Reklama

Požádání o ruku na Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 14.12.16 16:21
požádání o ruku na Vánoce

Ahoj :) požádál váš některou muž o ruku na Vánoce? :) Jak a čekali ste to? Já mám takovej pocit jako že by se to mohlo udát, ale nevím možná jsi to jen namlouvám :D :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 14.12.16 16:29

@Jogurtina Tak jistý punc originality by to mělo, ale nebylo by ti líto, že přijdete o jeden významný den v roce, protože takto spojíte dva do jednoho? Blbě se na Vánoce shánějí kytky, blbě se vymýšlí večer jen ve dvou… a pod stromečkem se souloží jen dokud nejsou děti…

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 14.12.16 16:31

Né, nechte si to na jindy. Vánoce jsou svátky rozdávání dárků a né oznamování takto důležitých věcí.

warita
Kelišová 7384 příspěvků 14.12.16 16:32
@Premek_Orac píše:
@Jogurtina Tak jistý punc originality by to mělo, ale nebylo by ti líto, že přijdete o jeden významný den v roce, protože takto spojíte dva do jednoho? Blbě se na Vánoce shánějí kytky, blbě se vymýšlí večer jen ve dvou… a pod stromečkem se souloží jen dokud nejsou děti…

Zjova, tys nekdy soulozil pod stromeckem?

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 14.12.16 16:34

No to mi prijde divny… :D jiny datum by neslo? Ikdyz je to jen zasnoubeni ne svatba, cert to vem

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 14.12.16 16:36

@warita že to nechceš vědět? :-) Nebudeš pak o Vánocích myslet na nic jiného :-))))

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 16:37

Ano, nepřišlo nám na tom nic divného, naopak to bylo fajn, udělalo to tehdy radost i ostatním členům rodiny, kteří už dlouho čekali, kdy se konečně vezmeme, takže byli rádi, že se dočkali a zrovna o Vánocích, brali to jako další vánoční dárek 8). A nikdy nás teda ani nenapadlo to slavit jako významný den :mrgreen:, výročí seznámení, svatby, narozeniny, svátky, Valentýn nám teda bohatě stačily a kytky mohl donést kdykoli :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 39262 příspěvků 14.12.16 16:42

Ne jen svatbu jsme měli v prosinci :lol: a je to super, vždy dárek a za pár dní další :mrgreen:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 14.12.16 16:43

Ano, mou sestru její přítel o Vánocích požádal o ruku. Svatba byla až za 1,5 roku a to jenom proto, že ji chtěli mít tip top (v zahraničí). Také měla tucha, že jí požádá. Držím palce, ale na druhou stranu klid, pokud se tak nestane.

Markéta80
Hvězda diskuse 39262 příspěvků 14.12.16 16:43
@warita píše:
Zjova, tys nekdy soulozil pod stromeckem?

proč ne :mrgreen: :mrgreen: teda než jsou děti :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 16:45

My mame dneska vyroci svatby, 20 let :mrgreen:.

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 14.12.16 16:45

A tušili ste to dopředu? :) nebo to bylo překvpápko? @Ellusa @Ellusa

kikinous
Kecalka 222 příspěvků 14.12.16 16:45

Mě mažel požádal na štědrý den, ale až po rozbalení dárků :) Tak trochu jsem čekala prstýnek pod stromečkem a když nebyl, tak jsem si říkala, že asi nic. No a chvilku na to už vytahoval krabičku z kapsy, že pro mě má ještě jeden dárek :srdce: Tehdy s náma byli moji rodiče a ti to věděli předem, tak jsme to pak ještě oslavili :lol: Pro mě je to romantika, ale mám kámošku, které to zkazilo celé vánoce :nevim: ale ona si dotyčného vzít nechtěla…

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 14.12.16 16:46

Moji neter pozadal tehdy jeste pritel loni na Stedry den o ruku. Svatba byla v rijnu a mimco uz na ceste :mrgreen:

Jogurtina
Povídálka 27 příspěvků 14.12.16 16:46

@monrom Já právě mám takové tušení, ale zase nemám žádný dukaz :) tak snad nebudu smutna když se nic nepřihodí

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama