Vypadávání vlasů u chlapů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 09:54
Vypadávání vlasů u chlapů

Ahoj,

je mi 33 a poslední 3 roky plešatím na zátylku. Otec, děda i strýc jsou plešatí.
Chci to nějak zastavit, nepokračuje to nějak extra rychle, ale za 3 roky už mám na hlavě „cédéčko“ a kouty se taky zvětšují. Vypadá to příšerně. Nechci to zastavit kvůli ženským, ale kvůli sobě, fakt se mi to nelíbí. Po stranách mám vlasů dost, tam to nepadá.

Nemáte nějaký tipy co pomohlo vašim partnerům? Zkusím (kromě plastiky) cokoliv.
Kdyby šlo o kouty je to v pohodě ale zezadu je to fakt hnus. Nechci skončit jen s pruhem okolo uší.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 16.07.18 10:00

Genetiku nezastavíš.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 16.07.18 10:02

Napada mě transplantace vlasů.Nic jinýho ti vlasy nevrátí..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:06

vím že nevrátí, ale chci to zastavit, at to už nepokračuje, nebo aspon pomaleji. když mi za 3 roky vypadalo téměř celý kolečko zezadu, tak se můžu těšit že za 2 roky budu bez vlasů co?

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 16.07.18 10:07

Manžel si koupil nějaké tabletky z bylinek na pokles testosteronu kvůli únavě a řekl, že mu po nich už nepadají tak moc vlasy. Jmenují se Tribulus. Ale myslím si, že s přibývajícím věkem stejně vypadají, zvlášť když to máte v genech.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 16.07.18 10:09
@Anonymní píše:
vím že nevrátí, ale chci to zastavit, at to už nepokračuje, nebo aspon pomaleji. když mi za 3 roky vypadalo téměř celý kolečko zezadu, tak se můžu těšit že za 2 roky budu bez vlasů co?

No a co se ostrihat úplně strojkem? :kytka:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 16.07.18 10:13
@Dojcanis píše:
No a co se ostrihat úplně strojkem? :kytka:

Souhlas. Sice to asi není to, co chtěl zakladatel číst, ale vzhledem k tomu, že kromě „nastřelení“ vlasů mu asi nic nepomůže, je tohle ideální řešení. Než chodit jen s pár chlupy a nejlépe ještě s přehazovačkou :mrgreen: . Spoustě chlapů to navíc dost sluší ;) .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:14

fakt to nejde, nemám ani hezký tvar hlavy. Vlasy mi berou veškerou „přitažlivost“.
Chápu kdyby to začalo ve 45 letech, ale ne ve 30, to je strašně brzy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:15

strojek sluší chlapům co nemají „šišatou“ hlavu, já mám i s vlasama vysoký čelo, bez vlasů jsem jak debil.

Prášky jsem zkusil, šampony taky a nic.

alisekR
Kelišová 5181 příspěvků 16.07.18 10:17

Smiř se s tím. Mému je 38 a vlasy mu couvaji od 29 let. Teď se přidalo i kolečko. Přitom má vlasy jinde neskutečně husté. Fakt vlas na vlasu. Nedá se nic dělat.

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 16.07.18 10:18
@Anonymní píše:
fakt to nejde, nemám ani hezký tvar hlavy. Vlasy mi berou veškerou „přitažlivost“.
Chápu kdyby to začalo ve 45 letech, ale ne ve 30, to je strašně brzy.

Hele, britský princové taky plešatí a nic s tím nenadělají. A taky nejsou kdovíjak starý.

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 16.07.18 10:24

@pikola Tak se koukni na Trumpa, jaké si pořídil háro :lol: :lol:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 16.07.18 10:25
@Bandii píše:
Souhlas. Sice to asi není to, co chtěl zakladatel číst, ale vzhledem k tomu, že kromě „nastřelení“ vlasů mu asi nic nepomůže, je tohle ideální řešení. Než chodit jen s pár chlupy a nejlépe ještě s přehazovačkou :mrgreen: . Spoustě chlapů to navíc dost sluší ;) .

Třeba tomu mému :kytka: :lol: Každopádně jemu je 28.Vlasy jako když si neostriha tak mu nechybí nikde,ale za to teda dost šedivý už:lol: ale to prej neni genetický.To prej ze mě :roll: :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:31

já bych radši nějaký typ jak to zastavit, než jak se s tím smířit :)

ono kouty jsou v pohodě, ale pleš zezadu nikdo nechce.

pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 16.07.18 10:35
@Anonymní píše:
já bych radši nějaký typ jak to zastavit, než jak se s tím smířit :)ono kouty jsou v pohodě, ale pleš zezadu nikdo nechce.

Kdyby to šlo, myslíš že by byl Trumph a Wiliam plešatý dobrovolně?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >