Hádky s partnerem v těhotenství

13
15.7.19 10:05

Hádky s partnerem v těhotenství

Poslední dobou se často hádame s partnerem a je to čím dál horší. Přijde mi jaký by vlastně naše mimino ani nechtěl. Všechno začalo zhruba od doby kdy zjistil, že jsem těhotná. Jsem teď v 6 měsíci. Už v něm nemám ani oporu, všechno mu vadí, nekomunikuje, chodí více pryč a podobně. Co dělat? Jak to řešit? Máte nějaká taky podobné zkušenosti? Děkuji za rady a odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2232
15.7.19 10:07

Pro nás bylo těhotenství nejhezčí období vztahu - jak mi bylo furt zle, tak se o mě manžel hezky staral, těšili jsme se na dítě, plánovali, užívali si poslední chvíle sami ve dvou. Ale já si nevzala neschopného chlapa a dítě jsme chtěli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
15.7.19 10:11

A jaké zkušenosti chceš slyšet? Někdo má prostě vztah na nic bez ohledu na to jestli je těhotný nebo ne a někomu to klape :nevim: Neznáme pozadí, nevíme proč se tak chová, asi bude nejlepší když se ho na to zeptáš proč se tak chová. Teď s tím těžko něco uděláš, určitě se takhle nezměnil ze dne na den. Odpověď… komunikujte, komunikujte, komunikujte, víc neporadím. Nemá smysl tu psát nějaký domněnky, protože vás tu nikdo nezná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065

@Lily Evans A tak to ma byt :hug: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13

@Lily Evans tak to se máš. Tohle u nás vůbec nehrozí. Nevím co s tím ani mluvit o tom nechci nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.7.19 10:13

@Mysticlipstick jenže on o tom mluvit nechci. A změna přišla hned po tom co jsme zjistili že jsem v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
15.7.19 10:16
@Beruska118 píše:
@Mysticlipstick jenže on o tom mluvit nechci. A změna přišla hned po tom co jsme zjistili že jsem v tom.

Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13354
15.7.19 10:17
@Beruska118 píše:

Chce nechce, jestli chcete udržet vztah, tak mluvit musíte :nevim: Copak my tady vyvěštíme, proč se tak chová?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.7.19 10:19

@Mysticlipstick mu je 27 a mě 24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
15.7.19 10:21
@Beruska118 píše:
@Mysticlipstick mu je 27 a mě 24

Tak už byste měli mít nějaký rozum snad ne. Dítě bylo plánované? Máte kde bydlet? Jste nějak zajištění? Nemáte dluhy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
15.7.19 10:43

@Beruska118 a kdo začíná hádky ty nebo on? Je možné, že vlivem hormonů na něj nakládáš víc, než snese… rozhodně ho neomlouvám…jen mě napadlo, zkusit krotit vášně, nezvyšovat hlas, nevyčítat a třeba se pak k něčemu doberete… třeba taky ne, zjistíš, že takhle to nejde a rozejdete se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
15.7.19 10:52

Já si myslim že dítě bylo neplánovaný, on se bojí zodpovědnosti tak zdrhá, ale zároveň nemá koule na to, aby opustil těhotnou, tak čeká až ho vyrazíš ty. Ale těžko říct, nevíme jak dlouho jste byli pár, jestli jste dítě chtěli, jestli pracujete, jestli spolu žijete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
15.7.19 11:20

Dítě bylo plánované? Chtěli jste ho OBA?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
15.7.19 11:21
@Popokatepetla píše:
Dítě bylo plánované? Chtěli jste ho OBA?

Nejspíš ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27092
15.7.19 11:33
@Beruska118 píše:
Poslední dobou se často hádame s partnerem a je to čím dál horší. Přijde mi jaký by vlastně naše mimino ani nechtěl. Všechno začalo zhruba od doby kdy zjistil, že jsem těhotná. Jsem teď v 6 měsíci. Už v něm nemám ani oporu, všechno mu vadí, nekomunikuje, chodí více pryč a podobně. Co dělat? Jak to řešit? Máte nějaká taky podobné zkušenosti? Děkuji za rady a odpovědi.

A chtěl ho vůbec? Nebo ti „selhala antikoncepce“? Já jsem to nezažila. Partner ke mě byl milý a na dítě se těšil. Budeš si s ním muset promluvit. Co ho žere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama