Získání fotek a čísel z rozbitého iphonu

65
23.12.19 17:45

Fotky a čísla z iphonu

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda se dají nějak získat čísla a fotky z iPhone SE? Mobil je úplně v háji :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4379
23.12.19 17:47

Jestli jsi nezálohovala (velká chyba), tak leda v prodejně, jestli by s tím něco zvládli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
23.12.19 17:54
@Čičorečka píše:
Jestli jsi nezálohovala (velká chyba), tak leda v prodejně, jestli by s tím něco zvládli.

No bohužel, vždycky jsem říkala jak je to zbytečný 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
23.12.19 18:50

To máš synchronizovaný se svým cloudem, ne? Teda já to tak mám a normálně se mi na každém novém apple produktu, kde se přihlásím, zase ukáže vše :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
24.12.19 12:48
@yocheved píše:
To máš synchronizovaný se svým cloudem, ne? Teda já to tak mám a normálně se mi na každém novém apple produktu, kde se přihlásím, zase ukáže vše :nevim:

Nemám už mobil od Apple, navic jsem si nikdy nic s cloudem nesynchronizovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
24.12.19 14:00

Záleží na tom, co mu je. Jestli má jen poškozený displej, půjdou kontakty stáhnout firemním programem v servisu. Fotky bys měla mít na kartě, která půjde jinde přečíst. Pozdě bycha honit. Záloha všeho je základ. Není potřeba svěřovat svá data Velkému bratrovi. Stačí nějaký jednoduchý bezplatný program, např. MyPhoneExplorer a kontakty se dají snadno odkudkoli kamkoli přenést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
24.12.19 14:07
@JTom píše:
Záleží na tom, co mu je. Jestli má jen poškozený displej, půjdou kontakty stáhnout firemním programem v servisu. Fotky bys měla mít na kartě, která půjde jinde přečíst. Pozdě bycha honit. Záloha všeho je základ. Není potřeba svěřovat svá data Velkému bratrovi. Stačí nějaký jednoduchý bezplatný program, např. MyPhoneExplorer a kontakty se dají snadno odkudkoli kamkoli přenést.

Displej je v háji a nejde zapnout, takže i kdybych si mobil propojila s noťasem na iTunes, tak na mobilu nepotvrdim, že chci sdílet fotky s pc :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
24.12.19 14:20

Jestli se ani nezapne, tak se z vnitřní paměti nic nepřečte. Zachránit můžeš jen to, co je na kartě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat