Reklama

Vypadávání vlasů u chlapů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 09:54
Vypadávání vlasů u chlapů

Ahoj,

je mi 33 a poslední 3 roky plešatím na zátylku. Otec, děda i strýc jsou plešatí.
Chci to nějak zastavit, nepokračuje to nějak extra rychle, ale za 3 roky už mám na hlavě „cédéčko“ a kouty se taky zvětšují. Vypadá to příšerně. Nechci to zastavit kvůli ženským, ale kvůli sobě, fakt se mi to nelíbí. Po stranách mám vlasů dost, tam to nepadá.

Nemáte nějaký tipy co pomohlo vašim partnerům? Zkusím (kromě plastiky) cokoliv.
Kdyby šlo o kouty je to v pohodě ale zezadu je to fakt hnus. Nechci skončit jen s pruhem okolo uší.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 16.07.18 10:00

Genetiku nezastavíš.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 16.07.18 10:02

Napada mě transplantace vlasů.Nic jinýho ti vlasy nevrátí..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:06

vím že nevrátí, ale chci to zastavit, at to už nepokračuje, nebo aspon pomaleji. když mi za 3 roky vypadalo téměř celý kolečko zezadu, tak se můžu těšit že za 2 roky budu bez vlasů co?

Manhattan
Závislačka 3690 příspěvků 16.07.18 10:07

Manžel si koupil nějaké tabletky z bylinek na pokles testosteronu kvůli únavě a řekl, že mu po nich už nepadají tak moc vlasy. Jmenují se Tribulus. Ale myslím si, že s přibývajícím věkem stejně vypadají, zvlášť když to máte v genech.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 16.07.18 10:09
@Anonymní píše:
vím že nevrátí, ale chci to zastavit, at to už nepokračuje, nebo aspon pomaleji. když mi za 3 roky vypadalo téměř celý kolečko zezadu, tak se můžu těšit že za 2 roky budu bez vlasů co?

No a co se ostrihat úplně strojkem? :kytka:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 16.07.18 10:13
@Dojcanis píše:
No a co se ostrihat úplně strojkem? :kytka:

Souhlas. Sice to asi není to, co chtěl zakladatel číst, ale vzhledem k tomu, že kromě „nastřelení“ vlasů mu asi nic nepomůže, je tohle ideální řešení. Než chodit jen s pár chlupy a nejlépe ještě s přehazovačkou :mrgreen: . Spoustě chlapů to navíc dost sluší ;) .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:14

fakt to nejde, nemám ani hezký tvar hlavy. Vlasy mi berou veškerou „přitažlivost“.
Chápu kdyby to začalo ve 45 letech, ale ne ve 30, to je strašně brzy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:15

strojek sluší chlapům co nemají „šišatou“ hlavu, já mám i s vlasama vysoký čelo, bez vlasů jsem jak debil.

Prášky jsem zkusil, šampony taky a nic.

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 16.07.18 10:17

Smiř se s tím. Mému je 38 a vlasy mu couvaji od 29 let. Teď se přidalo i kolečko. Přitom má vlasy jinde neskutečně husté. Fakt vlas na vlasu. Nedá se nic dělat.

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 16.07.18 10:18
@Anonymní píše:
fakt to nejde, nemám ani hezký tvar hlavy. Vlasy mi berou veškerou „přitažlivost“.
Chápu kdyby to začalo ve 45 letech, ale ne ve 30, to je strašně brzy.

Hele, britský princové taky plešatí a nic s tím nenadělají. A taky nejsou kdovíjak starý.

Manhattan
Závislačka 3690 příspěvků 16.07.18 10:24

@pikola Tak se koukni na Trumpa, jaké si pořídil háro :lol: :lol:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 16.07.18 10:25
@Bandii píše:
Souhlas. Sice to asi není to, co chtěl zakladatel číst, ale vzhledem k tomu, že kromě „nastřelení“ vlasů mu asi nic nepomůže, je tohle ideální řešení. Než chodit jen s pár chlupy a nejlépe ještě s přehazovačkou :mrgreen: . Spoustě chlapů to navíc dost sluší ;) .

Třeba tomu mému :kytka: :lol: Každopádně jemu je 28.Vlasy jako když si neostriha tak mu nechybí nikde,ale za to teda dost šedivý už:lol: ale to prej neni genetický.To prej ze mě :roll: :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:31

já bych radši nějaký typ jak to zastavit, než jak se s tím smířit :)

ono kouty jsou v pohodě, ale pleš zezadu nikdo nechce.

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 16.07.18 10:35
@Anonymní píše:
já bych radši nějaký typ jak to zastavit, než jak se s tím smířit :)ono kouty jsou v pohodě, ale pleš zezadu nikdo nechce.

Kdyby to šlo, myslíš že by byl Trumph a Wiliam plešatý dobrovolně?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama