Výměna smartphone za tlačítkový telefon

219
29.12.19 19:33

Výměna smartphone za tlačítkový telefon.

Ahoj, je tu někdo kdo přešel z chytrého telefonu na tlačítkový? Litovali jste nebo se vám ulevilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2133
29.12.19 19:40

Brzdí mě v tom jenom představa jakéhosi studu,,,ale nejradši bych to udělala zfleku!!!

Chtěla jsem kompromis, že si koupím dotykový telefon, ale ne chytrý,,,a to se prej už nevyrábí:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
29.12.19 19:45

Já se přiznám že to mě vůbec nebrzdí, mám teď iPhone 8 a příští týden jedu pro Nokii 150, došla mi prostě trpělivost :lol: jsem zvědavá, jak to dopadne. Už jen ten samotnej fakt, že mě zajímá jak se můj život změní když vyměnim smartphone za krabičku na volání, mi štve :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
29.12.19 19:49

Já bych to udělala z fleku, jenže třeba zrovna slušný foťák požaduji a ty už bez chytrých telefonů jaksi neseženu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
29.12.19 19:50

Ne, ale uvazuji o tom, smartphone je silene otravna vec, aspon pro me. Me se celkem libila stara blackberry, to melo tlacitka a dotyk, ale i to uz, myslim, bylo zarazeno jako smartphone. Na tech starych tlacitkach mi vadi, ze pro napsani pismene c musis zmacknout 3×, a to je zdlouhavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2314
29.12.19 20:18

Ja jsem to nedobrovolne zkusila v říjnu. Rozbil se mi telefon a doma vyhrabala stary, dotykač, ale internet nešel a aplikace žádny. Vydrzela jsem to tyden a sla si koupit novy. Podotykam, ze nepouzivam socialni site, jen whats up. Byla jsem bez nej jak bez ruky. upominky, google, foťák…Clovek si ani neuvedomuje, kolik informaci z nej těží, dokavaď o něj nepříjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
29.12.19 20:46

Mně vadí, jak dlouho trvá napsat SMS :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24396
29.12.19 21:24

Já se zatím držím své Nokie, smartphone jsem nikdy neměla…
Vlastně se ho i trochu bojím, se znám a furt bych do toho čuměla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3789
29.12.19 21:43

Muž má tlačítkový obyčejný, je spokojený. Až se mi porouchá můj dotykový, taky plánuji tlačítkový. Ale budu si muset koupit nějaký malý foťák, to mi bude chybět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11837
29.12.19 22:50

Mám pořád svůj první telefon Nokia 3310 a mám ho už 16let. Manžel se za mě začal stydět a tak mi koupil ajfouna. Zkusila jsem to, nešlo to. Mám ho na focení a internet, jinak používám svoji nokii a jsem spokojená. Podotýkám, že nejsem technický antitalent, jen mi ty chytrý telefony přijdou úplně blbý… :mrgreen:. Doporučuju pořídit pořádný retro mobil, budeš za hvězdu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
29.12.19 23:18

Já mám svůj velký foťák, mám ho stále u sebe, je to můj koníček! Díky za podporu, člověk se v tom pak necítí sám, když všichni kolem něj jsou těma telefonama tak zblblý, jak stroje. Muž mi dnes říkal, že je to děs, jak ráno jezdí vlakem do práce a že všichni jsou na tom přilepený a bez telefonu ani ránu a že je paráda, že jsem se rak rozhodla.
Třeba si za pár měsíců vzpomenu a napíšu vám, jak velikej rozdíl to v mym životě udělalo a třeba i někomu dodát odvahu. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3789
30.12.19 00:25

@Lynx.lynx napiš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu