24tt bolesti v kříži

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aneta009
Povídálka 18 příspěvků 15.07.19 04:10
24tt bolesti v kříži

Ahoj holky, dnes jsem přesně 24tt a už druhou noc mě trápí křížové bolesti, včera i když s velkou bolesti v kříži večer jsem to nějak nakonec zaspala a ráno vstala normálně pouze mě přes den pobolivala záda ale můžu říct že dnes od večera to stojí fakt za to… Začalo to asi tak před spaním jsem měla strašnou zácpu ale to je u mě normal trpím na to hodně :nevim: asi po 3 hodinách mi začala taková bolest opět v kříži podložila jsem si záda polštářema a pokoušela jsem se usnout no a z ničeho nic mě chytli vážně takové křeče do břicha a do zad letěla jsem na záchod s průjmem a pocitem na zvracení ale křížové bolesti mi nepřestali ani po tom jak mile jsem si lehla je to tu zas není to tak silné jako před tím ale i tak mě to dost bolí… jsem těhu poprvé a dost mě to straší malá kope takže doufám že se jí nic nemůže stát? Vzala jsem si jen černé uhli…Měla to taky některá z vás? Pomohlo vám něco na ty záda?

Reakce:
Micilin
Stálice 76 příspěvků 15.07.19 04:52

Na bolest zad mi vždy zarucene pomůže zacvičit si sestavu paní Mojžíšove, smí se to cvičit i v těhotenství. Zkus to.

nikousek1
Kecalka 481 příspěvků 15.07.19 05:40

Ahojky, každopádně se nech vyšetřit u Dr. Kříž ové bolesti, průjem…Je důležité, aby koukla, zda ti nehrozí předčasný porod. Držím pěsti.

Kukacka123
Závislačka 3970 příspěvků 15.07.19 07:46
@nikousek1 píše:
Ahojky, každopádně se nech vyšetřit u Dr. Kříž ové bolesti, průjem…Je důležité, aby koukla, zda ti nehrozí předčasný porod. Držím pěsti.

Presne tak :palec:

Taky bych zasla radsi k dr. V brise male nic byt nemusi, ale muze hrozit ten predcasny porod. Radsi se nech vysetrit, minimalne pro tvuj klid. Ja bych stejne klidna nebyla, nezajit k dr :nevim: at je to v pohode :kytka:

M-A
Kecalka 447 příspěvků 15.07.19 07:48

Ona zacpa muze vyvolat ty krizove bolesti (nerikam musi, ale muze), takze bych se nejprve snazila predchazet zacpe.
Ja taky mela bolesti zad, a doktorka me sprdla kdyz jsem rekla ze nechodim na tehu cviceni, jako ze co chci kdyz necvicim, vsechno roste tlaci se, nekde se to projevit musi :roll:

Aneta009
Povídálka 18 příspěvků 15.07.19 11:35
Tak teď jsem vystrašená
Vůbec mě nenapadlo že by se mohl stát předčasný porod no teď je to lepší záda mě bolí chvílemi :nevim: popravdě teď jsem docela vystrašená
@Kukacka123 píše:
Presne tak :palec:Taky bych zasla radsi k dr. V brise male nic byt nemusi, ale muze hrozit ten predcasny porod. Radsi se nech vysetrit, minimalne pro tvuj klid. Ja bych stejne klidna nebyla, nezajit k dr :nevim: at je to v pohode :kytka:
Kukacka123
Závislačka 3970 příspěvků 15.07.19 12:00
@Aneta009 píše:
Vůbec mě nenapadlo že by se mohl stát předčasný porod no teď je to lepší záda mě bolí chvílemi :nevim: popravdě teď jsem docela vystrašená

Tak ono to nemusi byt nic…ale moje dr me vzdy v tehotenstvi rikala: radsi prijdte 100× zbytecne a aspon budete klidna (stres neni dobry nikdy, kor v tehotenstvi), nez neco zanedbat ;) tak nestresuj a sup k dr, nic slozityho ;)

Aneta009
Povídálka 18 příspěvků 15.07.19 12:07
Zrovna jsem zjistila že moje gyn. Má dovolenou tak asi jedině na pohotovost :nevim:
@Kukacka123 píše:
Tak ono to nemusi byt nic…ale moje dr me vzdy v tehotenstvi rikala: radsi prijdte 100× zbytecne a aspon budete klidna (stres neni dobry nikdy, kor v tehotenstvi), nez neco zanedbat ;) tak nestresuj a sup k dr, nic slozityho ;)
Kukacka123
Závislačka 3970 příspěvků 15.07.19 12:11
@Aneta009 píše:
Zrovna jsem zjistila že moje gyn. Má dovolenou tak asi jedině na pohotovost :nevim:

A zastup nema? ;) Popripade do nemocnice na klasickou ambulanci ne? ;)

nikousek1
Kecalka 481 příspěvků 15.07.19 16:52

Ano určitě stokrát zbytečně než jednou pozdě. Vím o čem mluvím. Ambulance v nemocnici.

Aneta009
Povídálka 18 příspěvků 15.07.19 17:03
Děkuji

Tak všem moc děkuji :) jela jsem pro svoji jistotu abych byla v klidu vše je ok jedna se o bolesti spojenou se zacpou
Jen jsem dostala ultrazvukovou fotku nevíte co na ní je? :D

nikousek1
Kecalka 481 příspěvků 15.07.19 17:06

To je moc dobře :hearts:️

Váš příspěvek
Reklama