Výpočet ovulace

Anonymni
15.1.08 22:22

výpočet ovulace

Ahoj holky, brouzdala jsem dnes na netu a objevila jsem výpočet na menstruaci, ovulaci a hlavně se mi líbí, že je ovulace zohledněna i na „nepředpisový cyklus 28 dní“ :) Což já, která mám menstruaci mezi 33. - 38 dnem a řešila jestli mám správně spočítaný plodný dny jsem uvítala. Zkuste juknout třeba to některý vyjde a za měsíc budou // na testíku. Já to určo zkusím a to by bylo,aby už ta červená potvora nepřišla. :)
http://www.merenibt.xf.cz/form.html

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.1.08 09:00

j

ahojky, tak jsem to zkusila zpětně a mě to sedí :-) Vím kdy jsem měla plodné dny a i kdy jsme si ušili to zlato, co teď chrundí vedle mě:-)

Ostatním snažilkám držím palce !!!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.1.08 12:50

Ahojky,

chci se jen optat, zda se tady nenajde nekdo, kdo by mi dokazal odpovedet na otazku. Hledala jsem na netu, ale bez uspechu.
Nevite za jak cca dlouho dochazi k prasknuti Graafova folikulu, od jeho zjisteni na UZV? Tedy, tim myslim, kdyz vam lekar na UZV zjisti, ze ve vajecniku mate dominantni folikul a zhruba za jak dlouho dojde k ovulaci?

Dekuji, Radka

• Nahlásit
  • Citovat
5499
13.2.08 11:52

AHOJ,co se tyce toho ovulacniho testu tak to zkousime s partnerem,zda se povede bych mela vedet uz 4. března.držte palečky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.2.08 08:53

Ahoj tak se chci taky pochlubit jsem v 9.týdnu. na ultrazvuku je vidět už i srdíčko. Výpočet všem vřele doporučuji. :D
Zuzlíno. jestli ti to vyjde s výpočtem tak jakok mně - tak myslím, že můžeš po 4. březnu začít testovat. Jinak podotýkám, že na první těhu jsme čekali rok a 2. se zadařilo během 2měsíců. všem snažilkám přeji hodně zdaru.

• Nahlásit
  • Citovat
3287
19.2.08 09:20

Dobre ranko holky, moc moc Ti gratuluji, to je vyborne ze se zadarilo takhle brzy…ja testy ovulace drive zkousela, ale podle nich jsem zadnou ovulaci nemela, tak nevim, ale zkusim pristi mesic, pokud se tento nezadarilo, uvidime zitra…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
20.2.08 10:23

ahoj,tak to taky gratuluju,jinak měsíčky mám dostat 2. března takže 4 snad jooo.doufám že to dopadne-
xmerssy:http://www.menstruacni-kalendar.cz/index-cs.aspx zkkus tuhle stránku tam se ti vypočítá ovulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
20.2.08 16:58

Ahoj Zuzlino, dekuju, mrknu na to.Jinak MS se ‚zatim‘ nedostavila, test jsem si jeste nedelala…mam tuseni ze se mi jen zpozdila..pokud nic pozitri udelam testik…nechavam to na pozdejc, nechci byt zklamana…jinak vcera probehlo maly zhroucenicko a probrecena noc, kamaradka se prisla pochlubit ze je v 8tt.Moc ji to preji, ale myslim ze je to nefer, oni se ani nijak nesnazili a dokonce si davali pozor..a ja porad nic :( ..no nechci pusobit moc depresivne tak radeji pujdu…zatim papa drzim palecky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
21.2.08 10:33

ahoj xmerssy, nezoufej uvidis ze se taky povede,ja osobne v to doufam i u me ale nemyslim si ze by to vyslo hnedka na prvni pokus,moje matematika nebyla nikdy nejaka dobra :-).dej vedet jak si dopadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
21.2.08 12:24

Ahoj Zuzlino, tak dneska mi prisla MS, dost silna a bolestiva, takze :cry: :cry: :cry: , no budu doufat pristi mesic…zkusit se na to tak neupinat, zamerit se na jine veci…Za par mesicu se vracim zpet do cech, jelikoz jsem ted mimo a prvni vec bude doktorka, takze se necham poradne vysetrit a uvidime, nejak si nemyslim ze do te doby otehotnim…
A jak dlouho se snazis ty?preji krasny den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
22.2.08 09:11

ahojiky,jeeej to mi je moc lito :cry: mno my se snazime prvni mesic,takze pokud by to vyslo tak by to bylo na poprve a to se mi snad ani nechce verit ze by to vyslo.kjinak antikoncepci sem vy:,–(ila uz v listopadu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
22.2.08 11:42

Ahojky, dnes uz lepsi :) , za chvili jdu na akupunkturu a pak plavat..uz se tesim, ta akupunktura me vzdycky hezky uvolni…takze prvni mesic?Moc moc drzim palecky at to co nejdriv vyjde..a kolik je ti roku?Me 28.Jinak vcera jsem navrhovala memu drahemu at si najde nekoho jineho, s kym deti mit bude :( , ale on je takovy zlaticko, strasne moc me podporuje a vubec nechapal o cem mluvim :D …jsem stastna ze ho mam, a na mimi si proste budeme muset nejakou chvili pockat :D …uvidime tento mesic…jo vcera jsem se divala na Markiza TV do archivu Reflex z 18.2. a byl tam Dr. Jonas a ten pry dokaze zazraky s vypoctem ovulalce na minutu presne..ja to ale zatim necham jen tak na prirode :lol: , a dr jonase mozna pozdeji, ale ten porad byl hodne zajimavy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
22.2.08 17:01

ahojiky,mno uvidis a brzy se povede.jak vlastne dlouho se snazis ty? jinak snazime mno ted mi bude stejne odjizdet na 14 dni pryc a doufam ze to bude ok ze ho prekvapim prijemnou zpravou.Jinak me je 21,mno vim sem mlada.Jak si psala o tech detech taky mam strach ze treba nebudu moc mit deti a on mi rekl ze vlastne 2 uz ma a pak muzeme adoptovat.vis clovek si mysli cokoliv a nidky nevis co a jak se stane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5499
22.2.08 17:02

ahojiky,mno uvidis a brzy se povede.jak vlastne dlouho se snazis ty? jinak snazime mno ted mi bude stejne odjizdet na 14 dni pryc a doufam ze to bude ok ze ho prekvapim prijemnou zpravou.Jinak me je 21,mno vim sem mlada.Jak si psala o tech detech taky mam strach ze treba nebudu moc mit deti a on mi rekl ze vlastne 2 uz ma a pak muzeme adoptovat.vis clovek si mysli cokoliv a nidky nevis co a jak se stane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
22.2.08 17:07

cau Zuzli, jsi tu?prave jsem nechala vzkaz v novych snazilkach, precti si ji, je o te akupunkture…tobe je teprve 21?tak to vubec nemej z niceho strach, pry kolem 20 jsou zeny nejproduktivnejsi :D , a mas pravdu, pokud by to opravdu neslo, proti adopci vubec nejsem, naopak.....Urcite se vam to brzy povede :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama