Reklama

Vypnul mi televizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 17:38
Vypnul mi televizi

Ahoj, pro někoho možná banalita, ale pro mne jeden ze střípků, kdy uvažuju o konci. Nejsme manželé, nemáme děti. Na dovolené v hotelu jsme se domluvili, že půjdeme na osmou, nebo 5 minut před osmou na snídani (někdy hoteliéři prudí, když se jde dřív anebo je zamčeno, když se snídaně podává od osmi), protože bylo potřeba po cestě domů něco stihnout. Zabalili jsme a bylo asi půl hodiny do osmé. Tak jsem si lehla do postele, pustila TV, přítel taky. Asi 12 minut před osmou byl hluk na chodbě, asi jiní šli dolů, takže on vyskočil a že musíme taky jít. Ŕíkala jsem, že je ještě čas a koukala dál na nějaký rozhovor o nových zákonech - bylo to docela důležité a řekla, že to ještě dokoukám. On chvilku stál, pak vypnul ovladačem televizi, aniž by se mě zeptal. Tak mu říkám, proč to vypíná, že jsem to chtěla dokoukat a on nic, jen že prý jsem měla možnost mu říct, aby to nechal zapnuté. Ale už to nezapnul, i když jsem říkala, že to ještě chci vidět. A že to, co tam říkali, je stejně blbost a že to zas nařídili nějací pitomci (bylo to o zákazu kouření v restauracích). Že má na to takový názor, mi ani nevadí, ale vadí mi, že aniž by se zeptal, mi vypne televizi a pak to ještě svalí na mě, že jsem měla říct. přitom to sám od sebe vypnul, ani se mě neptal a nezajímalo ho, že se na to dívám.
Tohle se mi stává docela často - to, že něco udělá, aniž by se mě zeptal - třeba v restauracích mi po jídle bere talíř a dává ho na vedlejší stůl - už jsem mu mockrát řekla, ať to nedělá, že to za chvíli odnesou - prý to překáží, nebo aniž bych chtěla mi dolévá pití z flašky, nebo mi přikazuje co mám ještě udělat (poslouchal telefonický hovor, kde jsem řekla, že zavolám za dvě hodiny - tak strašně po těch dvou hodinách prudil, že jsem fakt musela té dotyčné volat (a bylo mu do toho nic), nebo mě pořád napomíná, že bych měla udělat tohle nebo ono. A třeba stylem - chtělo by to udělat… přitom jde třeba výhradně o moje věci. No je toho víc.
Váhám, jestli třeba nejsem na to příliš vnímavá, bývalý mne strašlivě komandoval a zakazoval, proto jsem od něj odešla, anebo jestli by vám to taky vadilo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 14.12.16 17:42

Postav mu kufry za dveře!
No tak většinou jeden ve vztahu komnaduje a bývá to ženská, u vás je to chlap.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 14.12.16 17:43

Prkotiny, jestli se ti to nelíbí, najdi si nového muže. Nic tě u nynějšího nedrží.

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18096 příspěvků 14.12.16 17:45

Proč je pro tebe důležité, jestli by to vadilo někomu jinému, když to vadí v první řadě tobě? Tak snad ty nejlíp víš, jestli tě to irituje nebo jestli je ti to jedno. Evidentně ti to jedno není, vadí ti to, tak nechápu smysl založené diskuze. Budeš snad cítit něco jiného, když ti ostatní napíší, že jim by to nevadilo?

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 17:45
:zed:

luca241
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 14.12.16 17:46

Vadilo by mi to strašně. Nesnáším, když mě má kdokoliv tendence komandovat.Na všem se dá normálně domluvit, toto bych nesnesla.

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 14.12.16 17:47

Zapla bych si televizi znovu a pohodlně se usadila, po očku bych sledovala, jak mu praská žilka. Člověk by nevěřil, že takhle komandovat dovede i „chlap“.

Maden
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 14.12.16 17:47

Trochu diktátor :) Jednou mi jeden chlapík na rande bral a tipal cigára. Prý abych min kourila. :mrgreen: No žádné další rande se uz pak nekonalo :lol:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 14.12.16 17:48

Jsou to drobnosti, ale jestli tě to tak vytáčí, tak bych se na to vyprdla. Jeho chování není ideál, akorát že jsou lidi, kterým je to jedno, a pak takoví, jako ty, kterým to vadí. Ani jedno není blbě. Navíc jste bez závazků, takže proč se nerozejít, když to tak cítíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 17:50
@hudečice píše:
Prkotiny, jestli se ti to nelíbí, najdi si nového muže. Nic tě u nynějšího nedrží.

Jsou a nejsou - já bych třeba tomu druhému TV nevypla, ale počkala bych, až se dodívá anebo se třeba ptala, jak dlouho se chce dívat, že já už chci jít, ale vypnout dospělému člověku TV a pak mu říct, že je to jeho vina.
Anebo jsem třeba málo tolerantní a měla bych na tom zapracoavt. proto se tu ptám.

Any83
Kelišová 6235 příspěvků 14.12.16 17:51

Ty jo, dolévá ti pití, když ti dojde, no ten mizera!
Prosím tě, kolik je ti let? Z tvého popisu se mi zdá, že partner je prostě zodpovědnější než ty, má rád dochvilnost a zřejmě bude trochu perfekcionalista. A ty budeš možná tak trochu ignorant s komplexem hvězdy, když ti vadí takové prkotiny :nevim:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 14.12.16 17:57

Pro me by to duvod k rozchodu nebyl.. :)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 14.12.16 17:58

Me to přijdou jako blbosti…
Taky občas chlapovi vypnu telku, kdyz ťi stepujeme před dverma s detma oblečený a on ještě v trenkach cuci na bednu :cert:
Ale jako když re to tolik vytaci, jste svobodní, najdi někohos kým se shodnes, on si zas bude moci najít jinou, ktera bude mít podobný smysl pro poradek/důslednost /netrpělivost nebo jak to nazvat

Uživatel je onlineMichelle_M
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 14.12.16 17:58
@radkka píše:
Zapla bych si televizi znovu a pohodlně se usadila, po očku bych sledovala, jak mu praská žilka. Člověk by nevěřil, že takhle komandovat dovede i „chlap“.

Přesně, já bych si ho vychutnala :pankac: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 17:59

No právě, že nedojde. Mám půlku sklenice piva nebo vody a on mi doleje, aby byla plná. Dolévání vína mi nevadí, ale dolévání nevypité sklenice piva, vody či limonády teda jo.
Ono je toho víc, chápu, že takle vytrženě to může působit divně anebo komicky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama