Manželův čas pro sebe, je to akorát?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 10:14
Manželův čas pro sebe

1× týdně sauna, bazén nebo posilovna
2× týdně běh
1× týdně jazykový kurz
každý večer půl hodiny až hodina na četbu, film, studium jazyka a podobně

Přijde vám to málo / moc / akorát?
Jak to máte u vás? :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineinkakřivák
Extra třída :D 13925 příspěvků 13.12.16 10:20

A co Ty? To je totiž podstatné, přijde ti to málo, moc nebo akorát?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 13.12.16 10:21

Tak asi zálezi na tom, jaký to ma dopad na další aktivity/povinnosti :nevim: Jina jé situace u bezdetnych, jiná v rodine s malými dětmi, ji s většími dětmi, jestli končí v práci ve tří nebo v šest, jestli je práce okolo baráku nebo třeba stárnoucích rodičů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 10:22

@inkakřivák Mi to přijde v ránci našich možností OK, manžel by rád víc volna…

elen-ka
Extra třída :D 12275 příspěvků 23 inzerátů 13.12.16 10:22

No tak hodně záleží jak moc času máš pro sebe. Kolik ho trávíš svými koníčky a aktivitami.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22855 příspěvků 13.12.16 10:22
@Anonymní píše:
1× týdně sauna, bazén nebo posilovna
2× týdně běh
1× týdně jazykový kurz
každý večer půl hodiny až hodina na četbu, film, studium jazyka a podobněPřijde vám to málo / moc / akorát?
Jak to máte u vás? :mavam:

Můj má 3× týdně volejbal na cca 2h večer a jednou týdně detektor na celé nedělní dopoledne cca od 8 do 13h - jemu to přijde málo, mě moc. Já pro sebe rozhodně 11h v týdnu nemám a bohužel ani nemám kdy si je vybrat. Snad se to zlepší se změnou práce, té mojí.

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 13.12.16 10:23

Mně akorát. Mam to podobně. Ale šestkrát týdně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 10:25

@Svistice Máme dvouleté dítě, manžel je v práci od 6 rána do 6 večera. Bydlíme v bytě, nějaké rekonstrukce by to uvítalo, ale manžel na to není, nenutím ho. Já jsem na MD, nemáme nikoho na pomoc, s dítětem jsem jen já. Na druhou stranu jiné povinnosti (kromě venčení psa) nejsou.

zoidberg
Extra třída :D 11889 příspěvků 13.12.16 10:25

Chtěl bych alespoň zlomek tohoto :( :think:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 13.12.16 10:26

Záleží jestli Vám to vyhovuje a jestli když pak má čas na tebe není jen unavenej. Moje zkušenost je taková, že čas, který partner tráví nějakou svou činností nejvíc vadí těm, kteří sami náplň na stejnou dobu nemají, nebo se jim partner dostatečně nevěnuje.
Záleží jak žijete. Může to být akorát, může to být málo, může to být moc. Je to věcí domluvy.

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 13.12.16 10:27

A čas pro sebe máš? U nás ty aktivity máme oba dva. Jeden přijde, druhý odchází…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 10:27

@elen-ka Já chodím akorát na cvičení maminek s dětmi. Jen pro sebe - bez dítěte - čas nemám žádný.

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 13.12.16 10:28

Tak to je samozřejmě špatně. Koníčky ano, ale nějak propočně. Máš nějaké zájmy?

cucik14
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 13.12.16 10:29
@Anonymní píše:
@elen-ka Já chodím akorát na cvičení maminek s dětmi. Jen pro sebe - bez dítěte - čas nemám žádný.

Tak v tom případě by se mi prtnerův volný čas zdál hodně. Copak ty by sis taky nechtěla oddechnout od prcka, aby se chvíli staral on? :roll:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17407 příspěvků 20 inzerátů 13.12.16 10:31
@Anonymní píše:
@Svistice Máme dvouleté dítě, manžel je v práci od 6 rána do 6 večera. Bydlíme v bytě, nějaké rekonstrukce by to uvítalo, ale manžel na to není, nenutím ho. Já jsem na MD, nemáme nikoho na pomoc, s dítětem jsem jen já. Na druhou stranu jiné povinnosti (kromě venčení psa) nejsou.

Tak to pak záleží na tom, jestli to vyhovuje i tobě a dítěti A jak to máte zorganizováne. Mě by třeba vadilo, kdyby tatínek viděl dite v tydnu jen spici, protože by mu byly milejsi jeho volnocasove aktivity, nebo kdybych ja doma kvetla z dítěte a on si trajdal po saunach a jine „zabave“.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >