Vypuzení plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:27
Vypuzeni plodu

Ahoj holky, jiz tyden me to dost trápí..Poslední ms 2'6. Sla jsem k dr za 9 dni, objednala me tak..Jenze vecer pred tim, jsem sla do sprchy a videla jsem jak neco pada do odpadu, vypadalo to jako pruhledne vajicko s teckou..Uplne me to vylekall, protoze jsem nekrvacela ani nespinila. Druhy den jsem sla na gyndu a videla naznak gestacniho vacku o velikosti 3mm a samozrejme videla mimodeloznim. Myslite, ze je toto mozne..?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jiz tyden me to dost trápí..Poslední ms 2'6. Sla jsem k dr za 9 dni, objednala me tak..Jenze vecer pred tim, jsem sla do sprchy a videla jsem jak neco pada do odpadu, vypadalo to jako pruhledne vajicko s teckou..Uplne me to vylekall, protoze jsem nekrvacela ani nespinila. Druhy den jsem sla na gyndu a videla naznak gestacniho vacku o velikosti 3mm a samozrejme videla mimodeloznim. Myslite, ze je toto mozne..?

Oprava videsila mimodeloznim

pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 15.07.19 12:29

Tak kdyby z tebe něco vypadlo, tak to asi pak na prohlídce nevidí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:31
@pikola píše:
Tak kdyby z tebe něco vypadlo, tak to asi pak na prohlídce nevidí

Myslis vacek, nebo celkove?

azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 15.07.19 12:32

No, pokud to vypadlo do odpadu, těžko to mohl někdo vidět na utz… a dál? Když píšeš, že se to stalo, nevím, proč se ptáš, zda je to možné…? Co konkrétně od nás chceš poradit?

pikola
Generální žvanilka 21688 příspěvků 15.07.19 12:32
@Anonymní píše:
Myslis vacek, nebo celkove?

Tak co myslíš, že by z tebe mělo vypadnout? Moc nechápu na co se ptáš

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 15.07.19 12:33

Ne, tohle asi možné není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:35

Ja se ptam, zda je toto mozne z tela vypudit bez priznaku jako napriklad krvácení

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34963 příspěvků 15.07.19 12:37

Kdybys potratila, HCG ti bude klesat. drzim palce.

azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 15.07.19 12:37
@Anonymní píše:
Ja se ptam, zda je toto mozne z tela vypudit bez priznaku jako napriklad krvácení

Vždyť tady píšeš, že se Ti to stalo… tak proč se nás ptáš, zda je to možné?

nevím.skoro.nic
Povídálka 31 příspěvků 15.07.19 12:39

A řekla jsi mudr co jsi viděla v té sprše?

Ani poté co to z Tebe vypadlo jsi nekrvácela? Kdy máš další kontrolu? Proč mluvila musr o možném mimoděložním těhotenství? To už nyní musela vidět, kde se gestační váček nachází.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:39

Tak znova..ke mozne potratit bez priznaku? Jako krvaceni boleni? A nemyslim zrovna ZT

nevím.skoro.nic
Povídálka 31 příspěvků 15.07.19 12:40

Nemluvila spíš o možném zamlklém těhotenství :think:

azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 15.07.19 12:41
@Anonymní píše:
Tak znova..ke mozne potratit bez priznaku? Jako krvaceni boleni? A nemyslim zrovna ZT

No, když se zeptáš takhle, moje odpověď je, že ne… chceš být těhotná? Pokoušíte se o miminko? Nebo bys mohla být těhotná neplánovaně? Co MUDr. na to? Co HCG?

nevím.skoro.nic
Povídálka 31 příspěvků 15.07.19 12:41
@Anonymní píše:
Tak znova..ke mozne potratit bez priznaku? Jako krvaceni boleni? A nemyslim zrovna ZT

Potratit nelze bez krvácení.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama