Reklama

Dobrý psycholog - Střední Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 10:34
Dobrý psycholog STŘEDNÍ ČECHY

Ahoj, pochopte prosim anonym, je to pro mne velice citlive tema. Jsem z nervama uplne na dne. Obcas mam dobrou naladu, pak zase spatnou, ale vetsinou je spatna. Jsem hodne plactiva, asi je to i tim, ze rodinny prislusnik prodelava rakovinu a ja si to strasne beru :( Dalsi vec je, ze se snazime o miminko a mozna asi i kvuli tomu nam to nejde, jsem jak uzlicek nervu a hlavne bych si potrebovala o tom s nekym popovidat. Vypovidat se. Pritel uz je ze mne taky na prasky, protoze jsem prestala chodit do spolecnosti, nejradsi jsem zavrena doma, hodne lidi me unavuje a celkove jsem podrazdena.Mam nizke sebevedomi, porad mam blbou naladu (vetsinou na pritele i kdyz mi nic v podtste nedela)… prasky do sebe cpat nechci, doufam, ze to vypovidani se mi pomuze. Prosim, poradte mi nejakou dobrou psycholozku, nebo psychologa ve strednich cechach, ale aby nebyla moc draha…dekuji za rady..a jeste mela jste nektera podobne stavy a pomohl vam psycholog?

Reklama

Reakce:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 14.12.16 10:35

Ozvi se na SZ, mohu doporučit výbornou psycholožku.

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 10:55

Moc držím palce, aby jsi někoho našla
nepomohl by ti třeba nějaký koníček?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 11:22
@Anonymní píše:
Ahoj, pochopte prosim anonym, je to pro mne velice citlive tema. Jsem z nervama uplne na dne. Obcas mam dobrou naladu, pak zase spatnou, ale vetsinou je spatna. Jsem hodne plactiva, asi je to i tim, ze rodinny prislusnik prodelava rakovinu a ja si to strasne beru :( Dalsi vec je, ze se snazime o miminko a mozna asi i kvuli tomu nam to nejde, jsem jak uzlicek nervu a hlavne bych si potrebovala o tom s nekym popovidat. Vypovidat se. Pritel uz je ze mne taky na prasky, protoze jsem prestala chodit do spolecnosti, nejradsi jsem zavrena doma, hodne lidi me unavuje a celkove jsem podrazdena.Mam nizke sebevedomi, porad mam blbou naladu (vetsinou na pritele i kdyz mi nic v podtste nedela)… prasky do sebe cpat nechci, doufam, ze to vypovidani se mi pomuze. Prosim, poradte mi nejakou dobrou psycholozku, nebo psychologa ve strednich cechach, ale aby nebyla moc draha…dekuji za rady..a jeste mela jste nektera podobne stavy a pomohl vam psycholog?

Mluvíš mi z duše, mám stejný probémy, ale děti mám..Jinak chápu. Já se objednala k psychiatrovi, vím, že s tím mudím něco dělat. Držím ti palce a je dobře, že ses rozhodla něco dělat.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 14.12.16 11:35

Pokud by nebyla problém Praha, tak na psychosomaticke klinice dr. Skálová. Je psychoterapeut, sice je to psychiatr, ale pracuje jako psychotereut. Je to hrazené pojišťovnou. Jsem od fochu, ale můžu jen doporučit. Sama jsem po traumatu chodila k ní až z jižních cech, a jelikož do toho vidím, nemůžu doporučit nikoho jiného. Je nejlepší z mých kolegů. Necpe hned léky, jsi u ní hodinu. Empaticka, pomůže v krizi i po telefonu.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 14.12.16 11:37
@ka2ka píše:
Moc držím palce, aby jsi někoho našla
nepomohl by ti třeba nějaký koníček?

Obávám se, že v tomto případě koníček nepomůže.

petrouš
Povídálka 44 příspěvků 14.12.16 12:09

Pani Dr. šefrnová - Dejvice :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 13:08

@ka2ka @Ester13 Presne…myslim si, ze si spis potrebuju u nekoho vylejt srdicko..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 13:10

Kazdopadne moooc dekuju :) A co treba Benesov? Mate nektera zkusenost s psychologem v Benesove? Mela bych to tam bliz…(pro anonymni: Taky mam jedno dite, ale chceme jeste jedno) ZAKL.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama