Výplata v KFC za 40 hod

Anonymní
21.1.20 12:42

Vyplata v KFC za 40 hod

Ahoj zeny je mi 18 let ted budu koncit SŠ chtela bych jit do prace a chtela bych do kfc na plny uvazek jen bych 3000 projela a chci se zeptat kolik si tak clovek v KFC vydela? Kdybych pracovala na plny uvazek 40 hodin priblizne cisteho? Delal tam z vas nekdo? Jaky s tim mate zkusenosti? Promin za anonym zatim nechci aby rodina vedela ze chci doprace nesouhlasi s tim chtej abych studovala

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20668
21.1.20 12:47

Mimo téma, netuším kolik si tam člověk vydělá, ale moc to nebude, tohle je vhodné spíš jako brigada ke škole třeba, než plný úvazek :nevim: nicméně nechápu proč se chceš zakopat v blbým KFC, když máš možnost studovat :think: abys toho jednou nelitovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1485
21.1.20 12:48

Podívej se na inzeráty kolik peněz nabízejí a výplatu si buď vypočítej anebo si najdi na netu kalkulačku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15990
21.1.20 12:52

To je za poslední týden tak 4× diskuze o kfc a kolik si vydělas. Jak to máme vědět? Si tam zavolej a na pohovoru se zeptej kolik bude mzda. To je tak těžký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20509
21.1.20 12:55

To nemáš blíž nic jiného? 3000 je sakra dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 13:20

@ka2ka nemam jsem z vesnice

• Citovat
  • Nahlásit
16056
21.1.20 13:23

Stačí zvednout telefon případně najít inzerát někde na netu a nástupní plat zjistíš. Během dvou vteřin googlení jsem našla toto: „Průměrná nástupní hodinová mzda pro brigádníky v pražských restauracích činí v současné chvíli 120 korun, 110 korun pak mimo Prahu,“. To samozřejmě musíš danit a taky je otázka, zda v místě, kde chceš pracovat, vůbec berou lidi na hpp.
Ale hlava mi nebere, proč bys měla chtít jít zrovna do KFC :think: Chápu holky po střední, co pod vidinou pěkné práce a peněz nastoupí někde do luxusního obchodu s oblečením, kosmetikou, nebo jdou dělat sekretářku do nějaké zahraniční firmy, ale proč by mladá holka měla toužit po práci v KFC na hlavní pracovní poměr, notabene když by projela 3tis měsíčně, to mi hlava nebere :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 13:31

@unuděná protoze nemma moznist najit v jihoceskem kraji jinou praci? Proto a studovat uz opravdu nechci

• Citovat
  • Nahlásit
214
21.1.20 13:32

Pocitej tak 16-17 cisteho minus ta doprava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16056
21.1.20 13:38
@Anonymní píše:
@unuděná protoze nemma moznist najit v jihoceskem kraji jinou praci? Proto a studovat uz opravdu nechci

A co máš za tu SŠ? Do těhle řetězců chodí téměř výhradně studenti na brigády.. :think: To už je skorem lepší jít někam v místě bydliště do Coopu apod.
Kam se plánuješ dopravovat, že to bude stát 3000,– měsíčně? To vychází tak minimálně na 120km autem denně… U rodičů chceš zůstat bydlet nebo zvažuješ i stěhování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
21.1.20 13:39
@Anonymní píše:
@unuděná protoze nemma moznist najit v jihoceskem kraji jinou praci? Proto a studovat uz opravdu nechci

V dnešní době, kdy prakticky všude chybí lidi, je docela umění nenajít práci, byť nekvalifikovanou či pro absolventy. Nástupní platy na pozice v administrativě atd..nebudou sice o moc výší, ale je tam pak šance na nějaký posun, to v KFC moc ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 13:45

@unuděná nemam auto takue bych dojizdela budem a jesna cesta tam mi vyjde na 50 kc cca u rodicu mam svoje spodi patro takze stehovat se nehodlam ale chci si udelat ridicak :) a mela bych to cca 30 km do klatov chci jit

• Citovat
  • Nahlásit
16056
21.1.20 14:01
@Anonymní píše:
@unuděná nemam auto takue bych dojizdela budem a jesna cesta tam mi vyjde na 50 kc cca u rodicu mam svoje spodi patro takze stehovat se nehodlam ale chci si udelat ridicak :) a mela bych to cca 30 km do klatov chci jit

No tak jestli dobře počítám, tak to jsou 2tisíce měsíčně, ne 3, pokud teda nehodláš dělat i víkendy. Ale to je jedno.
Co máš tedy za školu, co studuješ?
Zadala jsem do vyhledávače „nabídka práce Klatovy“ a je toho mraky i pro absolventy SŠ, v mnohem zajímavějších oborech i lépe placeno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
21.1.20 14:09

@unuděná Do Coopu bych to moc neradila. Plat je tam úplně nejmenší, ani snad minimálku ti nedaj, protože je to podle tržeb. A pak tě nikde nevemou. To jsem zažila, v minulý práci jsme si říkali, už nikdy nikoho z Coopu. Mají hrozný prac. návyky. Ale projet 3000 kvůli 16000, to taky není nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.20 14:11

@unuděná ja dostala nabydku na praci v Rodenstock klatovy neboli Zaostri jako operator vyroby :) ale to nwm no je to na 3 smenny jsem vyucena cukrarka a pak mam kuchar cisnik ale ani jedno me nebavi

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat