Reklama

Krize ve 30?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 10:26
Krize ve 30?

Ahoj holky, nevím jak začít, co se semnou děje. Moc doufám, že tu bude nějaká, která si prošla něcím podobným a poradí mi co s tím.

Letos mi bylo 30, jsem 5let vdaná, za úžasného chlapa, který je ten pravý, máme 20měsíčního chlapečka, krásný dům a vše je naprosto v pořádku. Manžel má o mě pořád velký sexualní zájem, říká jak sem krásná..

Z jednoho mého spolužáka se stal voják a celkově se z něj vyklubal hrozně sexy chlap, je vypracovanej a prostě chlap jako blázen :lol: a mě jak když šibne a pořád na něj myslim, flirtujeme po netu a v hlavě si pořád přestavuju jaké by to sním bylo, říkám si že bych ještě jednou v životě, dokud jsem ještě hezká, hubená, chtěla zažít zájem jiného chlapa, ještě jednou použít své ženské zbraně a přivést ho k šílenství :lol: Než sem potkala manžela, žila jsem nespoutaným životem, takže bych měla být vyblbnutá. Proto nevím co se děje. Možná je to tou mateřskou fakt nevím

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 13.12.16 10:34

Jak se říká - sejde z očí, sejde z mysli.

Na tvém místě bych si ho vymazala z facebooku.

Jak by bylo tobě, kdybys zjistila, že tohle dělá manžel?

Co třeba nechat dítě chvilku hlídat a sami dva s manželem někam zajít?

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 13.12.16 10:36

Hm…tak to má manžel blbý…měla bys ho začít víc obskakovat a ještě vylepšit servis…

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 13.12.16 10:37

Ahoj,
no myslím, že neprocházíš ničím mimořádným, zažije to asi skoro každý člověk. A jde o to, jestli to hlavou ukočíruješ, nebo jestli tomu pudu podlehneš. Pokud nechceš zbořit svůj dosavadní život, ve kterém jsi asi víceméně spokojená, jen se trochu nudíš (nebo se nudy bojíš), tak vřele doporučuji tu hlavu z uvažování nevypustit…

terien
Kelišová 7402 příspěvků 13.12.16 10:38

Oni tě ty roupy přejdou až se vrátíš do práce :lol: Důležitý je být k partnerovi fér a nedělat z něj vola. Ale to neznamená, že do konce života nemůžeš s někým zaflirtovat, myslet na někoho jiného nebo si někoho jiného představovat. Pokud je tvůj spolužák sexy chlap tak mi to nepřijde divné že se ti líbí, tvému muži se určitě taky líbí hezká sexy žena, no a co?

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 13.12.16 10:41

Pálí tě dobrá bydlo. Jestli si žila nespoutaným životem tak je to v tobě, i kdyby si byla vyblbnutá jak chceš. Když tě to takhle vždycky popadne. Tedy můj názor.

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 13.12.16 11:23

Tak si představuj a víc nic! Rozbiješ si rodinu

Peony1
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 13.12.16 11:35
:pocitac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 11:38

@Premek_Orac diky, bude to nudou, jsem doma uz 3roky(cele tehotenstvi rizikove), porad v teplakach, umazana o prcka a kazdy den stejny, a proto vymejslim hovadiny. Musim to v hlave prekonat nez pujdu do prace a az se budu zase malovat, hezky oblekat a budu mezi lidma, tak urcite takove myslenky pujdou pryc :hug:

Peony1
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 13.12.16 11:40

Je to o hlave

Příspěvek upraven 13.12.16 v 11:41

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 11:40

Diky vsem, musim to zvladnout v hlave, preci si nezkazim jednou blbosti krasne manzelstvi

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 13.12.16 12:00

Já upřímně obdivuji všechny ženské, co zůstanou s dítětem doma. Za sebe říkám, že si dovedu předstvait sebe ve válce, ale nedovedu si představit sebe na otcovské.
Pocitům, které musí dost žen na mateřské zažívat se vůbec nedivím. Hlavně u těch, které si partnera hýčkaly, kvůli kterému se snažily i doma vypadat dobře… A nejednou se to nedá zvládat časově, na triku jsou fleky od mlíka a jídla, kolem očí znát únava…
Jenže zas si ta ženská musí uvědomit, že to, že dá chlapovi potomka je to úplně nejvíc, co lze. A že pohled na partnerku s dítětem v náručí je… krásný. I v pobrindaném triku.
Tak hlavu vzhůru!

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 13.12.16 12:15
@Anonymní píše:
@Premek_Orac diky, bude to nudou, jsem doma uz 3roky(cele tehotenstvi rizikove), porad v teplakach, umazana o prcka a kazdy den stejny, a proto vymejslim hovadiny. Musim to v hlave prekonat nez pujdu do prace a az se budu zase malovat, hezky oblekat a budu mezi lidma, tak urcite takove myslenky pujdou pryc :hug:

3 roky není tolik :lol:
Držím palce, ať se Ti podaří si to v hlavě zase porovnat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 12:27

Tak to znám velice dobře..je mi taky 30, 5 let vdaná, děti teda dvě (dvojčata), manželství hezké, i když zlpšovat by bylo co. A v hlavě jednoho exspolužáka, do kterého jsem byla zamilovaná už kdysi, ted se to nějak vrátilo, po to co jsme se po x letech potkali. Fantazie pracuje na plné obrátky, já si ale zakázala na to myslet jinak než v platonické rovině. Kvůli nějaké aférce rodinu určitě ničit nechci. Navíc je to pár měsíců, co jsem se z mateřské vrátila do práce a myslím, že je to o poznání lepší. Postupně se začínám vracet do „normálního života“ a už mi v hlavě tolik nerotují blbosti :) Takže tobě zakladatelko doporučuju to samé, zaměstnat se nějak jinak, netrávit dny jen mezi plenami, vařením a úklidem.
anonymní 2

Sonarka
Echt Kelišová 9691 příspěvků 13.12.16 12:39
@Anonymní píše:
@Premek_Orac diky, bude to nudou, jsem doma uz 3roky(cele tehotenstvi rizikove), porad v teplakach, umazana o prcka a kazdy den stejny, a proto vymejslim hovadiny. Musim to v hlave prekonat nez pujdu do prace a az se budu zase malovat, hezky oblekat a budu mezi lidma, tak urcite takove myslenky pujdou pryc :hug:

To pochybuju, to bude ještě horší :mrgreen: Objeví se nějaký fešný kolega, budete se vídat každý den, on ti sem tam polichotí a časem se spolu spustíte :P A pokud už máš takové myšlenky teď…navíc ženská po mateřský, to se pak ty hormony zblázní.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama