Vymodlené dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 23:40
Vymodlené dítě

Mam dlouhokety vztah. Moc hezky. Už od našeho útlého začátku byla tchýně vždy v naší těsně blizkosti. Do dnes se snaží být v hlavní roli. Nikdy si neodpustí poznámku, ze nemáme dítě. Vždy mě nějakou takovou poznámkou srazí a já do těhotenství nemám vůbec chuť. Náš potomek bude nejspíš vymodlený tchýni víc jak mnou.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 23:44

Bud rada, moje tchyne by zas byla radeji kdybych tehu nebyla… :( :,( ma poznamky stylu ze sem zenska, ze sem si to mela zaridit, ze ted neni vhodna doba atd atd..

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 16.01.19 23:45

pardon :P

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 16.01.19 23:46
@Anonymní píše:
Mam dlouhokety vztah. Moc hezky. Už od našeho útlého začátku byla tchýně vždy v naší těsně blizkosti. Do dnes se snaží být v hlavní roli. Nikdy si neodpustí poznámku, ze nemáme dítě. Vždy mě nějakou takovou poznámkou srazí a já do těhotenství nemám vůbec chuť. Náš potomek bude nejspíš vymodlený tchýni víc jak mnou.

kolik vám je, že do vás ryje? proč si rto necháte líbit?

MelissaMuray
Stálice 76 příspěvků 16.01.19 23:56
@Anonymní píše:
Mam dlouhokety vztah. Moc hezky. Už od našeho útlého začátku byla tchýně vždy v naší těsně blizkosti. Do dnes se snaží být v hlavní roli. Nikdy si neodpustí poznámku, ze nemáme dítě. Vždy mě nějakou takovou poznámkou srazí a já do těhotenství nemám vůbec chuť. Náš potomek bude nejspíš vymodlený tchýni víc jak mnou.

a co na to pritel? ten chce dite?
ja bych teda osobne do ditete nesla dokud bych sama nechtela :think: a me osobne by tyhle keci teda tak srali ze bych na truc dite nechtela nikdy :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 23:58

Dost často jsme byli s manželem terčem poznámek „že jsme divný, že pořád nemáme děti“ a že se nikdy nedočká a blablabla. Já měla nějaké zdravotní problémy, o kterých věděla a stejně (ne teda gynekologické) . Pak se samozřejmě stalo, že jsem i po delší době otěhotněla a potratila, což ona nevěděla, ale tyhle kecy jela dál. „Bylo to fakt příjemný“. Chci tím říct, že některý lidi jsou totálně netaktní a nic s tím asi člověk neudělá. Nám nepomohlo ani si s ní promluvit. Pomohlo jen zaplaťpánbůh rychle otěhotnět znova. Ale my jsme teda chtěli kvůli sobě a ne kvůli ní. Pevné nervy. No asi jsem ti moc nepomohla :hug:

Russet
Extra třída :D 14022 příspěvků 17.01.19 00:01
@Anonymní píše:

Než jsem otěhotněla, ryl do mě každý. Jasný, když máš dítě v 35. Nesmíš si to tak brát. Pak do tebe zas budou rýt kvůli tomu, že kojíš, že nekojíš, že nevaříš bio, že vaříš bio, že má pleny, že ještě nechodí, nemluví, samo se nenají…Normálka…

Atisia
Stálice 77 příspěvků 17.01.19 00:26

Samozřejmě rodinu chceme. Jen si nejsem jista jestli je to z partnerovi hlavy nebo na něj matka tlačí když jsou sami. Většinou je důvodem věk (27,33).

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 17.01.19 00:27

Hele to si asi nevybereš, reakce mojí tchýně na moje těhotenství byla dost ošklivá, já teda ani nadšení nečekala, tak se to dozvěděla jako jedna z posledních až ve 14. týdnu, ale stejně jsem to obrečela. Celé těhotenství má nevhodné poznámky o tom, že se rozejdeme a na můj váhový přírustek a tak celkově to s ní stojí za to :? ale tak jednou je to budoucí babička mého dítěte, jinou nemáme, tak se s ní hádat nebudu :roll:

Russet
Extra třída :D 14022 příspěvků 17.01.19 00:27
@Atisia píše:
Samozřejmě rodinu chceme. Jen si nejsem jista jestli je to z partnerovi hlavy nebo na něj matka tlačí když jsou sami. Většinou je důvodem věk (27,33).

Jestli je chlap normální, máti mu dítě svými řečmi nevnutí. Dojde k tomu sám.

Atisia
Stálice 77 příspěvků 17.01.19 00:33

Více méně máti spoléhá, že z plánované dovči přiletíme tři ( ano byl to původní záměr). Každá byt nepatrna poznámka mě prostě nutí udělat krok zpátky. Dokonce měřila kam se vejde postylka.

Russet
Extra třída :D 14022 příspěvků 17.01.19 00:45
@Atisia píše:
Více méně máti spoléhá, že z plánované dovči přiletíme tři ( ano byl to původní záměr). Každá byt nepatrna poznámka mě prostě nutí udělat krok zpátky. Dokonce měřila kam se vejde postylka.

A ty nechceš dítě nebo aby „nevyhrála“ tchýně. Štvaly by mě ty její starosti, ale kdybych chtěla chovat po dovče opravdu nějaké mládě, tak bych to házela za hlavu. Na jednu stranu je přirozené, že se těší, ale nic se nemá přehánět. Co si jí postesknout, že to asi tak rychle nepůjde. Třeba jí bude trapně a zmlkne.

Atisia
Stálice 77 příspěvků 17.01.19 00:51

To si nemyslím. Ona ma prostě v povaze mít všechno okamžitě a včera už bylo pozdě. Pokud něco chce tak to proste musí mít a je ji jedno jak nebo jak to bude vypadat. Proste to chce. Tohle nemá tak úplně ve svých rukách a je z toho nervózní.

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 17.01.19 06:45
@Atisia píše:
To si nemyslím. Ona ma prostě v povaze mít všechno okamžitě a včera už bylo pozdě. Pokud něco chce tak to proste musí mít a je ji jedno jak nebo jak to bude vypadat. Proste to chce. Tohle nemá tak úplně ve svých rukách a je z toho nervózní.

A ja bych ji rekla, ze se usilovne snazite, ale tim jak o tom furt mluvi, tak jses z toho ve stresu a proto se zrejme nedari.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7748 příspěvků 17.01.19 07:06

Moje současná tchýně taky hrozně chtěla vnoučata, nejdriv se upnula na mého syna z předchozího vztahu, hned aby ji říkal babi, a rozmazluje ho, nakupuje mu hromady věcí, nevadí mi to, syn má o jednu babičku navíc. Teď konečně snad zdárně čekáme miminko co už bude mít jako vlastní vnouče, tak snad ani nemusím popisovat to nadšení, to jsou pořád telefonáty co ještě potřebujem do výbavy (přitom já ještě nic shánět nezačla protože se mi to zdá brzo), dokonce začla zase po letech chodit do kostela a za miminko se modlit (hezké gesto, ale já na tohle moc nevěřím) :D jediné štěstí že bydlí hodně daleko, aby mi nestihla obě děti příšerně rozmazlit :D
Zakladatelko vy si pořiďte děti až se na to budete cítit, ne protože to někdo jiný chce, nějaké řeči tchýně bych pouštěla jedním uchem dovnitř a druhým ven…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >