Diskotéky - spíše moje podvědomí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 11.07.18 22:23
Diskotéky spíše moje podvědomí

Ahoj, je mi 16 a mám problém. Dneska to kluci nebudou, ale místo toho společnost. Od mala jsem jezdívala na tábory a na jedno denní přespávačky na našem místním centru dětí a mládeže. Je to už takové 4 roky co jsem nechodila na diskotéky vůbec. Dřív jsem na ně chodila, ale od 7 co jsem chodila na to centrum a vzhledem k tomu, že byla normální diskotéka a pak ploužáci a když pro mě nikdo nechodil, tak jsem to vzdala už rovnou a nechodím na diskotéky už vůbec. Vzdy si radši zajdu otráveně na pokoj a sedím tu 2 až kolikrát 4 hodiny, protože jsou diskotéky. Zrovna teď mi pod námi hrajou na diskotéce. Kamarádky mám o to nejde, ale od té doby co se mi to zhnusilo, tak už vůbec mě na diskotéky nikdo nedostane a i celkem mě to mrzí, protože toto je můj předposlední tábor v životě ????. Dá se to nějak vyléčit, nebo aspoň přesvědčit svědomí? Vím, že se to věkem vyléčí a nebo stačí chtít ale i tam :D :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kacakaca
Závislačka 2586 příspěvků 11.07.18 22:31

Nejspis by ti lip poradily stejne stare zeny, na nejakem jinem foru. My dospele bychom to resily jinak nez ty a tve vrstevnice.

Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 11.07.18 22:58

Bez na diskoteku, sedet můžeš tam, tak proč sedet na pokoji. Tak budeš jen zaskatulkovaná jako ta “divná”, co nechodí na diskotéky, a přitom by Tě třeba k tanci někdo rad vytáhl, do hlavy nikomu nevidíš.

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 11.07.18 23:02

@Martina Milková Proc si nepromluvis s mamkou?? Az se vratis? Vypada to, ze mas kvůli tomu nejaky problem sama se sebou. Az ho vyresis, tak se vyresi i tvůj problem s diskotekami.
Neznamena, ze kdyz pro tebe nikdo nechodil, ze jsi oskliva nebo neco podobneho…
Je ti 16, uzivej si zivot. A rekni mamce, co te trapi. A opravdu se zamysli, jestli jde o diskotéky, nebo o neco z ceho mas, dost pravdepodobne zbytecne, mindrak.
Hodne stesti a bez se bavit. :kytka:

Russet
Extra třída :D 11718 příspěvků 11.07.18 23:20

Seber se a běž. Netvař se jak kakabus a někdo pro tebe přijde. Nebo jdi pro někoho ty. Jako holka jsem diskotéky nemusela, ale na táboře jsem se přemohla.

Janli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 11.07.18 23:23

Tak diskotéka nejsou jen ploužáky. Já tam teda chodila si zatancovat, odreagovat se, ploužáky mě spíš otravovaly, protože měl vždycky nějakej týpek pocit, že mě může ošmatávat. Užívej života, bav se a neřeš starý křivdy. Netrap se tím, co bylo. Proč si kvůli tomu chceš kazit mládí? To, co prošvihneš teď už nikdy nedoženeš.

smajlik345
Kecalka 471 příspěvků 11.07.18 23:25

Když se ty nechce tak nechoď když jo tak běž. Já na diskotékách byla jen 2 -3 krát nikdy mě to nebavilo a že bych sem si kazila mladí že jsem na diskotéky nechodila nebo by mi něco uteklo vůbec hold ne každý na to je

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 11.07.18 23:29

@smajlik345 Me taky ne. Nikdy jsem nikoho neslysela a strasne me to stvalo :mrgreen: :mrgreen: :P . Jooo, do hospody, to jsem v 16ti chodila. To jooo… a kdyz na nenalili, tak v sadu vino s colou s kamaradkou. Vino i cola byli nekvalitní, aby zbylo na ciga :mrgreen: . Dneska jsem abstinent. Asi, ze jsem pila ty brecky z plastový lahve :mrgreen: :mrgreen:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 11.07.18 23:30

Víš co ony ty táborové diskotéky jsou takové nijaké :nevim: navíc pokud máte skupinu dětí s větším věkovým rozdílem tak se nedivím že se ti nechce trdlovat s mladšími dětmi. Pokud jste stejně stáří tak bych šla, lepší sedět tam a třeba pro tebe někdo dojde pro tanec, nebo si popovídáš s kamarádkou, proč sedět sama v pokoji :nevim: klasický diskotéky jsou jiný a lepší řekla bych :lol:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 11.07.18 23:37

Už na to kašli. Běž spát. Tvoji rodiče by nebyli rádi, kdybys jim náhlasila, že jsi těhotná.....Ta diskotéka je sice na táboře, ale.......Víme svoje. Nebyla by si první, ani poslední. Počkej si až Ti bude 18. To už budeš dospělá a rozumná. Dobrou noc!

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 12.07.18 06:44
@Božislava píše:
Už na to kašli. Běž spát. Tvoji rodiče by nebyli rádi, kdybys jim náhlasila, že jsi těhotná.....Ta diskotéka je sice na táboře, ale.......Víme svoje. Nebyla by si první, ani poslední. Počkej si až Ti bude 18. To už budeš dospělá a rozumná. Dobrou noc!

Asi jsi to špatně pochopila. Neptala se tady, jestli si to má bez ochrany rozdat s táborovým vedoucím a všemi instruktory k tomu, ale jestli si má jít sednout na diskotéku, nebo se na to vyprdnout a sedět na pokoji. Ale proč z ní preventivně neudělat nezodpovědnou rozhoďnožku, že jo.

A jakože myslíš, že s příchodem osmnáctin budou puboši, co doteď lítali po diskotékách, najednou dospělí a rozumní, jo? :mrgreen: Příjemná představa, ale obávám se, že takhle to úplně nefunguje.

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 12.07.18 07:08

Nevaž se, odvaž se a uvolni se. diskotéka není o ploužácích a jestli pro tebe někdo jde či nikoliv. Prostě se uvolni, zatanči si, zablbni a bav se co to dá. Nepotřebuješ k tomu nikoho, jen sama sebe a boty ze kterých nebolí nohy. Já chodím na párty taky občas úplně sama a nelovím chlapy, prostě se vytančím, uvolním stress a je mi fajn.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 12.07.18 07:10

Nechceš, nechoď. Já diskotéky taky nemám ráda. (A mezi námi, ještě trapnější než táborové diskotéky, jsou firemní večírky, kde se často také „tancuje“, jenže většina lidí už je na káry) Jo a žiju, mám kamarády, hodného může, slušnou práci a zdravé děti, dřív jsem i dost cestovala… prostě i bez křepčení se dá žít a rozhodně to není „živoření“ :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 10489 příspěvků 12.07.18 07:46

@Božislava ty jsi zase mimo

@Martina Milková já si místo diskoték četla. Byla jsem pak sice ta divná, ale bylo mi to fuk :)) proste dělej, co te baví. A nenech si kazit náladu

Božislava
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 12.07.18 10:29
@Tichošlápek píše:
@Božislava ty jsi zase mimo@Martina Milková já si místo diskoték četla. Byla jsem pak sice ta divná, ale bylo mi to fuk :)) proste dělej, co te baví. A nenech si kazit náladu

tak nebuď zas tak naivní tichošlápku…Ty jsi na diskotéky nechodila, tak nevíš co se děje na zachodcích ......Alkohol, drogy sex na pořádí nezaleží.....Ale ty jsi holt tichošlápek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >