Výpočet mateřské i z měsíců ve kterých je neschopenka?

3161
25.6.16 08:57

Výpočet mateřské i z měsíců ve kterých je neschopenka?

Holky jak se počítá mateřská když jsem.byla na začátku 1 a půl měsíce na neschopence a teď na konci zase měsíc a půl… Ten měsíc kdy jsem pracovala jen půlku se počítá nebo ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21732
25.6.16 09:02

Mě denní vyměřovací základ počítali v systému v práci a paní účetní říkala, že se do toho neschopenka nepočítá. pokud se nejedná o úplně malinkatou společnost, tak na to mají účetní systémy, které jim čísla vyplyvnou automaticky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
532
25.6.16 09:05

Vypočítá se ze stejného vyměřovacího základu jako nemocenská, pokud se nepletu, z hrubé mzdy ;) a neschopenka tam vůbec nehraje žádnou roli :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
25.6.16 09:47

Neschopenka je vyloučená

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3161
25.6.16 20:48

Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat