Messenger, WhatsApp

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12172
25.12.19 15:57

Messenger, WhatsApp

Používáte Messenger a WhatsApp? Jaký je v tom rozdíl? Pokud jsou dva telefony, jde mít na obou Messenger na stejné jméno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1555
25.12.19 16:14

Podle me bere Messenger kontakty jen z Facebooku, tudiz je potreba mit FB profil. Whatsapp staci mit nainstalovany a sparuje se podle telefonnich cisel z kontaktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60404
25.12.19 16:23

@dana.dv není potřeba fb…jde mít jen messenger stažený…
A ano…můžeš mít na 2 telefonech messenger…se prihlasujes přes svoje osobní heslo a jméno @Sára 1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
25.12.19 17:14

Mám oba - a používám oba, protože spousta lidí, co nemá FB a tím pádem ani nemají Messenger (můžeš ho mít, ale lidi kolem mě bez FB si nestahují Messenger), mi píšou právě na to druhé. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
25.12.19 18:01

Messenger jde i když nemáš fb, registruje se na tel. Číslo.
Jediná nevýhoda u whatsupu je, že nepipne hned mobil, když ti někdo napíše. Je to jakoby v režimu spánku a naskočí to až, když na tel koukáš. Někdy to dělá.
U messengeru mi to chodi hned.
Mám oba z důvodu, že někteří Maj messenger někteří whatsup ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
25.12.19 18:09
@sepru píše:
Messenger jde i když nemáš fb, registruje se na tel. Číslo.
Jediná nevýhoda u whatsupu je, že nepipne hned mobil, když ti někdo napíše. Je to jakoby v režimu spánku a naskočí to až, když na tel koukáš. Někdy to dělá.
U messengeru mi to chodi hned.
Mám oba z důvodu, že někteří Maj messenger někteří whatsup ;)

Ne ne, pípne to i když je tel. v režimu spánku. Ale teda je pravda, že u starého tel.mi to taky často blblo a pipla mi zpráva až když jsem na tel koukla, a musela jsem vždy restartovat tel. a nebo odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci. U nového telefonu se mi to ještě nestalo a nikomu z rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14846
25.12.19 20:56

Mám oba, používám oba. Rozdíl je akorát ten, že většinou píšu přes Messenger, protože ač pár lidí Whatsapp má, píšou mi spíše přes Messenger. Ale mám např. zkušenost, že fotky je lepší posílat přes Whatsapp, jsou trochu kvalitnější. Jako být jen to na mě, tak mám jen ten Whatsapp, ale spousta lidí ho nemá, takže mám messenger taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
20.1.20 11:44

WhatsApp, Messenger

Dobrý den. chci se zeptat jak sou na Messengeru gify, tak jestli ten gif z Messengeru jde přeposlat na WhatsApp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
22.3.20 15:17

Také by mě zajímalo, jak jde poslat video z messengeru na whatsapp. Obrázek jde uložit do fotek a pak poslat na whatsapp, ale video ne. 😐 Nevíte někdo, zda to jde a jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14875
22.3.20 15:25

@impossible Ulož si video do fotek, otevři whatsapp a postupuj stejně jako u fotky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
22.3.20 17:42

@arinecka Jenže mi to možnost uložit nenabízí. Jen kopírovat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14875
22.3.20 19:07

@impossible Nevím jaký máš tel, ale třeba to bude podobné, na iphone podržím prst na videu, dole mi vyskočí nabídka, odpovědět, přeposlat, další, tak tuknu na další a ukáže se mi nabídka na uložení, kliknu a uloží se mi to do fotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
23.3.20 00:42

@arinecka Také mám iphone. Dala jsem uložit, ale neuložilo. 😐

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14875
23.3.20 10:21

@impossible Takto je divný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.20 17:42

Starý kontakt přes whatsApp

Prosím poraďte mi, smazala jsem si omylem jeden kontakt, ale psali jsme si přes WhatsApp, bohužel jsem smazala všechny konverzace, dá se někde najít výpis čísel na který jsem psala když mám nový telefon?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat