Reklama

Byli jsme na pěti schůzkách, jak to se mnou myslel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 16:07
co chtěl?

Ahojte holky už sem zase pišu, Povim vám příběh Seznamila jsem se přes badoo s jedním týpkem, Asi Měsíc jsme si psali On takové silnější postavy Já štíhla že bych se mohla za bičem schovávat. Při první schůzce mi říkal jak má tučné konto :lol: A jestli nechci jít bydlet k němu apod. Byl hrozně milej hned se semnou začal líbat a choval se ke mě jakoby mě znal 10 let. Pak jsme sii každý den psali a vídali se jednou týdně sliboval mi lásku a plánoval i děti. Když jsme měli asi 5 schůzku tak semnou strašně chtěl autem na výlet, ukážu ti kam chodím běhat. Jeli jsme dlouhou cestu lesem poté jsme zastavili na louce tam řekl že si odskočí když přišel zpět do auta, začal mě vášnivě líbat. Bylo to příjemné až do chvíle kdy řekl že to chce sex při mé smůle jsem měla své dny řekl mi že mu to nevadí a že si vlezem dozadu do auta. Začala jsem se zdráhat že ne, a on mi řekl že si semnou nebude jen povídat, byl naštvaný :oops: Vypil lahváče a odvezl mě domů od té chvile laska pominula už se nechtěl scházet nezvedal mi tel.Byl už i vůči mě kritický koukej přibrat alespon 20 kg apod vypadaš jak feták :oops: :,(
Když jsme si naposledy psali tak mi napsal že pokud chci aby semnou mluvil tak at se dám víc na blond, jsem Plavovlasá blondýna najednou jsem se mu nelibila vůbec. Samá kritika
Až jsem takhle krátce na to sledovala FB a ejhle už měl ve vztahu přidanou černovlasou slečnu a sní samá zamilovaná fota. Co myslite nechal mě kvůli tomu že jsem mu nedala myslel to semnou vážně chtě :nevim: :zed: l mě jen využít

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 16:11

Nemyslel to s tebou vážně, jen oblbnout a sex ;) zadarmo
Klid nemělas jak z toho udělat vztah.

Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 13.12.16 16:14

O takovýho hňupa bych nezavadila. Nejdřív chce po tobě sex i když máš své dny, potom si dá lahvace a odveze Tě domu? A ty řeči, typu feťák.
Sakra, to myslíš vážně? :nevim:

Ou
Závislačka 4980 příspěvků 13.12.16 16:17

Chtěl sex a když ho nedostal, tak vám chtěl ublížit, aby cítil méně jako loser, co neumí sbalit ženskou.

Příspěvek upraven 13.12.16 v 16:56

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 13.12.16 16:19

Kašly na nej a najdi si chlapa který tě bude milovat i bez kil :hug:

Halamka
Závislačka 3432 příspěvků 13.12.16 16:22

A to se vazne stalo??

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 13.12.16 16:24

Je to buran, kasli na nej. Nesed u pocitace a shaneni tehlech typu, jdi ven do parku, kavarny, baru a nekoho potkas

Uživatel je onlineivculka
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 13.12.16 16:25

Ufff 8o bud ráda, že to dopadlo „jen“ takhle! Taky Ti mohl vážně ublížit :cert: Kolik ti je?

Samantha9
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 13.12.16 16:26

To je nějakej fake ne? Nebudeš troll?

Jindřiš
Extra třída :D 10444 příspěvků 13.12.16 16:28

Chtel sex, to je vse

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 16:30

Je mi 24 a vážně to tak bylo

radkka
Generální žvanilka 20309 příspěvků 13.12.16 16:31

Ty ses opravdu vídala s chlapem, který ti sliboval děti a lásku až za hrob po pár setkáních? To jen mě takoví lidé k smrti děsí? 8o

anonymouss
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 13.12.16 16:32
@Anonymní píše:
Je mi 24 a vážně to tak bylo

A to byla tvá první zkušenost s opačným pohlavím? 8o
Nikdy jsi s nikým nechodila/nespala?

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 13.12.16 16:34

Prosím tě, kolik ti je? Už kdyby mě chlap, kterého znám jen přes seznamku, začal na první schůzce líbat a ptát se mě, jestli nechci jít bydlet k běmu, zbystřila bych. A rozhodně bych s takovým nejela sama jeho autem na výlet do lesa. Takhle se přece nenavazuje vážný vztah. Myslím, že máš velké štěstí, že tě „jen“ naštvaně odvezl domů a píše urážky. Taky tě mohl v tom lese znásilnit a nechat tě tam ležet. :zed:

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 12869 příspěvků 13.12.16 16:37
@Anonymní píše:
Ahojte holky už sem zase pišu, Povim vám příběh Seznamila jsem se přes badoo s jedním týpkem, Asi Měsíc jsme si psali On takové silnější postavy Já štíhla že bych se mohla za bičem schovávat. Při první schůzce mi říkal jak má tučné konto :lol: A jestli nechci jít bydlet k němu apod. Byl hrozně milej hned se semnou začal líbat a choval se ke mě jakoby mě znal 10 let. Pak jsme sii každý den psali a vídali se jednou týdně sliboval mi lásku a plánoval i děti. Když jsme měli asi 5 schůzku tak semnou strašně chtěl autem na výlet, ukážu ti kam chodím běhat. Jeli jsme dlouhou cestu lesem poté jsme zastavili na louce tam řekl že si odskočí když přišel zpět do auta, začal mě vášnivě líbat. Bylo to příjemné až do chvíle kdy řekl že to chce sex při mé smůle jsem měla své dny řekl mi že mu to nevadí a že si vlezem dozadu do auta. Začala jsem se zdráhat že ne, a on mi řekl že si semnou nebude jen povídat, byl naštvaný :oops: Vypil lahváče a odvezl mě domů od té chvile laska pominula už se nechtěl scházet nezvedal mi tel.Byl už i vůči mě kritický koukej přibrat alespon 20 kg apod vypadaš jak feták :oops: :,(
Když jsme si naposledy psali tak mi napsal že pokud chci aby semnou mluvil tak at se dám víc na blond, jsem Plavovlasá blondýna najednou jsem se mu nelibila vůbec. Samá kritika
Až jsem takhle krátce na to sledovala FB a ejhle už měl ve vztahu přidanou černovlasou slečnu a sní samá zamilovaná fota. Co myslite nechal mě kvůli tomu že jsem mu nedala myslel to semnou vážně chtě :nevim: :zed: l mě jen využít

To jako vážně? Pokud nejsi troll, tak no comment.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama