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 11:56

Ne nejsou nebojte :D dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit
248
23.1.21 11:59

Jo jde to my teď měnili po půl roce. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24786
23.1.21 12:21

Úplně v pohodě. Dojdi do optiky a oni tě přeměří a skla vymění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.1.21 12:38

Jo, jde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 12:39

Já to mám kvůli řidičáku, jsem objednaný na oční kde mi mají udělat celé vyšetření, stačí pak jen s brýlemi zajít do Optiky a nechat přeměřit a vyměnit, nebo budu muset kvůli tomu mít jiný brýle?

• Citovat
  • Nahlásit
13386
23.1.21 12:54
@Anonymní píše:
Já to mám kvůli řidičáku, jsem objednaný na oční kde mi mají udělat celé vyšetření, stačí pak jen s brýlemi zajít do Optiky a nechat přeměřit a vyměnit, nebo budu muset kvůli tomu mít jiný brýle?

Uz ti tady holky psaly, ze ti v optice jen vymeni skla. Nikdo te nebude nutit si koupit cele nove bryle.
A doporucuji mensi optiku, ne zadny retezec. Cenovy rozdil je velky :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 13:08

Bohužel, moc si vybírat skrz dostupných optik nemůžu, zkusím se zeptat na cenu u obou, kde bude přijatelnější tak tu vezmu, nechci vyhazovat další 4 tisíce nejmíň jen za brýle kvůli řidičáku :D díky všem za odpověď, mějte se. :)

• Citovat
  • Nahlásit
24786
24.1.21 15:43
@Anonymní píše:
Bohužel, moc si vybírat skrz dostupných optik nemůžu, zkusím se zeptat na cenu u obou, kde bude přijatelnější tak tu vezmu, nechci vyhazovat další 4 tisíce nejmíň jen za brýle kvůli řidičáku :D díky všem za odpověď, mějte se. :)

Kolikátky máš dioptrie a jaká potřebuješ skla? Chlap si teď nechal měnit plastová skla :-) (zní to blbě) jen s antireflexní úpravou a i se zabroušením dal 750Kč. Nemusel teda mít ztenčení a nejsou ani nijak extra odolná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
24.1.21 18:49
@Aspera píše:
Kolikátky máš dioptrie a jaká potřebuješ skla? Chlap si teď nechal měnit plastová skla :-) (zní to blbě) jen s antireflexní úpravou a i se zabroušením dal 750Kč. Nemusel teda mít ztenčení a nejsou ani nijak extra odolná.

To fakt? Mě vždycky skla stojí mnohem víc než obroučky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 19:55
@Aspera píše:

3 - 4 zpátky jsem si na základce vymyslel že nevidím moc, tak jsem šel na oční a musel jsem mít brýle, které jsem nenosil do teď :D šel jsem teda teď kvůli řidičáku na tu prohlídku a bohužel nevidím ani s těma půlkama co jsem měl doteď, prý se mi to má zvětšit o půlku, takže bych měl mít 1, v té době jsem za ty brýle nechával kolem 4 tisíc, tak se mi nechce platit za nové, jestli je levnější možnost vyměnit skla :D byl jsem se teda v pátek objednat na oční a mají mi dělat kontrolu, takže prý to vychází přes 1 hodinu, doufám že teda mi doktorka nelhala a nebudu muset mít větší dioptrie než 1, protože už teď s tím vypadám jak šašek :D

• Citovat
  • Nahlásit
24786
24.1.21 20:21

@vokishka v nových brýlích to bude mít taky tak. Ale do těchto mu stačily ty obyč. plastové, tak to bylo levné. Když tam začala podavačka házet cenami skel, musí být ztenčené a lepší jsou s touhle úpravou, nepoškrábou se atd. tak už jsme taky jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24786
24.1.21 20:23
@Anonymní píše:
3 - 4 zpátky jsem si na základce vymyslel že nevidím moc, tak jsem šel na oční a musel jsem mít brýle, které jsem nenosil do teď :D šel jsem teda teď kvůli řidičáku na tu prohlídku a bohužel nevidím ani s těma půlkama co jsem měl doteď, prý se mi to má zvětšit o půlku, takže bych měl mít 1, v té době jsem za ty brýle nechával kolem 4 tisíc, tak se mi nechce platit za nové, jestli je levnější možnost vyměnit skla :D byl jsem se teda v pátek objednat na oční a mají mi dělat kontrolu, takže prý to vychází přes 1 hodinu, doufám že teda mi doktorka nelhala a nebudu muset mít větší dioptrie než 1, protože už teď s tím vypadám jak šašek :D

Tak v tomto případě to určitě půjde jen vyměnit skla a když je to jen do auta tak stačí jen, aby to mělo antireflex a bude to v pohodě. Já mám 1/4 a na to ještě brýle mít nemusím, tak jsem ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat