Zjištění data přátelství na facebooku

Anonymní
25.12.19 21:07

Zjištění data přátelství na facebooku

Ahoj,
mám tu takový dotaz, kdy bych potřebovala zjistit, kdy si někdo z mých přátel přidal nového (konkrétního) přítele, profil daného člověka je s otevřenými přáteli, ale nevidím tam kdy se stali přáteli, potřebovala bych to zjistit, dá se to?
Na jiné diskuzi se toto téma řešilo, ale již nefungují typy jak na to.

Děkuji za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21949
25.12.19 21:13
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám tu takový dotaz, kdy bych potřebovala zjistit, kdy si někdo z mých přátel přidal nového (konkrétního) přítele, profil daného člověka je s otevřenými přáteli, ale nevidím tam kdy se stali přáteli, potřebovala bych to zjistit, dá se to?
Na jiné diskuzi se toto téma řešilo, ale již nefungují typy jak na to.Děkuji za pomoc
@Anonymní píše:
Ahoj,
Na jiné diskuzi se toto téma řešilo, ale již nefungují typy jak na to.Děkuji za pomoc

Zeptej se toho konkrétního člověka, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 21:19

@Russet
To je to, co nemůžu udělat. Nečekám, že to každý pochopí, ale mám k tomu své důvody.

• Nahlásit
  • Citovat
21949
25.12.19 21:21
@Anonymní píše:
@Russet
To je to, co nemůžu udělat. Nečekám, že to každý pochopí, ale mám k tomu své důvody.

Tak buď jste přátelé a můžeš se zeptat na cokoliv nebo nejste. A pak nemá cenu to pseudopřátelství udržovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
25.12.19 21:30

@Russet Tipuji, že asi nepůjde o kamarády, ale spíš o partnera a možnou milenku, což jistě taky tušíš… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
25.12.19 21:32
@jezz1e píše:
@Russet Tipuji, že asi nepůjde o kamarády, ale spíš o partnera a možnou milenku, což jistě taky tušíš… :lol:

Ano. Proto reju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.12.19 21:48

Na váš dotaz neznám odpověď, ale okomentovat musím. @Russet : nepřijde mi hezké daný dotaz některak shazovat, nevíme k čemu paní potřebuje toto znát a tak pokud vím, tak pomůžu a pokud ne, tak to přejdu a myslím si svoje. Třeba někdy dojdeme i my do situace, kdy budeme potřebovat znát odpověď na otázku podobného rázu a pak doufám, že když se na to optáte, tak vás taky někdo shodí. Hold některé záležitosti nás vedou i k takovým, pro vás, absurdním věcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
25.12.19 21:55
@kyryky píše:
Na váš dotaz neznám odpověď, ale okomentovat musím. @Russet : nepřijde mi hezké daný dotaz některak shazovat, nevíme k čemu paní potřebuje toto znát a tak pokud vím, tak pomůžu a pokud ne, tak to přejdu a myslím si svoje. Třeba někdy dojdeme i my do situace, kdy budeme potřebovat znát odpověď na otázku podobného rázu a pak doufám, že když se na to optáte, tak vás taky někdo shodí. Hold některé záležitosti nás vedou i k takovým, pro vás, absurdním věcem.

Jako fakt je důležité vědět, kdo s kým jak dlouho kámoší na Fejsu? 8o Tak to zavidím takové starosti. Holt se píše s t! Hold vzdávám normální komunikaci tváří v tvář.

Příspěvek upraven 25.12.19 v 21:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.12.19 21:56

@Russet a jestli vám to přijde směšné, tak je s váma něco v nepořádku. Když ryjete do zjevně zoufalého člověka, který prosí o pomoc.
Jako by se vám překlep nikdy nestal, nikdo není dokonalý a vy jste pro to tím nejlepším příkladem

Příspěvek upraven 25.12.19 v 21:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
25.12.19 21:57
@kyryky píše:
@Russet a jestli vám to přijde směšné, tak je s váma něco v nepořádku. Když ryjete do zjevně zoufalého člověka, který prosí o pomoc

Zoufalého? Proto píše na epipi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.12.19 22:03

@Russet a proč ne, hledat odpověď mezi ženskýma je kolikrát nejlepší. Ta možnost tu je, tak to prostě zkusila…fakt miluju tyhle chytrý řeči. Asi máte smutný život, když máte potřebu shazovat jiné a dělá vám to dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
25.12.19 22:05
@kyryky píše:
@Russet a proč ne, hledat odpověď mezi ženskýma je kolikrát nejlepší. Ta možnost tu je, tak to prostě zkusila…fakt miluju tyhle chytrý řeči. Asi máte smutný život, když máte potřebu shazovat jiné a dělá vám to dobře.

Nežiji Fejbůkem. To je celé. Možná smutný život pro ty, co jsou tam jak doma. Ale mně to tak vyhovuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.12.19 22:11

@Russet však paní netvrdí, že tím žije. Já taky nemám potřebu tam být non-stop. Ale nemám ráda, když se někdo chová jako vy. Pro mě toto vyjadřování není slušné chování. A jak jsem řekla, můžete si myslet cokoliv chcete o tom, ale prostě to přejděte a není potřeba se takto chovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21949
25.12.19 22:13
@kyryky píše:
@Russet však paní netvrdí, že tím žije. Já taky nemám potřebu tam být non-stop. Ale nemám ráda, když se někdo chová jako vy. Pro mě toto vyjadřování není slušné chování. A jak jsem řekla, můžete si myslet cokoliv chcete o tom, ale prostě to přejděte a není potřeba se takto chovat

Vždyť ty se nemusíš taky ke mně vyjadřovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34377
25.12.19 22:21
@kyryky píše:
@Russet a proč ne, hledat odpověď mezi ženskýma je kolikrát nejlepší. Ta možnost tu je, tak to prostě zkusila…fakt miluju tyhle chytrý řeči. Asi máte smutný život, když máte potřebu shazovat jiné a dělá vám to dobře.

Chichi, a pravděpodobně nemá vůbec žádný osobní život, když má tolik příspěvků v diskusích, viď? ;)
Je strašně vtipné, jak na komunitní web vždycky vleze nějaký nováček, o kterém v životě nikdo neslyšel, a jme se vychovávat starousedlíky.
@Russet propláče zbytek večera, měj trochu srdce. :nevim: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama