Dobrý psycholog - Střední Čechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 10:34
Dobrý psycholog STŘEDNÍ ČECHY

Ahoj, pochopte prosim anonym, je to pro mne velice citlive tema. Jsem z nervama uplne na dne. Obcas mam dobrou naladu, pak zase spatnou, ale vetsinou je spatna. Jsem hodne plactiva, asi je to i tim, ze rodinny prislusnik prodelava rakovinu a ja si to strasne beru :( Dalsi vec je, ze se snazime o miminko a mozna asi i kvuli tomu nam to nejde, jsem jak uzlicek nervu a hlavne bych si potrebovala o tom s nekym popovidat. Vypovidat se. Pritel uz je ze mne taky na prasky, protoze jsem prestala chodit do spolecnosti, nejradsi jsem zavrena doma, hodne lidi me unavuje a celkove jsem podrazdena.Mam nizke sebevedomi, porad mam blbou naladu (vetsinou na pritele i kdyz mi nic v podtste nedela)… prasky do sebe cpat nechci, doufam, ze to vypovidani se mi pomuze. Prosim, poradte mi nejakou dobrou psycholozku, nebo psychologa ve strednich cechach, ale aby nebyla moc draha…dekuji za rady..a jeste mela jste nektera podobne stavy a pomohl vam psycholog?

Reakce:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 14.12.16 10:35

Ozvi se na SZ, mohu doporučit výbornou psycholožku.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 10:55

Moc držím palce, aby jsi někoho našla
nepomohl by ti třeba nějaký koníček?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 11:22
@Anonymní píše:
Ahoj, pochopte prosim anonym, je to pro mne velice citlive tema. Jsem z nervama uplne na dne. Obcas mam dobrou naladu, pak zase spatnou, ale vetsinou je spatna. Jsem hodne plactiva, asi je to i tim, ze rodinny prislusnik prodelava rakovinu a ja si to strasne beru :( Dalsi vec je, ze se snazime o miminko a mozna asi i kvuli tomu nam to nejde, jsem jak uzlicek nervu a hlavne bych si potrebovala o tom s nekym popovidat. Vypovidat se. Pritel uz je ze mne taky na prasky, protoze jsem prestala chodit do spolecnosti, nejradsi jsem zavrena doma, hodne lidi me unavuje a celkove jsem podrazdena.Mam nizke sebevedomi, porad mam blbou naladu (vetsinou na pritele i kdyz mi nic v podtste nedela)… prasky do sebe cpat nechci, doufam, ze to vypovidani se mi pomuze. Prosim, poradte mi nejakou dobrou psycholozku, nebo psychologa ve strednich cechach, ale aby nebyla moc draha…dekuji za rady..a jeste mela jste nektera podobne stavy a pomohl vam psycholog?

Mluvíš mi z duše, mám stejný probémy, ale děti mám..Jinak chápu. Já se objednala k psychiatrovi, vím, že s tím mudím něco dělat. Držím ti palce a je dobře, že ses rozhodla něco dělat.

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 14.12.16 11:35

Pokud by nebyla problém Praha, tak na psychosomaticke klinice dr. Skálová. Je psychoterapeut, sice je to psychiatr, ale pracuje jako psychotereut. Je to hrazené pojišťovnou. Jsem od fochu, ale můžu jen doporučit. Sama jsem po traumatu chodila k ní až z jižních cech, a jelikož do toho vidím, nemůžu doporučit nikoho jiného. Je nejlepší z mých kolegů. Necpe hned léky, jsi u ní hodinu. Empaticka, pomůže v krizi i po telefonu.

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 14.12.16 11:37
@ka2ka píše:
Moc držím palce, aby jsi někoho našla
nepomohl by ti třeba nějaký koníček?

Obávám se, že v tomto případě koníček nepomůže.

petrouš
Povídálka 44 příspěvků 14.12.16 12:09

Pani Dr. šefrnová - Dejvice :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 13:08

@ka2ka @Ester13 Presne…myslim si, ze si spis potrebuju u nekoho vylejt srdicko..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 13:10

Kazdopadne moooc dekuju :) A co treba Benesov? Mate nektera zkusenost s psychologem v Benesove? Mela bych to tam bliz…(pro anonymni: Taky mam jedno dite, ale chceme jeste jedno) ZAKL.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >